Autor Wątek: Talk/Rozmowa: Zapomniany symulator ISDR  (Przeczytany 534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 0
  • MikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZ
  • Nigdy chyba nie zostanę moderatorem x(
  • Distance Travelled: 339km
  • Trains Routed: 126
Zapomniany symulator ISDR
« dnia: 19 Maj 2017, 20:42:02 »
Rozmawiamy tutaj o trochę zapomnianym symulatorze ISDR którego administratorem jest też uetam. // Naprawdę nie wiesz jaki nick ma administrator? :P
No więc można go pobrać na isdr.pl tu macie parę filmów z majego grania na nim (polecam słuchawki włożyć)

Linki do filmów:
https://www.youtube.com/watch?v=nrxR8fHsLSg&t=17s
https://www.youtube.com/watch?v=DRaKZdCCG9Y&t=1s

Dodano: 19 Maj 2017, 20:45:58

Uprzedzam wiem, że nie potrafię tym sterować ale strasznie cięszżkie to jest w porównaniu do TD2. //Marcin S
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2017, 21:38:14 wysłana przez Marcin S »

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 41
  • tadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchu
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
  • Distance Travelled: 1772km
  • Trains Routed: 743
Odp: Zapomniany symulator ISDR
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2017, 20:55:33 »
Mikołaj. Musisz się nauczyć jak obsługiwać takie rzeczy znać przepisy, obsługe oraz obsługe radiotelefonu.
Nie pokoi mnie nadużywanie RADIOSTOP!. Ten RADIOSTOP! użyłeś bez powodu więc gdybyś tak w realu zrobił to by cię przełożony wylał. Naucz się obsługiwać :P
Nie jest ciężkie wystarczy się nauczyć obsługi. Czytanie przepisów na kolei się też przyda i przepisy radiotelefonu PKP. W momencie na filmie jak obsługujesz Lisków Miasto na minucie 16:36 widać jak tu nadużywasz RADIOSTOP! I dziwię sie zę użyłeś na szynobusie SA103 w momencie 17:28 płóz hamulcowy. Wiesz co by było? Na 17:43 widzymy znowu że nadużywasz RADISTOP!. Może pora brać za czytanie przepisu a dopiero grać. I a co ten wątek robi w Dziale dla Supporterów?
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2017, 21:08:07 wysłana przez tadek40 »
Rysuje rysunki w paincie i robie układy torowe. Ostrzegam że nei założe konta google tylko po to żeby mieć dostęp do arkusza i dyżuruje bez i mnie jedno obchodzi mnie skargi że nie mam arkusza i tyle.
[/move

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • MikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZ
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2017, 20:59:20 »
Mikołaj. Musisz się nauczyć jak obsługiwać takie rzeczy znać przepisy, obsługe oraz obsługe radiotelefonu.
Nie pokoi mnie nadużywanie RADIOSTOP!. Ten RADIOSTOP! użyłeś bez powodu więc gdybyś tak w realu zrobił to by cię przełożony wylał. Naucz się obsługiwać. :P

Z tym RS to się bawiłem xD bo wtedy zobaczyłem ten bajer.

Offline Pyth00n

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 15
  • Pyth00n zwrotniczyPyth00n zwrotniczyPyth00n zwrotniczy
  • Distance Travelled: 1102km
  • Trains Routed: 232
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj 2017, 21:05:20 »
Zapomnianym ? Przez kogo ?

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • tadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchu
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2017, 21:06:23 »
Rysuje rysunki w paincie i robie układy torowe. Ostrzegam że nei założe konta google tylko po to żeby mieć dostęp do arkusza i dyżuruje bez i mnie jedno obchodzi mnie skargi że nie mam arkusza i tyle.
[/move

Offline nitro

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 63
  • nitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezes
  • Distance Travelled: 3678km
  • Trains Routed: 449
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2017, 21:08:38 »
pisze się uetam

przecież ten symulator znamy, został napisany przez Pawła, znanego od SCS-a i jest ten symulator dostępny pod http://isdr.pl
dobry dla początkujących dyżurnych do ćwiczeń
NitroSWDR [INFO NA TD2] [Github]
NitroCity: trochę tego, trochę tamtego...

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Maj 2017, 21:11:16 »
Cóż jeśli chodzi o ISDR to wiem że jest znany ale jeden nie jest. Link powyżej mojego postu.
[/move

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Maj 2017, 21:13:41 »
Cóż jeśli chodzi o ISDR to wiem że jest znany ale jeden nie jest. Link powyżej mojego postu.

Znam go ale chodzi mi o forum może 1 osoba na dzień wejdzie góra 5.

Offline Ulfrig

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 401
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • Ktoś musi tu trzymać porządek, nie? :P
  • Distance Travelled: 2016km
  • Trains Routed: 3019
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Maj 2017, 21:32:57 »
Wątek przeniesiony do właściwego działu. Mikołaj, proszę następnym razem pisać wątki we właściwym miejscu.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2017, 16:52:35 wysłana przez Ulfrig »
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline zolwik

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 10
  • zolwik dróżnik obchodowyzolwik dróżnik obchodowy
  • Dyspozytor trakcyjny
  • Distance Travelled: 396km
  • Trains Routed: 176
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Maj 2017, 14:02:45 »
Z tym RS to się bawiłem xD bo wtedy zobaczyłem ten bajer.

RS nazywasz bajerem??

Jeśli odkryłeś go przypadkiem, to znaczy, że nie czytałeś nawet instrukcji obsługi co jest podstawą...
Tak samo jak podstawą jest zapoznanie się z Ir-1. Po Twoim  pierwszym filmie i pierwszym telefonie do Ślemienia już powinieneś przestać nagrywać aby się dalej nie ośmieszać...
//Rozumiem, że brak znajomości przepisów budzi emocje, ale proszę o trochę łagodniejsze traktowanie twórczości młodszego kolegi z racji jego wieku. Trzeba dać mu szansę aby się nauczył. // Retrato1989
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2017, 14:21:35 wysłana przez Retrato1989 »

Offline EN57-002

• User
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 234
  • EN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezes
  • Distance Travelled: 6149km
  • Trains Routed: 3355
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Maj 2017, 16:45:13 »
//Rozumiem, że brak znajomości przepisów budzi emocje, ale proszę o trochę łagodniejsze traktowanie twórczości młodszego kolegi z racji jego wieku. Trzeba dać mu szansę aby się nauczył. // Retrato1989
Retrato, to faktycznie jest radosna Twórczość naciskając wszystko co jest dostępne, by tylko wyprawić poc. ze stacji w tym Sz z dwu torów na raz, na zasadzie, jak nie wybuchnie to jest ok.
Już nawet nie chodzi o czytanie instrukcji, a wystarczyło aby obejrzał inne filmy z tego symulatora.