Train Driver 2

Ważne informacje | Important information => Aktualności | News => Wątek zaczęty przez: UAZownik w 17 Maj 2017, 14:41:40

Tytuł: Oświadczenie Zespołu Train Driver 2
Wiadomość wysłana przez: UAZownik w 17 Maj 2017, 14:41:40
Drodzy Użytkownicy symulatora Train Driver 2!
   
Ostatnie 4 dni były dla nas bardzo pracochłonne. W związku ze zmianami personalnymi w dotychczasowym zespole tworzącym projekt Train Driver 2, postanowiliśmy czasowo ograniczyć dostęp do forum. Pozwoliło nam to na reorganizację zespołu, a także przygotowanie forum oraz projektu do dalszego działania i rozwoju. Z dniem 14.05.2017 r. z członkostwa w zespole zrezygnowali: MrDyrektor, matek_9292, mikson, Pitek, Jeżyk oraz Helikon. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Jednocześnie informujemy, że programy posiadające znak TrainDriver2 ©, czyli system skarg oraz kartoteka użytkowników, będą nadal używane ze względu na przeniesienie autorskich praw majątkowych na Train Driver 2 autorstwa Pukeko Technologies z siedzibą w Dunedin, Nowa Zelandia.

Z uwagi na fakt, iż SWDR był utworem, a jedyne prawa autorskie przysługują matek__9292 oraz mikson, nie możemy już dalej korzystać z utworzonego przez nich systemu. W związku z powyższym trwają prace nad utworzeniem zastępczego programu, inspirując się SEPE SWDR, celem jak najszybszego umożliwienia płynnej rozgrywki  online. Jednocześnie zespół programistów pracuje nad nowym programem realizującym możliwości prowadzenia ruchu pomiędzy stacjami i komunikacji pomiędzy dyżurnymi ruchu. Przy tworzeniu jego funkcjonalności zostaną uwzględnione ostatnie uwagi i pomysły użytkowników.

Miło nam poinformować Was, że w związku z zapotrzebowaniem, do zespołu dołączyły nowe osoby: Barterbly oraz _l0stfake7, którzy od tego momentu zostają administratorami projektu. Razem z nimi dołączyli też inni, równie zaangażowani użytkownicy (developerzy), których dokładną listę opublikujemy w najbliższym czasie na forum. Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia spowodowane zaistniałą sytuacją i zachęcamy do śledzenia aktywności w projekcie.


Z poważaniem,
Zespół TD2