Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 10
41
Dyskusje / Odp: Praca Administracji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dezo dnia Wczoraj o 14:03:40 »
Zgadzam się ! nic nierobią
42
Dyskusje / Info: Praca Administracji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bnb333 dnia Wczoraj o 13:59:16 »
Drodzy administratorzy i gracze Train Drivera...
Rozpoczynam tą dyskusje ponieważ, administracja train drivera zamiast popracować nad nową wersją albo nad nowymi modelami czy dźwiękami to tylko sobie siedzą i grają...
Chciałbym,  żeby nasza administracja się wzięła...
proszę o komentarze czy jesteście przeciw czy jesteście za....
Ps
Przynajmniej żebyście zrobili noc, dzień, zimę, lato cokolwiek... zawsze coś
Dlaczego tylko gracie i nic nie robicie z tym symulatorem?
To graczom się powoli nudzi...
W końcu stracicie popularność
każdy update wzniesie was do góry
proszę o wyrozumiałość i wzięcie się do roboty
43
Zgłoszenia – tickety / Odp: Usunięcie niebieskich komunikatów.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez genrufin dnia Wczoraj o 13:55:45 »
Maszyniści to łajzy bo zajmują czas wszechmocnych dyżurnych to jak nazwać dyżurnych jak ty panie trepan który przy dużej stacji wpuszcza max 3 pociągi , tak jak matz napisał to jest standard i dlatego większość normalnych przestała jeżdzić i większość aktywnych wchodzi tylko potrolować . A nie jest to wina mechaników tylko was DR , ja też wchodze kontrolnie w godzine szczytu wszystkie stacje dostepne , zero spawnów a jesscze jak sie looknie pociągi na stacji typu 1/35 to ręce opadają. Robie to samo jak ktoś wyżej odpalam p3d i nara , nie mam zamiaru latać po ts i prosić się o wejście , jeżeli wam sprawia przyjemność mieć na dużym lcs trzy pociągi to gratuluje pomysłu.
Tak narzekacie na tamtą ekipe i tamte porządki ale przed bumem nie było problemów kilka razy dziennie wejść do rozgrywki .
44
Multimedia z rozgrywki / Odp: Galeria screenów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SzaraSowa dnia Wczoraj o 12:55:52 »
SM42-284 w oczekiwaniu na wyjazd ze stacji Blaszki offline.


45
Multimedia z rozgrywki / Odp: Galeria screenów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez miki2076 dnia Wczoraj o 12:49:27 »
66900 (EN57-1542) przed odjazdem z Wrocławia Głównego.
46
W trakcie prac / Odp: LCS Bździno
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Neodokuran dnia Wczoraj o 11:50:03 »
Wiedenka wykonał pulpit, polecam tego pana!  ;D47
Hyde Park / Odp: Ciekawostki z kolei wzięte
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Glinek dnia Wczoraj o 08:17:23 »
Ostatnio na WP pojawił się wg mnie ciekawy artykuł. Zapraszam do lektury.  :)

https://magazyn.wp.pl/artykul/prosze-zachowac-ostroznosc-i-odsunac-sie-od-krawedzi-peronu

Pozdrawiam
48
Zgłoszenia – tickety / Odp: Usunięcie niebieskich komunikatów.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Trepan dnia Wczoraj o 07:39:43 »
Maszyniści sami sobie trochę zawinili. Wielu wchodzi, zajmie czas, uwagę i wyjdzie. Jedna taka łajza potrafi zabrać tyle DR tyle energii, że mógłby uruchomić 3 składy (manewry/rozkaz gdy trzeba, rj, zapowiedzieć i podać wyjazd). Do tego zależy jaki jest układ danej scenerii, na Przemęcie można sobie trzymać spawn otwarty, tylko 3 składy wejdą i nie ma problemu. Mając kolejkę 5 czy 6 osób do obsłużenia plus prowadzenie ruchu, jeśli jeszcze trafi mi się krnąbrny mechanik to niestety czas obsługi wydłuża się drastycznie. Sam generalnie mam spawny otwarte do momentu, kiesy pojawi mi się 3 składy. Wtedy zamykam i otwieram ponownie po wypisaniu rj i podaniu manewrów tym 3em. Mając dobrych maszynistów (działających sprawnie i przepisowo) spokojnie obsłużę ich wszystkich poniżej 10ciu minut (pomijam czekanie na szlak). Kiedy pojawia się troll, Lka czy inny przypadek szczególnej troski, zamiast pisać rj jednym okiem obserwuję SCS czy nie przewala wskaźnika/tm/semafora, drugim na TD czy nie manewruje 60 na godzinę i nie stanowi zagrożenia dla innego składu no i przydałoby się trzecie do SWDR, ale póki co nie posiadam. No i najgorszy przypadek: zje mi taki kwadrans, dotrze w końcu w peron, coś odwala, doprowadzi do RS i jeszcze czas trać na pisanie raportu. Ponad pół godziny z bani, jestem w stanie ledwo zająć się składami kursującymi, o nowych nie ma mowy. Jeszcze dochodzą takie niespodzianki jak mechanik, który ledwo wyhamował bo mu się wagon pojawił przed nosem z rozerwanego składu, trzeba wtedy szlak udrożnić natychmiast. Request jest okej, ale spamowanie nimi już niezbyt. To zabezpieczenie działa tak samo dobrze jak możliwość oceny. Czasem tak, czasem jednak można wysłać co chwilę.

@pt4765: bardzo chybiony pomysł. Wyobraź sobie, że jest godzina 15ta, o 16tej wychodzę. Mam więc NK, ale mamy dziś sobotę. Stacje się otwierają, jest gdzie jeździć, więc nie mając zapowiedzianych składów, czekam na ostatnie rj do obsłużenia. Wtedy właśnie nie jestem przeładowany robotą na dyżurce i mogę spokojnie zajmować się uruchamianiem nowych składów, mogę odciążyć innych DR trochę i wypisać kilka rj, prowadząc regularnych ruch mają zwykle i tak niezły kocioł.
49
Multimedia z rozgrywki / Odp: Galeria screenów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lighter dnia 16 Marzec 2018, 23:30:10 »
Wykolejenie EN57-1146 w Wyknie.50
Zgłoszenia – tickety / Odp: Usunięcie niebieskich komunikatów.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pt4765 dnia 16 Marzec 2018, 23:12:13 »
Proponuję aby możliwość opcji prośby wbicia na stację (jak ma wyłączony spawn) była tylko wtedy kiedy jest dostępna bądź z/w a w przypadku n/k nie powinno być żadnej z opcji do wyboru aby móc się wbić.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 10