Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: gravition  (Przeczytany 522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ziolo5655

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 18
  • ziolo5655 zwrotniczyziolo5655 zwrotniczyziolo5655 zwrotniczy
  • Distance Travelled: 1524km
  • Trains Routed: 622
gravition
« dnia: 16 Lipiec 2016, 19:41:48 »
Gravition
Data i miejsce: 16-07-2016, stacja Tomaszów Mazowiecki
Opis sytuacji: Użytkownik stosował wulgarne słownictwo,obrażał nieobecnego maszynistę
Świadkowie: kacper9
Dowody: [screen potwierdzający sytuację]

Skarga została przyjęta przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, log, etc.).
Użytkownik gravition został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2016, 22:49:16 wysłana przez mikson »

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • gravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3401km
  • Trains Routed: 363
Re: gravition
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2016, 20:20:23 »
Dobra, zatem jedziemy z wszystkim po kolei:
wchodzisz na moją stację, widzisz że jest tłok, piszę jaka jest sytuacja, ze następna stacja nie ma miejsca bo jest to jednotorowy szlak z jedną mijanką, wszyscy czekają cierpliwie a ty zamiast tego jęczysz i co chwilę spamujesz czat "a dasz zielone ,a kiedy wyjazd, a można zaświecić, a długo będę stał, a jak długie opóźnienie" i tak non stop, kiedy w końcu przywołałem cię do porządku to widzę coś takiego jak na screenie poniżej. Jestem w 100% pewien, że nie jestem jedynym dyżurnym, któremu żyłka by pękła w mojej sytuacji, nie jeden by cię po prostu wywalił ze stacji. Odpuściłem wtedy robienie screenów bo pomyślałem, że nie ma sensu się kłócić, wyraziłem potem o tobie swoje zdanie, na które sobie całkowicie zasłużyłeś, a ty jeszcze na mnie skargę piszesz? Powinienem był cię wywalić z tej stacji i napisać skargę za nękanie dyżurnego. Dwie belki na swdr mówią same za siebie, nie przestrzegasz zasad i wprowadzasz złą atmosferę w symulatorze. Rozumiem danie jednej łapki w dół, ale osiem? Byłem zły na ciebie to napisałem co napisałem, bo zasłużyłeś, proste. Rozumiem, jak ktoś nowy się tak zachowuje, ale po krótkim wytłumaczeniu dostosowuje się do sytuacji, przykładem jest użytkownik micwas, któremu napisałem kilka rad i się do nich zastosował. Da się? Da się. Sugeruję zastanowienie się nad sobą i ogarnięcie się, bo nie jedna skarga już była na ciebie napisana.
KW Poznań

Offline ziolo5655

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 18
  • ziolo5655 zwrotniczyziolo5655 zwrotniczyziolo5655 zwrotniczy
  • Distance Travelled: 1524km
  • Trains Routed: 622
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2016, 20:57:21 »
Ja się zapytałem czy będzie wyjazd wcześniej jako służbowy.Napisałem po tym co wysłał mi kacper ,a ja sobie nie życzę żeby mnie nie obrażano za plecami ,bo mam kogoś ,kto mnie poinformuje ,albo ja jego ,więc uważaj co piszesz dziękuje.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2016, 21:01:28 wysłana przez Coyotek »

Offline Szopen

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 2
  • Szopen pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2388km
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2016, 22:12:20 »
Pozwolę sobie zabrać głos w tej dyskusji, ja z Tomaszowa ruszyłem z opóźnieniem ok +45 minut, widziałem, że stacja powoli się zapycha, po części winny był chyba Matz32, być może on miał kocioł na swojej stacji (Mrozy) relog ponoć robił i wcześniej nie puszczał do siebie, ale tu większą wiedzę na ten temat ma dyżurny gravition. Przez ten czas, był taki moment, że tory przy peronach były zajęte i nie dało się tam wcisnąć żadnego składu. Maszynista ziolo miał też problem, bo inny maszynista rozpinał i spinał mu skład, ale na to skarga poszła w innym wątku.

Offline uetam

• Administrator
  • Siła reputacji: 40
  • uetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchu
  • Administrator Techniczny
  • Distance Travelled: 1600km
  • Trains Routed: 924
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2016, 22:17:31 »
Zioło - Wczoraj Cię upominałem a dziś po raz kolejny dałeś dyżurnemu 11 minusów przez 5 minut - chcesz za to zgarnąć bana?
gravition - Powinieneś po prostu wyrzucić zioła ze stacji zamiast mu ubliżać na czacie. To jest dla Ciebie pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2016, 22:20:20 wysłana przez uetam »
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne dotyczące problemów, które mogą być rozwiązane na forum.
Kiedy czekasz na nowego SWDR... https://goo.gl/2t4N4y