Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: Ermen07  (Przeczytany 711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline autobusiarz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 72
  • autobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezes
    • Firma do TD2
  • Distance Travelled: 4386km
  • Trains Routed: 714
Ermen07
« dnia: 26 Lipiec 2016, 16:13:08 »
Data i miejsce: 26-07-2016, stacja Orzesze
Opis sytuacji: Użytkownik stosował wulgarne słownictwo (po angielsku).
Świadkowie: Eryk901
Dowody: [screen potwierdzający sytuację] (screen został zrobiony na stacji Tomaszów Maz., gdyż 1. screen się nie zapisał.)

Date and place: 26.07.2016, Orzesze station.
Description: This user was using vulgar vocabulary (in English).
Witness: Eryk901
Proofs: [attached screen] (this screen was made at the Tomaszów Mazowiecki station, because the first one wasn't saved).

Mikson
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2016, 10:07:24 wysłana przez Coyotek »
Owińska - <planowanie budowy od podstaw>  Sulejówek Miłosna - 0% Nałęczów - projekt porzucony LCS Autobusowo - 40%

Offline Ermen07

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 5
  • Ermen07 pracownik torowy
  • Distance Travelled: 681km
  • Trains Routed: 49
Re: Ermen07
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2016, 11:55:53 »
It was a joke ;)

To był żart ;)
//UAZownik

« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2016, 12:07:30 wysłana przez UAZownik »

Offline WarMaz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 8
  • WarMaz pracownik torowy
  • Distance Travelled: 626km
  • Trains Routed: 133
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec 2016, 12:15:16 »
Well, that escalated quickly :D What I want to say is, that I would feel offended and some other people too. Maybe this is a joke for you, but you need to think about what you joke or it'll end bad.

Ale eskalacja :D Co ja chcę przez to powiedzieć jest, że ja bym również poczuł się obrażony, pewnie i nie tylko ja. Może to jest żart wg. ciebie, ale trzeba najpierw pomyśleć o czym się żartuje albo skończy się to źle.
W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

Offline autobusiarz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 72
  • autobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezes
    • Firma do TD2
  • Distance Travelled: 4386km
  • Trains Routed: 714
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec 2016, 12:23:10 »
But the joke, it can hurt.

[tłum. Ale żart, też może urazić.]
Owińska - <planowanie budowy od podstaw>  Sulejówek Miłosna - 0% Nałęczów - projekt porzucony LCS Autobusowo - 40%

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec 2016, 17:50:33 »
If it was a joke, then why you wrote it after a "Move your ass" sentence? I don't think it was misunderstanding.

Jeśli to był żart to dlaczego napisałeś go po wyrażeniu "Rusz dupsko" Nie sądzę, że to było nieporozumienie.
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 51
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1624km
  • Trains Routed: 538
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Lipiec 2016, 10:07:09 »
Well Ermen, this isn't the first complaint on you. Remember, do not use vulgar language in any any sense ( even as a joke ). 40% to account, and I hope this was the last time.

Solved.

Drogi Ermenie, to nie pierwsza skarga na ciebie. Pamiętaj, nie wolno używać wulgarnego słownictwa w żadnym sensie (nawet jako żart).
Przyznaję 40% ostrzeżenia i mam nadzieję, że to był ostatni raz.

Skarga rozpatrzona.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2016, 23:04:32 wysłana przez Coyotek »
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz