Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: danio  (Przeczytany 2380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • gravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3401km
  • Trains Routed: 363
Re: danio
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Lipiec 2016, 20:56:08 »
Grubo, kłamanie na forum, upieranie się przy swoim i próba manipulacji, nadużycie kicka bo mogę, bo jestem panem i władcą stacji, danio jak masz resztki honoru to sam zrobisz sobie przerwę na tydzień co najmniej :D
KW Poznań

Offline ED161

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 85
  • ED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezesED161 prezes
  • Distance Travelled: 5027km
  • Trains Routed: 1009
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Lipiec 2016, 23:15:02 »
Danio teraz to już przesadziłeś.

Nie dojechałem do następnej stacji na której dyżurował Ulfrig,bo on powiedział że idzie z nastawni także już nie kłam tutaj... W logach SWDR na pewno widać kiedy kto wyszedł ze stacji.  ;)

Dodano: 29 Lipiec 2016, 23:20:06

A i on mówił na TS,że żadnych pretensji nie miał :)
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2016, 23:20:06 wysłana przez Coyotek »
Projekt "Siódemka" - 15%
Mińsk Mazowiecki - 55%

Offline danio

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • danio pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1125km
  • Trains Routed: 345
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Lipiec 2016, 23:38:38 »
Sprawa z następną stacją została wyjaśniona.
Nie przyznaje się do winy, uważam że kick był słuszny a ED161 przesadza i kłamie. Napisałem to co mi napisał dyżurny tzn. że podobno dojechał
ED161 bez blokady. a ja usunąłem mu rozkład.
Ale faktycznie po ponownym przemyśleniu nie chodziło o blokadę  tylko o usunięcie rozkładu jazdy. Pokiełbasiły mi się sprawy.
Po prostu się pomyliłem przy poprzednim poście
Administracja może sprawdzić że omyłkowo usunąłem twój rozkład. I za to przepraszałem na TD2. Ale to nie jest chyba karalne? Pierwszy raz mi się to zdarzyło i już się będę pilnował.

Natomiast kolega ED161 wykorzystuje brak dowodów na moją niewinność (np. log niemożliwy do wykorzystania) powoduje że można znaleźć łatwego kozła ofiarnego. 
@gravition
Nie mam zamiaru robić przerwy, nieraz jechałeś przez moją stację i wiesz jaki jestem. Czy kiedykolwiek byłem wredny, niesprawiedliwy i nieobiektywny? Każdy potrafi wyciągnąć fragmenty z kontekstu, ja też to potrafię zrobić, ale nie robię.

Czy mogłaby administracja potwierdzić powyższe słowa w logu SWDR (kiedy był kick i mojej rozmowy z kolejną stacją na drodze ED161)
Nie pamiętam tylko czy rozmawiałem na TS czy na SWDR.

Już mam dość tej sprawy, większość postów pisałem w pracy więc mogło mi się coś pomylić.
Powtórzę, faktycznie nie chodził o blokadę tylko omyłkowe usunięcie RJ. Ale z tego co pamiętam RJ był i tak do przepisania.
I do tej omyłki się przyznaje. W pozostałych kwestiach już kilkakrotnie wyrażałem swoją opinię.

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 51
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1624km
  • Trains Routed: 538
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Lipiec 2016, 00:14:58 »
Po przeanalizowaniu wątku, rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw, przeczytaniu tej lektury grubszej od instrukcji Fiata Multipli..

,oczywiście to był żarcik a'la Strasburger mający rozładować napięcie..

A teraz na poważnie. Sprawdziliśmy wątek, zespół moderatorów we współpracy z administracją przegadał całą sytuację w zamkniętym gronie i jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że winne są obie strony. Po trosze w innych aspektach i zarazem całkowicie drobnych sprawach. Bowiem co do tego nie mamy wątpliwości, że sprawa została rozdmuchana o tak naprawdę pierdołę.

W przypadku ED161 - brakuje nam pewnego kawałka, pomiędzy twoimi screenami, gdy danio coś napisał, a zarazem potwierdzono twój fałszywy "RADIOSTOP", który zdezorientował dyżurnego.

Danio - jedyne co można uczepić się to złej nazwy posterunku w nicku, ale na przyszłość prosiłbym o nie bawienie się w "konkurs", a bynajmniej nie opisywanie to tego w taki sposób. Rozumiem jednak, że ujęcie tego w takową formę, pozwoliło na uspokojenie się maszynistów, ale po prawdzie odstraszasz też tych, którzy mogli mieć w tym momencie jakąś ważniejszą sprawę.

Szanujcie się, bo przez takie drobne rzeczy sami sobie wprowadzacie nerwową i napiętą atmosferę na stacjach.
Aby sprawiedliwości stało się zadość, profilaktycznie przyznane zostanie +10% do konta każdego użytkownika.

Skargę uważam za rozpatrzoną.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz