Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: Prośba  (Przeczytany 468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasn26

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • lukasn26 pracownik torowy
  • Zbanowany!
  • Distance Travelled: 1102km
  • Trains Routed: 114
Prośba
« dnia: 30 Lipiec 2016, 12:38:37 »
Nie wiem czy to tu napisać czy gdzie.
Mój kolega dostał bana (Kamilek) za założenie multikonta, a posiadał tylko jedno konto i został zbanowany za nic. Najprawdopodobniej została popełniona pomyłka, reszta kont (Kubanek, KubaKamil, Matz48, Szaqqlu) jest od innego gracza. Zwracam się z pytaniem czy kolega może założyć nowe konto lub powrócić do starego i nie martwić się o to że dostanie bezpodstwnego bana?

//Warunkowo przyjęte zażalenie - Coyotek
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2016, 10:50:17 wysłana przez mikson »
W tramwaju ktoś napisał flamastrem: "W razie pożaru spójrz w górę".Niewiele myśląc spojrzałem do góry a tam: "W razie pożaru debilu" :D

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 51
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1624km
  • Trains Routed: 538
Re: Prośba
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2016, 13:42:28 »
Wyjaśnijmy więc po kolei. Od razu zaznaczam, że wszystkie podane konta pochodzą z tego samego adresu IP, co dla nas jako administracji stawia sprawę jasno.

Konto Kamilek zostało założone 22 Lipiec 2016, 10:29:24, dwie godziny później założono konto KubaKamil. Z automatu więc pierwsze konto dostało 7-dniowego bana, drugie zostało zbanowane na stałe. Dzień później, dokładnie 23 Lipiec 2016, 10:39:20, zostało założone kolejne konto Kubanek. Więc poleciał kolejny ban. 23 Lipiec 2016, 12:29:53 - konto Szaqqlu. Również ban. Ostatnie podejście - 23 Lipiec 2016, 21:23:04, konto Matz48.

Lecimy dalej. Konta Kubanek i Szaqqlu mają jakby nie patrzeć prawie identyczne adresy e-mail. Prawie, bo różni je zaledwie jedna cyfra. Konta KubaKamil i Matz48 mają również prawie identyczne adresy e-mail, ale zostały zamienione w nich człony imienia i nazwiska. Oczywiście konto Kamilek się wyłamuje z racji unikatowego adresu, ale nazwa nicka jak cholera nawiązuje do w/w adresów e-mail. Wszak jest to moja prywatna opinia, ale wszystko to łączy jeden adres IP i gdyby gość był uczciwy, to by najpierw mógł zasięgnąć informacji na temat zakładania wielu kont pod jeden adres. Niestety, perfidnie próbował oszukać system, ale tak naprawdę system okazał się cwańszy od niego.

Co do pytania. Jeżeli założy nowe konto, znowu poleci ban. Z automatu. Co do powrotu - o tym niech zdecydują wyżsi.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz

Offline lukasn26

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • lukasn26 pracownik torowy
  • Zbanowany!
  • Distance Travelled: 1102km
  • Trains Routed: 114
Re: Prośba
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec 2016, 14:14:02 »
Dziękuję za odpowiedź, zostało to przekazane koledze. Pyta się czy pod warunkiem nie założenia nowych kont (niewiedza) będzie mógł wrócić. Przyznaje się do winy.
W tramwaju ktoś napisał flamastrem: "W razie pożaru spójrz w górę".Niewiele myśląc spojrzałem do góry a tam: "W razie pożaru debilu" :D