Autor Wątek: Info: Składanie zażalen dotyczących drobnych spraw  (Przeczytany 411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Coyotek

 • Global Moderator
 • Pioneer
 • *
 • Supporter
 • *
 • Wiadomości: 333
 • Kartoteka
 • Siła reputacji: 35
 • Coyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrz
 • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
 • Distance Travelled: 1602km
 • Trains Routed: 462
Składanie zażalen dotyczących drobnych spraw
« dnia: 30 Lipiec 2016, 23:45:36 »
Krótkie ogłoszenie od Moderacji do Użytkowników

Wraz z rozwojem naszego symulatora, a tym samym napływem nowych użytkowników ( niekoniecznie obeznanych w temacie ), do działu Bany, skargi, zażalenia przybywa coraz więcej wątków dotyczących popełniania błędów przez nowicjuszy.

Oczywiście nie popieramy nieznajomości regulaminu, tym bardziej staramy się egzekwować kary wobec graczy, którzy utrudniają rozgrywkę. Nie mniej jednak, dochodzi już do takich sytuacji, że za byle małe przewinienie, które rzecz jasna przeszkadza innym, tworzycie wątki samemu popełniając błędy. Rozumiemy, że niektórym z was może brakować cierpliwości, ALE apelujemy o korzystanie z innych dostępnych narzędzi. Nie ukrywamy, że chodzi tu o dyżurnych obejmujących często-gęsto rozległe posterunki, bowiem to oni mają w pierwszej kolejności władzę nad maszynistami. Nie chodzi też o oszczędzanie nam roboty, bo jesteśmy leniwi/brakuje nam chęci/etc. Zależy nam na tym, aby w tym dziale pojawiały się skargi, w których użytkownicy bardziej niż pojedynczy ( nie zawsze celowy ) raz utrudniają pracę.

Pamiętajcie więc, że my jako Administracja i Moderatorzy jesteśmy drugą linią na froncie, która ma przeciwdziałać tzw. trollom. Jeżeli jednak, gracze popełniają pojedyncze błędy, to prosimy abyście nie zakładali od razu na to skargi. Do waszej dyspozycji oddano narzędzie wyrzucające gracza, w postaci komendy /k. Przypominamy, że jednorazowe jej użycie wyklucza problematycznego użytkownika, tak długo póki nie zostanie zrestartowana sceneria.

W celu małego przypomnienia, zamieszczamy poniżej wyciąg z Oficjalnego Regulaminu Symulatora Train Driver 2 ( II. REGULAMIN SYMULATORA TRAIN DRIVER 2 oraz ZAŁĄCZNIK 1 ):

Cytuj
5.4 Symulator jest otwarty na nowych użytkowników i uczących się. Jeśli dyżurny ruchu lub maszynista nie łamie postanowień regulaminu, a jedynie popełnia drobne błędy, należy go pouczyć. W wyżej opisanym przypadku nie należy również zakładać tematu ze skargą.
(...)
Jeśli użytkownik łamie regulamin, jego karanie powinno przebiegać następująco:
a) ostrzeżenie słowne od użytkownika widzącego popełnienie przewinienia
b) kick od dyżurnego scenerii
c) złożenie skargi
d) otrzymanie jednej z kar opisanych w § 3, w zależności od popełnionego wykroczenia, zgodnie z § 4

Pozdrawiamy i do zobaczenia na szlaku,
Zespół Moderatorów
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2016, 00:19:55 wysłana przez uetam »
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz