Autor Wątek: Issue/Problem: Problem z SWDR  (Przeczytany 5225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline !Marcin

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 35
  • !Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz
  • ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็
  • Distance Travelled: 2013km
  • Trains Routed: 490
Re: Problem z SWDR
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:43:28 »
@Pitek, ale żeby to był pierwszy raz jak on laguje to nic bym nie miał do tego systemu. To jest już któryś z kolei przypadek, że tak się dzieje. Trochę odzewu by się przydało co się dzieje i dlaczego tak się dzieje, a nie siedzieć "jak mysz kościelna" bez żadnej odpowiedzi. Co do nowego SWDR zawsze można go wy testować i zobaczyć co jest nie tak, a nie zostawiać na ostatnią chwilę. Tak czy siak jakiś screen by się przydał jak wygląda postęp prac. Bo same semafory z procentami nie wystarczą. Ludzki umysł chcę to zobaczyć, a nie czytać zwykły tekst. A na koniec powiem tak: "Cierpliwość i cierpliwość" tylko ile tak jeszcze to potrwa. Bo im dłużej tym graczy ubywa bo nie ma gdzie jeździć bo lagi są jak widać. Ale tak jak mówiłem bądźmy dobrej myśli.
Autor Scenerii: Samostrzel - 65% LCS Bolesławiec - 15% Wisła Głębce - Prace wstrzymane

Offline Misiek5

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 21
  • Misiek5 dróżnik przejazdowyMisiek5 dróżnik przejazdowyMisiek5 dróżnik przejazdowyMisiek5 dróżnik przejazdowy
  • Młody programista z 5-letnim doświadczeniem
  • Distance Travelled: 3197km
  • Trains Routed: 1473
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:44:06 »
Matek - może zaprosił byś jakieś osoby do pomocy przy SWDR (czasami mogą wpaść na jakiś ciekawy pomysł) i pomóc w wydaniu nowej wersji wcześniej.
Chciałem, zgłaszałem się: odpowiedź? Coś w stylu "Nie, bo potem nie będę wiedział, co gdzie jest." Także tutaj chciałem pomóc, ale Matek się nie zgodził. Ja proponuję włączenie IRJ, to będzie najlepsze rozwiązanie.

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 12
  • hulek dróżnik obchodowyhulek dróżnik obchodowy
  • Mistrz edytora :D, psycholog, mediator, realista.
  • Distance Travelled: 863km
  • Trains Routed: 136
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:45:44 »
Bez dostępu do bazy nie ma żadnych szans aby ktoś napisał SWDR-a.
Dobrze prawi :) .
Pracuje nad szkicem fikcyjnego wezla :D
Odważni są zawsze uparci.  ~ Paulo Coelho

Offline shafter

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 188
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5017km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:47:22 »
Również zgłaszam się do ewentualnej pomocy/testowania/czegokolwiek. Stoi za mną kilkanaście już lat doświadczenia w uruchamianych produkcyjnie aplikacjach webowych.

Offline mistersix

• Artist
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 23
  • mistersix dróżnik przejazdowymistersix dróżnik przejazdowymistersix dróżnik przejazdowymistersix dróżnik przejazdowy
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
  • Distance Travelled: 1713km
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:47:46 »
Jestem za włączeniem zastępczego IRJ. Również wg mnie będzie to najlepsze rozwiązanie. W chwili obecnej symulator będzie tylko odstraszał a nie przyciągał
Stacja Białobrzeg-100%
PKP InterCity. Zakład centralny. 0. Olszynka Grochowska
Mechanik IC/10. Obszar realizacji i eksploatacji przewozów.

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 150
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 9273km
  • Trains Routed: 1198
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:47:57 »
Może byście wypuścili wersje testową tego SWDR2 (tak jak robicie z TD), zawsze by się wyłapało błędy które jeszcze pewnie są i wtedy wersja Finalna była by ok.
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 20
  • ICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 2588km
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:48:08 »
Kolejny który lubi tylko stękać. Wy rodzina czy jak? Przy każdym wejściu minimum to 15min stania a Ty mi chrzanisz o jednym razie. Gdyby to był jeden raz czy 10ty to szkoda by mi było postu pisać. Mam swoje zdanie o swdr i tyle i nikt nie zabroni mi o nim pisać. Jasno pisze w czym problem, ze czytac nie potraficie to do szkoły a nie płakać. Skoro moje posty nic nie wnoszą to wasze odpowiedzi co do mnie tym bardziej. Ave!
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2016, 21:50:55 wysłana przez 24666@ICC »

Offline danio

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 9
  • danio pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1125km
  • Trains Routed: 345
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:48:26 »
Proponuje poczekać jak się sytuacja rozwinie. Problemy z SWDR mogą wynikać z tego że RJ nie jest usuwany na bieżąco. Oczywiście to nie wina user-ów.

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 150
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 9273km
  • Trains Routed: 1198
« Odpowiedź #53 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:50:30 »
Kolejny który lubi tylko stękać. Wy rodzina czy jak? Przy każdym wejściu minimum to 15min a Ty mi chrzanisz o jednym razie. Gdyby to był jeden raz czy 10ty to szkoda by mi było postu pisać. Mam swoje zdanie o swdr i tyle i nikt nie zabroni mi o nim pisać. Jasno pisze w czym problem, ze czytac nie potraficie to do szkoły a nie płakać. Skoro moje posty nic nie wnoszą to wasze odpowiedzi co do mnie tym bardziej. Ave!
Ty do mnie ?
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 36
  • gravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrz
  • Distance Travelled: 3025km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:50:54 »
Kolejny który lubi tylko stękać. Wy rodzina czy jak? Przy każdym wejściu minimum to 15min a Ty mi chrzanisz o jednym razie. Gdyby to był jeden raz czy 10ty to szkoda by mi było postu pisać. Mam swoje zdanie o swdr i tyle i nikt nie zabroni mi o nim pisać. Jasno pisze w czym problem, ze czytac nie potraficie to do szkoły a nie płakać. Skoro moje posty nic nie wnoszą to wasze odpowiedzi co do mnie tym bardziej. Ave!

Stary 15 minut to optymalny czas od wejścia do symulatora, do podstawienia się w peron i oczekiwania na wolną drogę. Jeżeli chcesz od razu po wejściu do symulatora jechać to polecam maszynę.
KW Poznań

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 118
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
  • Distance Travelled: 3205km
  • Trains Routed: 1775
« Odpowiedź #55 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:51:50 »
Było mówione x razy.
Usuwać rozkłady które nie kursują. Nie spamować na czacie.
Telefon też po coś został zaimplementowany.
KRÓTKO MÓWIĄC PRZESTRZEGAĆ REGULAMINU.

To wszystko powoduje, że system nie wydala i się krztusi.
A co bystrzejszy zauważył, że pow. 6-8 stacji to jest max. ile obsłuży obecny system i nie pcha się na nastawnię na siłę.

O lagach większość wie już - w tym i administracja - od kilku dobrych miesięcy i nie potrzeba żadnych strajków, aby to przypominać. Co więcej wszyscy widzą, że trwają prace nad naprawą tego.

Mogliście mieć to co jest obecnie, a tak to zobaczycie jak graliśmy dobry rok temu w tedeka.

Nad SWDR pracuje wystarczająco dużo osób, aby wydać go jak najszybciej i bez błędów.
--->>> TARNÓW<<<---

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 12
  • hulek dróżnik obchodowyhulek dróżnik obchodowy
  • Mistrz edytora :D, psycholog, mediator, realista.
  • Distance Travelled: 863km
  • Trains Routed: 136
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:52:43 »
ICC-  nie zapominaj , że gracze TD2 to rodzina! Pomagamy sobie nawzajem. W budowaniu stacji , pulpitów SCS, pomagamy nowym graczom. I ty też do tej rodziny należysz.
Pracuje nad szkicem fikcyjnego wezla :D
Odważni są zawsze uparci.  ~ Paulo Coelho

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 127
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 5986km
  • Trains Routed: 2301
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:53:16 »
Zamykając offtop od 24666 to na Vatsimie od podstawienia się na pod rękawem lub na stanowisku do startu potrafi minąć 1.5h ! A nie którym 5 minut poczekać się nie chce.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2016, 21:55:49 wysłana przez Kacper9 »
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 20
  • ICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 2588km
« Odpowiedź #58 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:54:34 »
15min do 30 jeszcze przełykam nie więcej. Nie Ryszard-San ... nie do cb.

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #59 dnia: 05 Sierpień 2016, 21:55:44 »
Zrobię wszystkie siódemki na zimno to się przyzwyczaicie, że po podstawieniu od razu nie wyjedziecie :D