Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: EN57-002  (Przeczytany 2590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adam15a

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 98
  • adam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezes
  • Byle do końca... :)
  • Distance Travelled: 4974km
  • Trains Routed: 1141
Re: EN57-002
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Sierpień 2016, 11:55:13 »
10/08/16 Dąb(en57)   Deszczowo(ja)
Kolega wysłał pociąg mimo informacji że zablokuje planowy pociąg, doprowadził do chwilowej blokady stacji.
Przyznaję, że wstępnie zaakceptowałem blokadę ale natychmiastowo poinformowałem dyżurnego o błędzie.
Świadkowie:
Misiek5
adam15a
X_GamingPL

Zgadzam się z tym co mówił użytkownik BaconLord, wyjechałem ze stacji Nowy Grab i kiedy zalogowało mnie do stacji Deszczów pokazał się komunikat że przed semaforem i na szlaku jest już inny użytkownik co spowodowało zamieszanie w ruchu.
pozdrawiam
Tester Projektu Odcinek linii 001

Offline Dariuszek

• Developer
  • Pioneer
  • *
  • Artist
  • Siła reputacji: 23
  • Dariuszek dróżnik przejazdowyDariuszek dróżnik przejazdowyDariuszek dróżnik przejazdowyDariuszek dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 961km
  • Trains Routed: 121
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpień 2016, 13:54:43 »
Czasami, akurat przed wjazdem poc. w stację ktoś np. zadzwoni do drzwi. Odchodzę wtedy od kompa na 2-3 min. Po dojściu do niego widzę, że skład już przecieciał pzez stację i to jest w/g Was ok., bo nie przeczytałem nigdzie, aby padło twierdzenie, że prowadzący poc. zrobił źle.
Widocznie ustawiasz przelot.Więc skoro miał podany przelot, to przeleciał. NIe ustawiaj przelotów, to nikt Ci nie ucieknie pod Twoją nieobecność.

Offline BaconLord

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 22
  • BaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowy
  • In C<>de We Trust
  • Distance Travelled: 1140km
  • Trains Routed: 359
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sierpień 2016, 19:29:44 »
bez informacji i co ciekawe BEZ ROZKŁADU :) niestety ale zdarza się to tak notorycznie że nie jestem w stanie z nim współpracować. Skarga na SWDR wysłana a jeśli to nie pomoże, bo jak widać nie pomaga, to piszę również i tutaj. Mam nadzieję że w końcu dotrze do pana En57-002 że to nie jest symulator kolizji czołowych ani żaden tego typu, i zmieni swoje podejście do  panujących tutaj realiów. Podpisano - Ulfrig
Jeżeli ktoś przerżnie dwa semafory na stój, to trudno, abym ja uważał ten symek jako kolizji czołowych. To chyba niecierpliwi mechanicy chcą lecieć na czołowe i lecą.

Jeśli ktoś ci przelatuje semafory na stój to albo dajesz radiostop, albo kickujesz delikwenta, ignorując możesz doprowadzić do katastrofy
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2016, 09:48:10 wysłana przez kam55 »
In C<>de We Trust

Offline Ulfrig

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 447
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • In nomine patris et filii et spiritus sancti.
  • Distance Travelled: 2531km
  • Trains Routed: 3400
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Sierpień 2016, 10:30:55 »
Kolega wysyła pociągi bez blokady,
same jadą bez blokady:
bez informacji i co ciekawe BEZ ROZKŁADU :) niestety ale zdarza się to tak notorycznie że nie jestem w stanie z nim współpracować. Skarga na SWDR wysłana a jeśli to nie pomoże, bo jak widać nie pomaga, to piszę również i tutaj. Mam nadzieję że w końcu dotrze do pana En57-002 że to nie jest symulator kolizji czołowych ani żaden tego typu, i zmieni swoje podejście do  panujących tutaj realiów. Podpisano - Ulfrig
Jeżeli ktoś przerżnie dwa semafory na stój, to trudno, abym ja uważał ten symek jako kolizji czołowych. To chyba niecierpliwi mechanicy chcą lecieć na czołowe i lecą.

Dodano: 11 Sierpień 2016, 00:21:37

Powiem tak: Pociągi same bez blokady nie jeżdżą, chyba że na WWM gdzie jest SBl czterostawna i nie jestem w stanie inaczej prowadzić ruchu; Jeżeli ktoś przejeżdża przez dwa semafory gdzie świeci sygnał S1 z totalnym brakiem poczucia że zrobił coś źle, to już po pierwszym semaforze bez odzewu, delikwenta można, a nawet należy kick'nąć i to w dodatku regulaminowo :). Także wybacz ale mogę mieć o to pretensje bo to był Twój błąd, który prowadził do katastrofy. Sami mechanicy nic nie zrobią, bo to my, dyżurni, mamy nad nimi kontrolę i posiadamy możliwość wpisania /k <nick/numer gracza> co powoduje wyłączenie gracza z symulacji online na danej stacji. Mam nadzieję że to ustosunkowanie się do Twojej wypowiedzi wystarczy, abyś zrozumiał że był to błąd wyższej wagi. Podpisano - Ulfrig
~Maciej T. (Ulfrig)