Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: heyden  (Przeczytany 550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BaconLord

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 22
  • BaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowy
  • In C<>de We Trust
  • Distance Travelled: 1140km
  • Trains Routed: 359
heyden
« dnia: 07 Sierpień 2016, 15:20:14 »
Data i miejsce: 07.08.2016 Stacja Pilawa ok 14:50
Dyżurny wysyła pociągi bez blokady i bez poinformowania/zgody dyżurnego. Gdyby wysłał pociąg chwilę wcześniej doprowadziłby do wypadku.
Świadkowie:,Wilu (mechanik jadący bez blokady),CENIGHT

Skarga została przyjęta przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, film, etc.).
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.
Coyotek
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2016, 12:44:14 wysłana przez Coyotek »
In C<>de We Trust

Offline CENIGHT

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • CENIGHT pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2265km
  • Trains Routed: 26
Re: heyden
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2016, 19:56:53 »
Zgadza się, że poszedł bez blokady.... ogólnie Piława dzisiaj o 14 była kiepsko ogarniana i różne dziwne rzeczy się działy(osobiście nic do niego nie mam bo nie wyzywał ani nic jako dyżurny, ale brakowało mu wiedzy z funkcji którą wykonywał)

Offline heyden

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 72
  • heyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezes
  • Distance Travelled: 2341km
  • Trains Routed: 839
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień 2016, 22:10:50 »
Zgadza się, że poszedł bez blokady.... ogólnie Piława dzisiaj o 14 była kiepsko ogarniana i różne dziwne rzeczy się działy(osobiście nic do niego nie mam bo nie wyzywał ani nic jako dyżurny, ale brakowało mu wiedzy z funkcji którą wykonywał)
Jeżeli wysyła się do kogoś dwa pociągi bez rozkładu jeden po drugim bo "udziela szkolenia" to powoduje to pewne zamieszanie. Loginu gościa nie pamiętam dokładnie (podwójny nick), obsługiwał w tym czasie Tomaszów, dodatkowo podwójny timeout w krótkim odstępie czasu.
Stacja nazywa się Pilawa a nie Piława.

Co do zarzutów do mnie że puściłem pociąg bez blokady to sprawa ma się tak że pociąg 46200 nie został wysłany bezpośrednio z Pilawy do Imielina. Rozkład przewidywał przejazd szlaku Pilawa - Grodzisko - Imielin. Blokada na Grodzisko została zawiązana. Po odjeździe pociągu (czy w trakcie odjazdu, nie pamiętam dokładnie) 46200 Grodzisko wyszło z gry i przejazd przez tą stację odbywał się offline. Informowałem o tym że pociąg jedzie offline dyżurnego z Imielina na czacie, drugi raz jak już pociąg wjechał na scenerię z Grodziska.
Tyle w temacie z mojej strony.

Offline BaconLord

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 22
  • BaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowyBaconLord dróżnik przejazdowy
  • In C<>de We Trust
  • Distance Travelled: 1140km
  • Trains Routed: 359
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2016, 11:16:18 »
Nie mam możliwości aby sprawdzić teraz RJ, ale pamiętam, że kowalson musiał wyjść z grodziska.
W związku z tym wnoszę o zamknięcie tematu.

//Na życzenie. Skarga unieważniona. - Coyotek
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2016, 12:44:01 wysłana przez Coyotek »
In C<>de We Trust