Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: DriverPl  (Przeczytany 2127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 138
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 6045km
  • Trains Routed: 2368
DriverPl
« dnia: 07 Październik 2016, 15:36:41 »
DriverPl
Data: 07.10.16 15:20
Świadkowie: Zuger Polska, EN57-1146, grubol2001(dobrze mówię?)
Opis:Użytkownik wyszedł radiostopu, spamował po czym wyszedł

Dodano: 07 Październik 2016, 15:37:16

Uzuepełnieni, bo o  screenie zapomniałem ;P
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2016, 16:16:18 wysłana przez mikson »
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline grubol2001

• User
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 3
  • grubol2001 pracownik torowy
  • "Ostatni będą pierwszymi "
  • Distance Travelled: 551km
  • Trains Routed: 62
Re: DriverPl
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2016, 19:15:54 »
Stacja - Grab
Data - 07.10.2016r.
Winy - DriverPl
Świadek - Tymoon
Powód - Spamowanie Zewami i włączanie radiostopu , nie słuchanie dyżurnego , ucieczka ze stacji czyli wyjechał bez pozwolenia za stację , pomijanie S1

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 35
  • Coyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrz
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1602km
  • Trains Routed: 462
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik 2016, 20:00:48 »
Skargi przyjęte, użytkownik powiadomiony.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz

Offline stasiu29011

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 17
  • stasiu29011 zwrotniczystasiu29011 zwrotniczystasiu29011 zwrotniczy
  • Distance Travelled: 1539km
  • Trains Routed: 291
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Październik 2016, 16:38:34 »
Data i miejsce: 8.10.16, stacja Pilsko Górnicze
Opis sytuacji: Użytownik oczekując na sygnał Sr2 porzucił wagony na stacji i wyszedł, zamiast oczekiwać na przejazd nitro2012
Świadkowie: nitro2012
Dowody: [screen]

Dodano: 08 Październik 2016, 16:40:41

I jeszcze jedno:
2.4 Gracze nie mają prawa odłączać wagonów, jeśli ich właściciel i dyżurny ruchu nie wyrazili na to zgody.

proszę o doklejenie do pierwszego postu
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2016, 16:40:41 wysłana przez stasiu29011 »

Offline hanahmon

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 11
  • hanahmon dróżnik obchodowyhanahmon dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 1516km
  • Trains Routed: 179
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Październik 2016, 18:10:13 »
Dodatkowo dorzucę od siebie że ten sam gracz odczepił mi wagony. Dowód w załączniku.

Dodatkowo mówię to już kolejny raz. Proszę korzystać ze wzoru (!)
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2016, 19:05:45 wysłana przez Coyotek »

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Coyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrzCoyotek toromistrz
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Październik 2016, 20:51:31 »
24h minęło. Brak wyjaśnień, pomimo obecności.

Za złamanie punktów § 3 3.7, § 3 3.8 II Regulaminu, § 4b, § 4d, § 4h Załącznika I , udzielam 48h odpoczynku. Jeżeli okaże się, że wyjście ze stacji też zostało wykonane niepoprawnie ,dojdzie belka na SWDR.

EDIT
Ponieważ użytkownik założył w jednym czasie 3 nowe konta posiadające zbliżone nazwy, e-mail oraz adres IP, ban zostaje przedłużony do miesiąca.
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2016, 21:01:28 wysłana przez Coyotek »
The cake is a LIE!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Forumowy Wąchacz

Offline ZnaQu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 83
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • Distance Travelled: 1585km
  • Trains Routed: 563
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopad 2016, 16:42:59 »
DriverPl
Data: 15.11.16
Świadkowie: -
Opis:Nie potrafi podać semafora wjazdowego, brak jakichkolwiek umiejętności DR, użył radiostopa choć stałem i byłem sam i na sam koniec wyszedł, bez ustawionych zwrotek, więc nawet nie mogłem przejechać offem.

Skarga została przyjęta przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, film, etc.).
Użytkownik DriverPl został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.
//UAZownik
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad 2016, 16:49:04 wysłana przez UAZownik »

Offline jabol438

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 28
  • jabol438 nastawniczyjabol438 nastawniczyjabol438 nastawniczyjabol438 nastawniczyjabol438 nastawniczy
  • Distance Travelled: 5910km
  • Trains Routed: 475
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Listopad 2016, 17:16:53 »
Stacja - Cis
Data - 15.11.2016r.
Winy - DriverPl
Świadek - Brak
Powód - Użycie RS czego się nie udało uchwycić, Próba kikowania mnie bez powodu, wymuszanie mnie żebym wyszedł, nie umie ustawić przebiegu, ucieczka z dyżurki.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, film, etc.).
Użytkownik DriverPl został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
//kam55
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad 2016, 17:45:23 wysłana przez kam55 »

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Listopad 2016, 18:08:18 »
Brak odzewu przez 24h, pomimo bytności Użytkownika na forum/shoutboxie i sesjach. Oczywiście próby skierowania Użytkownika do złożenia odpowiednich wyjaśnień pozostały bez odzewu.

Więc lecimy:
- z II Regulaminu:
§ 2 2.8 - brak prowadzenia płynnego ruchu/wstrzymywanie pociągów z powodu nieznajomości obsługi stacji
§ 4 4.4 - brak skrótu posterunku, nad którym Dyżurny objął pieczę

- z Załącznika I
§ 4b - nieuzasadniony RS
§ 4f - zakładając, że Użytkownik próbował usunąć Maszynistę za swoje widzimisię, to mówimy tu o usiłowaniu złamania Regulaminu
§ 4h - patrząc na całokształt prowadzenia ruchu

Biorąc pod uwagę brak zainteresowania Użytkownika, rażąco lekceważące podejście do kierowania ruchem i jego wcześniejszy ban za multikonta... no cóż, 7 dni powinno ostudzić i nauczyć prowadzenia ruchu. Przykro mi, że w taki sposób traktuje ten symulator.
The cake is a LIE!

Forumowy Wąchacz

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 62
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Gdynia - My city :D
  • Distance Travelled: 1745km
  • Trains Routed: 554
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Grudzień 2016, 17:12:13 »
DriverPl

Data i miejsce: 07-12-2016, stacja Cis
Opis sytuacji: Użytkownik chciał wejść na stację (po mojej edycji, prywatna wersja) aby skopiować plik .sc i dyżurować na niej w przyszłości... Przy okazji spamił na pw na SWDR wcześniej (nie mam na screenach). Stosował zacenzurowane wulgaryzmy.
Świadkowie: brak, bo na pw mi to pisał
Dowody: [screen potwierdzający sytuację]
Zapraszam na kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCWY6FFaiUlzwCoFizaRc4SQ?
Chętnie zrobię zdjęcia obiektów na życzenie :D Odnowimy braki obiektowe!

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Grudzień 2016, 09:37:40 »
Użytkownik chciał wejść na stację (po mojej edycji, prywatna wersja) aby skopiować plik .sc i dyżurować na niej w przyszłości... Przy okazji spamił na pw na SWDR wcześniej (nie mam na screenach). Stosował zacenzurowane wulgaryzmy.

Po pierwsze, użytkownik ( czy tego chcesz czy nie ), wszedłby na Twoją stację, bo system jednorazowo pobiera nowe scenerie. Chyba, że stacja posiada pulpit SCS, bez którego nie można jej obsługiwać, to już można to uznać za zabezpieczenie. Niestety, nie jest to złamanie Regulaminu ( czy to ogólnego, czy SWDR ). Prawdopodobnie w SWDR2 będzie blokada, uniemożliwiająca korzystanie ze stacji przez nieautoryzowanych Użytkowników.

Jedyna opcja, to te domniemane wulgaryzmy. Nawet wykropkowane. Ale jest to skarga na SWDR, więc nie mogę jej rozliczyć z tego poziomu.
The cake is a LIE!

Forumowy Wąchacz

Offline wysek44

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 62
  • wysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezes
  • Vegeta DBGT
    • JUTUBE
  • Distance Travelled: 1937km
  • Trains Routed: 737
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Grudzień 2016, 14:48:11 »
Data i miejsce: 8.XII.17, Łęgi, godz 14:20-14:25
Opis sytuacji: Skarga poszła już na SWDR, natomiast użytkownik nie zna podstawowych zasad prowadzenia ruchu. Łączył blokadę, a nie zadzwonił i nie zapytał, czy mój szlak "Su" na mijance Łęgi jest wolny. Pomimo tłumaczenia mu, jak powinien postąpić, kontynuował zapinanie blokady, a gdy ja konsekwentnie ją zrywałem, postanowił nagrodzić mnie punktem ujemnym w systemie SWDR. Adnotacja dokładnie wyjaśnia, za co dostałem minusa.

Dowody: screeny w załączniku

//kam55
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2016, 14:59:42 wysłana przez kam55 »

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 118
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
  • Distance Travelled: 3205km
  • Trains Routed: 1775
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Grudzień 2016, 15:07:07 »
Brak odzewu przez 24h.

+30% do konta, za użycie słów wulgarnych.
Został także przyznany ban 14-dniowy na SWDR za łamanie punktów A4, A9, A3 i A10 reg. SWDR.
Rozpatrzono.
--->>> TARNÓW<<<---

Offline Mati67

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 25
  • Mati67 nastawniczyMati67 nastawniczyMati67 nastawniczyMati67 nastawniczyMati67 nastawniczy
  • Distance Travelled: 1531km
  • Trains Routed: 309
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Grudzień 2016, 14:59:03 »
Data: 13.12.2016 godzina 14:35 Ruda Talubska
Świadkowie: -
Opis: Witam gracz DriverPl rozczepił mi skład akurat wtedy nie patrzyłem na czat i nie wiedziałem na innej stacji zobaczyłem że mam 1 wagon na screenie widać jak mnie rozczepił i wyszedł na początku
jeszcze wchodził na tory wymuszał przejechanie itp dla mnie jest to chamskie i jemu należy się kara.
Dowody:screeny
Linia 117 :D

Offline mikson

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 65
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Distance Travelled: 2207km
  • Trains Routed: 1556
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Grudzień 2016, 16:13:13 »
Użytkownik po raz kolejny sprawia problemy (odczepia wagony, o numerze pociągu już nie wspomnę). Po banach na 30 i 7 dni oraz wielokrotnych ostrzeżeniach i kolejnych multikontach nadal nie widać poprawy, w zwiąku z czym dziś przyznaję bana na 7 dni a każdy kolejny będzie podwajany.
Rozpatrzone.
-Nalej mi samej coli.
-Cola nie jest do picia.
-A do czego?
-Do popijania.