Ankieta

Gdzie się spotykamy?

Katowice
32 (24.6%)
Poznań
35 (26.9%)
Wrocław
28 (21.5%)
Warszawa
35 (26.9%)

Głosów w sumie: 129

Autor Wątek: Zlot miłośników Train Driver 2  (Przeczytany 8661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mechanik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 14
  • Mechanik dróżnik obchodowyMechanik dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 613km
  • Trains Routed: 548
Zlot miłośników Train Driver 2
« dnia: 17 Październik 2016, 14:06:01 »
Mam propozycję dotyczącą zorganizowania zlotu miłośników TD2. Termin i miejsce oczywiście do ustalenia (najlepiej w tym wątku). Sam chętnie poznałbym Was wszystkich zaangażowanych w rozwój TD2 (twórców, administratorów, moderatorów) oraz graczy (dyżurnych i mechaników). Co Wy na to?

Offline Glizdorpl

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 1
  • Glizdorpl pracownik torowy
  • Distance Travelled: 441km
  • Trains Routed: 9
Re: Zlot miłośników Train Driver 2
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Październik 2016, 14:24:17 »
Super pomysły być może bym się wybrał :)

Offline Icek94

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 15
  • Icek94 zwrotniczyIcek94 zwrotniczyIcek94 zwrotniczy
  • Maszynista PKP Intercity
  • Distance Travelled: 432km
  • Trains Routed: 83
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Październik 2016, 16:04:32 »
Termin i miejsce to nie wszystko.

Może przedstawiłbyś jakiś plan? Coś ze spraw organizacyjnych? Ognisko? Hmm?
LCS Legnica - 0%

Offline Woku8

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 35
  • Woku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrz
  • maszynista stażysta
  • Distance Travelled: 1072km
  • Trains Routed: 518
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Październik 2016, 16:12:39 »
Ustalić miasto spotkania, znaleźć w tym mieście bar, pizzerie, albo jakieś miejsce na większą ilość ludzi i po kłopocie.
PKP Cargo S.A.

czasem maszynista, czasem dyżurny ruchu, w zależności od chęci i podejścia.

Offline Mechanik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Październik 2016, 17:54:30 »
Wątek powstał po to, aby poznać Wasze opinie na ten temat, a jednocześnie skupić w jednym miejscu wszystkich zainteresowanych chęcią spotkania. A na szczegóły przyjdzie jeszcze czas.

Na pewno trzeba ustalić:
- ilość chętnych (może w formie ankiety),
- termin i miejsce (czekam na Wasze propozycje, potem głosowanie),
- dodatkowe atrakcje podczas zlotu (mile widziane pomysły co może uatrakcyjnić spotkanie),
- fanty upamiętniające I zlot (np. koszulki z pamiątkowym nadrukiem, breloczki, kubki, itp.),
- wysokość składki (będzie zależna od powyższych).

Może warto byłoby zainteresować zlotem kogoś "dużego" z branży kolejowej, poszukać sponsora, ewentualnie załatwić jakieś zniżki na bilety, itp.
Pomysłów na pewno macie dużo. Moim zdaniem temat warty zachodu - nic tak nie zbliża, jak wspólne pasje.

Offline skorakora

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 21
  • skorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowy
  • Jak skończę robić pulpit to kontrolka się zapali.
    • nieudana strona...
  • Distance Travelled: 792km
  • Trains Routed: 274
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Październik 2016, 17:55:30 »
Pomysł nie głupi
Tylko pytanie ile osuób by tam się zjawiło ?
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2016, 23:30:56 wysłana przez kamads »
Fizyka rigidbody - wstrzymany  Zgierz - 52% Łódź kaliska -12%    Łódź Widzew - 0%  Łódź Fabryczna - 3% Studzionki - 0% Projekt ŁKA 2.5%
Projekty idą... idą powoli ale idą (brak czasu)...

Offline Woku8

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Woku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrz
  • maszynista stażysta
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Październik 2016, 18:13:22 »
Byłem organizatorem spotkania MaSzynowców.
- dodatkowe atrakcje podczas zlotu (mile widziane pomysły co może uatrakcyjnić spotkanie),
To ma być spotkanie dorosłych ludzi, rozmowy dotyczące projektu, a nie wyjście do Figloraju,
- fanty upamiętniające I zlot (np. koszulki z pamiątkowym nadrukiem, breloczki, kubki, itp.),
Szkoda kasy. Musiałby się znaleźć jakiś chętny, który pozbiera kasę na gadgety, a potem to wszystko stworzy. To raczej nie przejdzie. Pamiątką będzie wspólne zdjęcie i wspólne wypite browary.
- wysokość składki (będzie zależna od powyższych).
W jakim celu składka? To przecież nie jest klub, aby płacić daną kwotę za przynależność.

Nie ma co kombinować jak koń pod górkę. Zrobić ankietę z miejscem spotkania, wtedy będzie sprawiedliwie. Po zakończonej ankiecie dać czas na zapis chętnych i termin. Skoro podejmujesz się organizacji, to proponuję ustalić też jakąś granicę wiekową. Nie mam zamiaru pić piwa z 12 latkiem, który by SPAMOWAŁ pytaniami a kiedy, a na co, etc. A co gorsza, jakby coś się stało...Po jakimś czasie mija termin zapisów i chętnym osobom wysyłasz info na PW, gdzie jest zbiórka w danym miejscu.
Nie ma opcji, żeby każdy z każdym się spotkał, bo ludzie są z różnych miejscowości i mają różne pociągi. Przy spotkaniu MaSzynowców to było tak, że jeden pojechał już do domu a drugi dopiero przyjechał. Ja do tego z chętnymi wymieniłem się numerem telefonu, aby w razie W się można było zdzwonić, znaleźć czy wspomóc. Po zbiórce poszliśmy na pizze (a było nas bodaj 12 ludzi). Po posiłku do baru, gdzie każdy już się oddał luzowi i rozmową na temat projektu. Każdy zadowolony i miło spędzony czas. Zero cudów na kiju, zwykłe spotkanie dorosłych ludzi. Rysiek był - może potwierdzić jak to wszystko wyglądało z perspektywy gościa.
PKP Cargo S.A.

Offline Mechanik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Październik 2016, 18:29:56 »
Bywałem na różnych zlotach (m.in. motocyklowe), ale jako uczestnik - nigdy nie byłem organizatorem. Zgadzam się z Woku8, że większość postulatów nie wypali, ale zawsze warto spróbować. Weryfikacja wiekowa? Owszem, tylko jak? Pytanie do administratorów: jak wyglądają statystyki odnośnie wieku forumowiczów?

Offline Woku8

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • maszynista stażysta
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Październik 2016, 18:37:57 »
Jakiś sposób by się znalazł, ale nie będziemy pisać tutaj o nich z wiadomych przyczyn. Na razie widzę, że mało osób się wypowiedziało na ten temat. Poczekajmy i zobaczymy jak inni na to się zapatrują.
PKP Cargo S.A.

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 33
  • gravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3010km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Październik 2016, 18:39:31 »
Najlepszy okres na takie zjazdy już minął, bo teraz ludzie pracują / studiują i nie ma na nic czasu. Takie coś się organizuje latem :p
KW Poznań

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Październik 2016, 19:04:55 »
Już jako moderacja i administracja myśleliśmy o wspólnym spotkaniu w wakacje i nam nie pykło :D Wątek, na temat gdzie kto mieszka, był już tutaj:
http://td2.info.pl/index.php/topic,383.0.html

Wyszło z tego, że najwięcej ludzi mieszka w dolnośląskim i świętokrzyskim śląskim. Więc wnioskuję, żeby zorganizować spotkanie we Wrocławiu bądź Kielcach Katowicach (chociaż większość osób z administracji jest z okolic Wrocławia). Tak jak pisał Woku, normalne spotkanie "dorosłych" ludzi, a nie małpiszonów, z którymi nawet na pizze wstyd iść. Miejsce obojętne, ważne żeby wygodnie usiąść, pogadać, coś ew. zjeść, napić się, a nie latać po jakiś peronach, szlakach itp. Nie trzeba żadnej organizacji. Wystarczy ugadać się na konkretny weekend w konkretne miejsce i tyle z organizacji, żadna filozofia ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2016, 19:07:05 wysłana przez Pitek »

Offline matfre96

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 8
  • matfre96 pracownik torowy
  • PKP Intercity S.A.
  • Distance Travelled: 2798km
  • Trains Routed: 105
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Październik 2016, 19:51:36 »
Lepsza by była Łódź, w środku kraju jest :)
A tu gorzelnie właśnie widzieliśmy już zamkniętą niestety szkoda...

LCS Wołomin (Warszawa Wileńska - Tłuszcz) - 100% (w fazie testów)

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 33
  • gravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3010km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Październik 2016, 19:56:40 »
Jestem z Poznania więc dojazd do Wrocka to nie problem, wsiadam w IC i jestem w 2 godziny z hakiem. Problemem sa moje zaoczne studia, mam zjazdy w weekendy i ciężko żeby wszyscy się ustawiali pod weekend, w który akurat mam wolne. Z resztą @Pitek się zgadzam :p w Poznaniu byłoby fajnie, bo mamy kawiarenkę w starej nastawni z super widokiem na tory, można wypić piwo i coś zjeść jednoczesnie obserwując ruch na stacji :)
KW Poznań

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Październik 2016, 19:58:59 »
Gdzieś zawsze będzie ktoś musiał dojechać... Ale prawda jest taka, że więcej osób pojawi się wtedy, kiedy będzie im blisko. Ja osobiście do Katowic, Poznania mógłbym dojechać, bo to chwila jazdy pociągiem.
graviton, ten plus, że na dziennych jestem dlatego mówię o weekendzie XD

Offline Woku8

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • maszynista stażysta
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Październik 2016, 20:07:23 »
Mi pasują Katowice. Wiem, gdzie jest bar na dużą liczbę osób, gdzie jest pizzeria też, także zapraszam :D.
PKP Cargo S.A.