Ankieta

Gdzie się spotykamy?

Katowice
32 (24.2%)
Poznań
36 (27.3%)
Wrocław
29 (22%)
Warszawa
35 (26.5%)

Głosów w sumie: 131

Autor Wątek: Zlot miłośników Train Driver 2  (Przeczytany 11973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 189
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
Re: Zlot miłośników Train Driver 2
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Listopad 2016, 11:35:43 »
Może jeszcze przenieście całą imprezę do Sosnowca... Katowice :/ . To już nawet Warszawę bym jakoś przeżył, ale są pewne granice, których nie przekraczam.

Przecież nikt arbitalnie o tym nie zdecydował tylko było głosowanie, wiekszości najbardziej pasują Katowice, więc nie bardzo rozumiem w czym są żale i problem.

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 21
  • ICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 2588km
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Listopad 2016, 12:27:14 »
A tam w TD2. Ci to tam jeżdżą w realu to dopieto wiedzą co to jest prędkość kosmiczna i są przyzwyczajeni ;D.

Fajnie się wspomina czasy za łebka jeżdżąc kiblami z Pawłowic do Strumienia na basen. Z Pawłowic do Żor i przesiadka na bdhpumn jadąc do Pszczyny do budy. :D Nie umiem ścierpieć likwidaji tych linii i opłakany stan tych stacji z roku na rok. Zostały tam tylko przejeżdżające towary. :( Co do miejsca spotkania, Katowice to dla mnie wypas i blisko ;)

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 99
  • Szycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezes
  • Distance Travelled: 1803km
  • Trains Routed: 1392
« Odpowiedź #62 dnia: 07 Listopad 2016, 16:43:43 »
Ludzie, ale czy nie rozumiecie, że wszyscy którzy zagłosowali na Wawę oraz Poznań mają do Katowic po prostu daleko? Wszyscy ciągle Katowice Katowice, sam mam 7 h, przestańcie dyskryminować ludzi z północy, jak tylu Ślązaków chce mieć blisko to wybierzmy Łódź, wszystkim będzie tak samo daleko i połączenia ma się z całej Polski, tyle w temacie
autor scenerii: Cierpice i Przyłubie
Pozostałe stworzone przeze mnie stacje obecnie nie spełniają wymogów td2 i zostały wyłączone z eksploatacji, bądź też oddane pod zarząd innym użytkownikom

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 78
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Listopad 2016, 17:44:10 »
Wygrały Katowice na tę chwilę i koniec kropka, nigdy nikomu się nie dogodzi. Temu nie pasuje, bo w Poznianiu Bonus BGC, temu Wrocław, bo krasnale, a tamtemu Katowice, bo węgiel.

Zróbcie sobie spotkanie na północy, a my na południu. Mi się osobiście nie chce jechać x godzin pociągiem na kilka godzin spotkania. I trudno, jakby wygrała Warszawa to bym nie pojechał i też nie wylewałbym żali dlaczego nie Wrocław. Kto będzie chciał, to zastosuje się do ustalonych zasad i się zjawi ;)

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 180
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 5664km
  • Trains Routed: 2096
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Listopad 2016, 18:18:17 »
Przecież nikt arbitalnie o tym nie zdecydował tylko było głosowanie, wiekszości najbardziej pasują Katowice, więc nie bardzo rozumiem w czym są żale i problem.
Świetny argument - bo było głosowanie. Zresztą, można było zrobić głosowanie wielokrotne na zasadzie "które miasto/miasta Tobie nie przeszkadzają", bo na chwilę obecną wychodzi, że to nie żadna większość (całe 31%, a większość to się chyba zaczyna od innego progu?). Proszę nie kalać logiki.
W ogóle to owszem - można robić spotkania wojewódzkie/powiatowe (a nawet gminne lub zakładowe!), ale po co? Osobiście nie przepadam za taką Łodzią, ale jest ona położona w całkiem przyzwoitym miejscu, nawet jeśli dojazd pociągiem z Poznania jest tragiczny. Sam Poznań to też dobry wybór, tak samo Wrocław, chociaż jest wysunięty za bardzo na południe, jednak można wziąć poprawkę na % graczy z tamtych regionów. Katowice zaś... no, za Chiny ludowe mnie nie przekonują, to poroniony pomysł, realizowany na zasadzie "bo tak".
Mam nadzieję że pójdzie do kosza ze względu na nazwę, też nie miałeś co wymyślić tylko tego toruńskiego pedofila, nieroba i złodzieja. Na sam widok tego nazwiska otwiera mi się nóż w kieszeni.
@ICC jak zawsze w formie

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 78
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #65 dnia: 07 Listopad 2016, 19:07:24 »
To od początku możemy mogliśmy iść takim tokiem myślenia, że większość osób z administracji i moderacji jest z Wrocławia. Tak samo znam jeszcze 6 innych osób z okolic Wrocławia lub samego Wrocławia. W ten sposób mogliśmy olać Was i prosto z mostu postawić na Wrocław i konkretną datę. Nie po to wyszedłem z inicjatywą innych miast, żeby teraz generowało to konflikty.

Będzie dalej wojna o miejsce, to tak właśnie zrobimy. Konkretnie Wrocław, tego i tego dnia w tym i tym miejscu (bo mi wygodnie do Wrocławia 10 minut podjechać). Moderacja na pewno się dostosuje, a jak komuś nie będzie pasowało, może się w Chinach spotkać. Na MaSzynie to samo było, grr... ;)

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Listopad 2016, 19:59:38 »
Ja to byłem pewien od początku że wygra Wrocław, a tu proszę okazało się, że Katowice.

Sam Poznań to też dobry wybór, tak samo Wrocław, ... to poroniony pomysł, realizowany na zasadzie "bo tak".

Oczywiście Poznań to dobry wybór dla mieszkających w Poznaniu  ???

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
« Odpowiedź #67 dnia: 07 Listopad 2016, 20:03:38 »
Nie mieszkam w Poznaniu, to po pierwsze, a po drugie do Poznania jest lepszy dojazd i nie jest to mój wymysł, a fakt. Poza tym, wspominałem też o Wrocławiu i Łodzi - czyżbym mieszkał w tych trzech miastach jednocześnie lub nawet osobno? Raczej nie.  Katowice wygrały tj. ~70% nie chce się tam spotkać. To jest właśnie wada głosowań tylko z jednym skreśleniem.
Mam nadzieję że pójdzie do kosza ze względu na nazwę, też nie miałeś co wymyślić tylko tego toruńskiego pedofila, nieroba i złodzieja. Na sam widok tego nazwiska otwiera mi się nóż w kieszeni.
@ICC jak zawsze w formie

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: 07 Listopad 2016, 20:07:47 »
Ciekawe czy byś używał takich samych argumentów gdyby wygrał Poznań  ;D

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: 07 Listopad 2016, 20:09:46 »
Czyli używam racjonalnych argumentów. Dziękuję, QED. Spokojnie, gdyby wygrał to i tak bym się nie pojawił.
@ICC jak zawsze w formie

Offline mentorious

• Artist
  • Global Moderator
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 207
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2333km
  • Trains Routed: 1975
« Odpowiedź #70 dnia: 07 Listopad 2016, 20:21:44 »
Jedno pytanko, skad jestes?  ;D

Offline skorakora

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 22
  • skorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowy
  • Jak skończę robić pulpit to kontrolka się zapali.
    • nieudana strona...
  • Distance Travelled: 836km
  • Trains Routed: 282
« Odpowiedź #71 dnia: 07 Listopad 2016, 20:54:42 »
Ciekawe czy byś używał takich samych argumentów gdyby wygrał Poznań  ;D
Mi to i tak wszystko jedno
i tak ni mam połączenia więc nie dojadę :p
Fizyka rigidbody - wstrzymany  Zgierz - 52% Łódź kaliska -12%    Łódź Widzew - 0%  Łódź Fabryczna - 3% Studzionki - 0% Projekt ŁKA 2.5%
Projekty idą... idą powoli ale idą (brak czasu)...

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 21
  • ICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 2588km
« Odpowiedź #72 dnia: 07 Listopad 2016, 23:10:54 »
Katowice WIN i koniec :D Poznań pffff 12h jazdy TLK ( Twoim Letnim Koszmarem ) w sumie tam i spowrotem żeby posiedzieć z 2h... pozdro  ;D :D

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • gravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3366km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Listopad 2016, 09:32:57 »
Katowice WIN i koniec :D Poznań pffff 12h jazdy TLK ( Twoim Letnim Koszmarem ) w sumie tam i spowrotem żeby posiedzieć z 2h... pozdro  ;D :D
To działa w dwie strony, jest dużo osób, które do katowic mają powyżej 8 godzin jazdy w jedną stronę, i nie będzie im się chciało tłuc pociągiem do krainy węgla żeby posiedzieć 3 godziny przy piwie.
KW Poznań

Online heyden

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 72
  • heyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezes
  • Distance Travelled: 1849km
  • Trains Routed: 839
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Listopad 2016, 10:16:13 »
To od początku możemy mogliśmy iść takim tokiem myślenia, że większość osób z administracji i moderacji jest z Wrocławia. Tak samo znam jeszcze 6 innych osób z okolic Wrocławia lub samego Wrocławia. W ten sposób mogliśmy olać Was i prosto z mostu postawić na Wrocław i konkretną datę. Nie po to wyszedłem z inicjatywą innych miast, żeby teraz generowało to konflikty.

Będzie dalej wojna o miejsce, to tak właśnie zrobimy. Konkretnie Wrocław, tego i tego dnia w tym i tym miejscu (bo mi wygodnie do Wrocławia 10 minut podjechać). Moderacja na pewno się dostosuje, a jak komuś nie będzie pasowało, może się w Chinach spotkać. Na MaSzynie to samo było, grr... ;)
I po co takie teksty? My - Wy... Jakiś chory podział na Wrocław i reszta świata, "olewanie" jednych przez drugich, bo "MI" jest wygodniej. Sam wprowadzasz klimat konfliktu, i nawiązujesz do sytuacji z Maszyny. Jako moderator to powinieneś takie histeryczne zachowania tłumic a nie wzniecać.
To ma być ogólnopolski Zlot, więc jakiś kompromis trzeba wypracować. WY - jak to określiłeś - przy piwku możecie spotykać się co tydzień, jak macie od siebie kilkanaście - kilkadziesiąt minut.