Ankieta

Gdzie się spotykamy?

Katowice
32 (24.2%)
Poznań
36 (27.3%)
Wrocław
29 (22%)
Warszawa
35 (26.5%)

Głosów w sumie: 131

Autor Wątek: Zlot miłośników Train Driver 2  (Przeczytany 13475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 190
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
Re: Zlot miłośników Train Driver 2
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Listopad 2016, 11:35:43 »
Może jeszcze przenieście całą imprezę do Sosnowca... Katowice :/ . To już nawet Warszawę bym jakoś przeżył, ale są pewne granice, których nie przekraczam.

Przecież nikt arbitalnie o tym nie zdecydował tylko było głosowanie, wiekszości najbardziej pasują Katowice, więc nie bardzo rozumiem w czym są żale i problem.

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 17
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
  • Distance Travelled: 2730km
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Listopad 2016, 12:27:14 »
A tam w TD2. Ci to tam jeżdżą w realu to dopieto wiedzą co to jest prędkość kosmiczna i są przyzwyczajeni ;D.

Fajnie się wspomina czasy za łebka jeżdżąc kiblami z Pawłowic do Strumienia na basen. Z Pawłowic do Żor i przesiadka na bdhpumn jadąc do Pszczyny do budy. :D Nie umiem ścierpieć likwidaji tych linii i opłakany stan tych stacji z roku na rok. Zostały tam tylko przejeżdżające towary. :( Co do miejsca spotkania, Katowice to dla mnie wypas i blisko ;)

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 99
  • Szycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezes
  • Distance Travelled: 1809km
  • Trains Routed: 1392
« Odpowiedź #62 dnia: 07 Listopad 2016, 16:43:43 »
Ludzie, ale czy nie rozumiecie, że wszyscy którzy zagłosowali na Wawę oraz Poznań mają do Katowic po prostu daleko? Wszyscy ciągle Katowice Katowice, sam mam 7 h, przestańcie dyskryminować ludzi z północy, jak tylu Ślązaków chce mieć blisko to wybierzmy Łódź, wszystkim będzie tak samo daleko i połączenia ma się z całej Polski, tyle w temacie
autor scenerii: Cierpice i Przyłubie
Pozostałe stworzone przeze mnie stacje obecnie nie spełniają wymogów td2 i zostały wyłączone z eksploatacji, bądź też oddane pod zarząd innym użytkownikom

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 78
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Listopad 2016, 17:44:10 »
Wygrały Katowice na tę chwilę i koniec kropka, nigdy nikomu się nie dogodzi. Temu nie pasuje, bo w Poznianiu Bonus BGC, temu Wrocław, bo krasnale, a tamtemu Katowice, bo węgiel.

Zróbcie sobie spotkanie na północy, a my na południu. Mi się osobiście nie chce jechać x godzin pociągiem na kilka godzin spotkania. I trudno, jakby wygrała Warszawa to bym nie pojechał i też nie wylewałbym żali dlaczego nie Wrocław. Kto będzie chciał, to zastosuje się do ustalonych zasad i się zjawi ;)

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 250
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 6896km
  • Trains Routed: 2588
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Listopad 2016, 18:18:17 »
Przecież nikt arbitalnie o tym nie zdecydował tylko było głosowanie, wiekszości najbardziej pasują Katowice, więc nie bardzo rozumiem w czym są żale i problem.
Świetny argument - bo było głosowanie. Zresztą, można było zrobić głosowanie wielokrotne na zasadzie "które miasto/miasta Tobie nie przeszkadzają", bo na chwilę obecną wychodzi, że to nie żadna większość (całe 31%, a większość to się chyba zaczyna od innego progu?). Proszę nie kalać logiki.
W ogóle to owszem - można robić spotkania wojewódzkie/powiatowe (a nawet gminne lub zakładowe!), ale po co? Osobiście nie przepadam za taką Łodzią, ale jest ona położona w całkiem przyzwoitym miejscu, nawet jeśli dojazd pociągiem z Poznania jest tragiczny. Sam Poznań to też dobry wybór, tak samo Wrocław, chociaż jest wysunięty za bardzo na południe, jednak można wziąć poprawkę na % graczy z tamtych regionów. Katowice zaś... no, za Chiny ludowe mnie nie przekonują, to poroniony pomysł, realizowany na zasadzie "bo tak".
"Człowiek przywykł, że go zło opada jak robactwo."

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 78
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #65 dnia: 07 Listopad 2016, 19:07:24 »
To od początku możemy mogliśmy iść takim tokiem myślenia, że większość osób z administracji i moderacji jest z Wrocławia. Tak samo znam jeszcze 6 innych osób z okolic Wrocławia lub samego Wrocławia. W ten sposób mogliśmy olać Was i prosto z mostu postawić na Wrocław i konkretną datę. Nie po to wyszedłem z inicjatywą innych miast, żeby teraz generowało to konflikty.

Będzie dalej wojna o miejsce, to tak właśnie zrobimy. Konkretnie Wrocław, tego i tego dnia w tym i tym miejscu (bo mi wygodnie do Wrocławia 10 minut podjechać). Moderacja na pewno się dostosuje, a jak komuś nie będzie pasowało, może się w Chinach spotkać. Na MaSzynie to samo było, grr... ;)

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Listopad 2016, 19:59:38 »
Ja to byłem pewien od początku że wygra Wrocław, a tu proszę okazało się, że Katowice.

Sam Poznań to też dobry wybór, tak samo Wrocław, ... to poroniony pomysł, realizowany na zasadzie "bo tak".

Oczywiście Poznań to dobry wybór dla mieszkających w Poznaniu  ???

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
« Odpowiedź #67 dnia: 07 Listopad 2016, 20:03:38 »
Nie mieszkam w Poznaniu, to po pierwsze, a po drugie do Poznania jest lepszy dojazd i nie jest to mój wymysł, a fakt. Poza tym, wspominałem też o Wrocławiu i Łodzi - czyżbym mieszkał w tych trzech miastach jednocześnie lub nawet osobno? Raczej nie.  Katowice wygrały tj. ~70% nie chce się tam spotkać. To jest właśnie wada głosowań tylko z jednym skreśleniem.

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: 07 Listopad 2016, 20:07:47 »
Ciekawe czy byś używał takich samych argumentów gdyby wygrał Poznań  ;D

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: 07 Listopad 2016, 20:09:46 »
Czyli używam racjonalnych argumentów. Dziękuję, QED. Spokojnie, gdyby wygrał to i tak bym się nie pojawił.

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 216
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2353km
  • Trains Routed: 2006
« Odpowiedź #70 dnia: 07 Listopad 2016, 20:21:44 »
Jedno pytanko, skad jestes?  ;D

Offline skorakora

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 24
  • skorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowy
  • Jak skończę robić pulpit to kontrolka się zapali.
    • nieudana strona...
  • Distance Travelled: 901km
  • Trains Routed: 282
« Odpowiedź #71 dnia: 07 Listopad 2016, 20:54:42 »
Ciekawe czy byś używał takich samych argumentów gdyby wygrał Poznań  ;D
Mi to i tak wszystko jedno
i tak ni mam połączenia więc nie dojadę :p
Fizyka rigidbody - tworzenie skryptów/testy    Łódź Fabryczna - 0% (tworzenie modeli) Projekt ŁKA 2.5%
jeśli mamy gotową część systemu, która jest sprawdzona i w pełni funkcjonalna, nie ma sensu pisać wszystkiego od zera tracąc swój czas

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 17
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
  • Distance Travelled: 2730km
« Odpowiedź #72 dnia: 07 Listopad 2016, 23:10:54 »
Katowice WIN i koniec :D Poznań pffff 12h jazdy TLK ( Twoim Letnim Koszmarem ) w sumie tam i spowrotem żeby posiedzieć z 2h... pozdro  ;D :D

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • gravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3401km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Listopad 2016, 09:32:57 »
Katowice WIN i koniec :D Poznań pffff 12h jazdy TLK ( Twoim Letnim Koszmarem ) w sumie tam i spowrotem żeby posiedzieć z 2h... pozdro  ;D :D
To działa w dwie strony, jest dużo osób, które do katowic mają powyżej 8 godzin jazdy w jedną stronę, i nie będzie im się chciało tłuc pociągiem do krainy węgla żeby posiedzieć 3 godziny przy piwie.
KW Poznań

Offline heyden

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 72
  • heyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezes
  • Distance Travelled: 2341km
  • Trains Routed: 839
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Listopad 2016, 10:16:13 »
To od początku możemy mogliśmy iść takim tokiem myślenia, że większość osób z administracji i moderacji jest z Wrocławia. Tak samo znam jeszcze 6 innych osób z okolic Wrocławia lub samego Wrocławia. W ten sposób mogliśmy olać Was i prosto z mostu postawić na Wrocław i konkretną datę. Nie po to wyszedłem z inicjatywą innych miast, żeby teraz generowało to konflikty.

Będzie dalej wojna o miejsce, to tak właśnie zrobimy. Konkretnie Wrocław, tego i tego dnia w tym i tym miejscu (bo mi wygodnie do Wrocławia 10 minut podjechać). Moderacja na pewno się dostosuje, a jak komuś nie będzie pasowało, może się w Chinach spotkać. Na MaSzynie to samo było, grr... ;)
I po co takie teksty? My - Wy... Jakiś chory podział na Wrocław i reszta świata, "olewanie" jednych przez drugich, bo "MI" jest wygodniej. Sam wprowadzasz klimat konfliktu, i nawiązujesz do sytuacji z Maszyny. Jako moderator to powinieneś takie histeryczne zachowania tłumic a nie wzniecać.
To ma być ogólnopolski Zlot, więc jakiś kompromis trzeba wypracować. WY - jak to określiłeś - przy piwku możecie spotykać się co tydzień, jak macie od siebie kilkanaście - kilkadziesiąt minut.