Autor Wątek: Info: LCS Szymankowszczyznice - wydzielone  (Przeczytany 75206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xarrek

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 3
  • Siła reputacji: 25
  • xarrek nastawniczyxarrek nastawniczyxarrek nastawniczyxarrek nastawniczyxarrek nastawniczy
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Kwietnia 2017, 18:39:11 »
Nie wiem czy to tak powinno być ale miałem dzisiaj taką sytuację w SCS. 121000 wyjeżdżał z bocznicy i miałem najnowszą wersję z postu.



« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2017, 18:41:23 wysłana przez xarrek »

Offline koliber2

  • Weteran
  • Wiadomości: 88
  • Siła reputacji: 256
  • koliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #91 dnia: 24 Kwietnia 2017, 11:06:13 »
Na czarna listę trafia Towarowypl  za uruchamianie sceneri pomimo 3 warnów na SWDR.

A mówiłem mu, że trafi XD

i ta czarna lista to co? SWDR nie wpusci go z ta sceneria czy to tylko taki straszak ktory nie jest skuteczny???

Offline shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #92 dnia: 24 Kwietnia 2017, 11:06:45 »
Wszystko prawidłowo, wspólne izolacje zwrotnic.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2017, 11:08:24 wysłana przez shafter »

Offline Akano

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 40
  • Siła reputacji: 111
  • Akano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #93 dnia: 24 Kwietnia 2017, 12:31:43 »
Na czarna listę trafia Towarowypl  za uruchamianie sceneri pomimo 3 warnów na SWDR.

A mówiłem mu, że trafi XD

i ta czarna lista to co? SWDR nie wpusci go z ta sceneria czy to tylko taki straszak ktory nie jest skuteczny???


to jest to że nie będziesz mógł na niej siedzieć ;) (Danej stacji)
Technikum Kolejowe w Bydgoszczy - Technik Transportu Kolejowego.

Offline koliber2

  • Weteran
  • Wiadomości: 88
  • Siła reputacji: 256
  • koliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #94 dnia: 24 Kwietnia 2017, 13:15:17 »
ale jeśli on wejdzie na te stacje to co przy 3 belkach? Ban? Kop?:]

Offline Ryszard-san

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 513
  • Siła reputacji: 348
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #95 dnia: 24 Kwietnia 2017, 13:53:02 »
Może zarobić bana na SWDR i zostanie wykopany z stacji jak będzie na niej siedział.
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Akano

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 40
  • Siła reputacji: 111
  • Akano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezesAkano prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #96 dnia: 10 Maja 2017, 23:04:34 »
to ANP nie działa poprawnie
Technikum Kolejowe w Bydgoszczy - Technik Transportu Kolejowego.

Offline autobusiarz

  • Trener
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Redaktor
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Siła reputacji: 301
  • autobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezesautobusiarz prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #97 dnia: 11 Maja 2017, 00:13:30 »
^
To obsługuj ręcznie jak ci nie pasuje

Offline Wiedenka

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Siła reputacji: 1550
  • Wiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezesWiedenka prezes
  • Ekspert ds. SCS, majster ds. SPK
Odp: LCS Szymankowszczyznice
« Odpowiedź #98 dnia: 11 Maja 2017, 09:00:28 »
Akano, ANP można zawsze zmodyfikować wg swoich upodobań.

Offline gravition

  • Weteran
  • Wiadomości: 324
  • Siła reputacji: 65
  • gravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #99 dnia: 09 Sierpnia 2017, 21:01:45 »
Proszę o ograniczenie dostępu do scenerii tylko dla doświadczonych użytkowników ze względu na powtarzające się wkur...zające sytuacje takie jak na screenie, tj zasiadanie na tej stacji niedoświadczonych i nieodpowiedzialnych osób które psują innym rozgrywkę.

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #100 dnia: 09 Sierpnia 2017, 21:34:47 »
@Witek stwierdził jednak (nie widać na screenie), że obsłuży to, co zostało, czyli np. mnie (TLK Gałczyński 28100).

Offline shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #101 dnia: 09 Sierpnia 2017, 23:45:08 »
Co proponujecie oprócz wpisania jednego gościa na czarną liste ?

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #102 dnia: 09 Sierpnia 2017, 23:49:37 »
Nie ma sensu myśle dawać "minimum <dużo> pociągów wyprawionych". Ja na Szymankach dawałem rade miejąc wyprawione 50 pociągów.. Po prostu skargi i tyle...

Offline TowarowyPL

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Siła reputacji: 501
  • TowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezes
  • Majster z kontenerów
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #103 dnia: 09 Sierpnia 2017, 23:58:46 »
proponuję ściągnąć mnie z tej listy xD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline mentorious

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 286
  • Siła reputacji: 267
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #104 dnia: 10 Sierpnia 2017, 10:20:47 »
Nie ma sensu myśle dawać "minimum <dużo> pociągów wyprawionych". Ja na Szymankach dawałem rade miejąc wyprawione 50 pociągów.. Po prostu skargi i tyle...

O to to, 100% racji. Nie widze sensu ingerowac w cos co dziala, od czegos w koncu jest system skarg. A cyferki wyprawionych pociagow nie graja roli, zwlaszcza w porze wakacji.