Autor Wątek: Info: LCS Szymankowszczyznice V2.2  (Przeczytany 15673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Icek94

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 26
  • Icek94 nastawniczyIcek94 nastawniczyIcek94 nastawniczyIcek94 nastawniczyIcek94 nastawniczy
  • Taki sobie ktuś ;p
  • Distance Travelled: 713km
  • Trains Routed: 170
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #120 dnia: 11 Wrzesień 2017, 18:23:27 »
Ulfrig, przypominam..

Nie TYLKO 2 rozjazd. :P

Rozjazd numer 2, 12, 14 :)
 Proponuję przetestować przed publikacją, gdyż problem pojawia się po jakimś czasie :/

U mnie wszystko działa //Ulfrig
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2017, 19:46:36 wysłana przez Ulfrig »

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 190
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
« Odpowiedź #121 dnia: 12 Wrzesień 2017, 11:17:35 »
W czym konkretnie jest problem ?

Offline Jallah

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 25
  • Jallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczy
  • Distance Travelled: 4029km
  • Trains Routed: 523
« Odpowiedź #122 dnia: 12 Wrzesień 2017, 18:41:29 »
Ludzie proszę was. Ulfrig oraz Marcin godzinami harowali aby usprawnić ta scenerie. Aby ja polepszyć oraz udekorować, a duża ilość dyżurnych, jaką widuje oblewa wszystko co oni robią korzystając z starych wersji Szymanek. Do tego aktualizujecie SCS ale scenerii nie zaktualizujecie razem z tym, dlatego się pojawiają błędy, których normalnie nie ma.

Proszę was, abyście pobrali NOWĄ wersje Szymanek razem z SCSem, bo już mi, oraz innym autorom powoli zaczynają już puszczać nerwy. Jeszcze chwilę, a już pojawią się dodatkowe wpisy na czarnej listy przez to.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 87
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 3053km
  • Trains Routed: 468
« Odpowiedź #123 dnia: 07 Październik 2017, 14:47:46 »
Pobrałem dziś nowa wersje scs i sc szymanek i sa bledy w izolacjach, szlak lol w pewnym momencie sklad ktory wjezdza na chwile pojawia sie na izolacji na lewym bedac na prawym, przy jezdzie po rozjazdach zapalaja sie izolacje rozjazdów po ktorych pociag wogole nie mial przebiegu ani po nich nie przejechał i wiele innych.
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 216
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2353km
  • Trains Routed: 2006
« Odpowiedź #124 dnia: 07 Październik 2017, 15:29:46 »
Zabawne, że tyle baboli w tym scs jest ale jakieś sto poprawek temu już był SCS zatwierdzony jako poprawny   ::)

Offline IC_MajorWcislo

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 90
  • IC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezes
  • [IC/101] Członek Rady Nadzorczej
  • Distance Travelled: 1438km
  • Trains Routed: 658
« Odpowiedź #125 dnia: 07 Październik 2017, 15:40:22 »
W końcu sceneria administracji.  (dodana warunkowo?) 8)
PKP Intercity. Zakład Centralny. O. Olszynka Grochowska.
Członek Rady Nadzorczej MajorWcisło, Biuro Dyspozytury i Realizacji Przewozów.
Właściciel - www.hastati.pl  Hastati Multigaming Community

Offline Ulfrig

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 447
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • In nomine patris et filii et spiritus sancti.
  • Distance Travelled: 2472km
  • Trains Routed: 3400
« Odpowiedź #126 dnia: 07 Październik 2017, 16:07:38 »
Najlepsze jest w tym to, że tylko garstka osób ma problemy z SCSem i scenerią, a jak zapytam ludzi tam dyżurujących czy wszystko działa to jest ok. ;)
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
« Odpowiedź #127 dnia: 08 Październik 2017, 08:44:14 »
Ahh ta garstka osób z błędami z kosmosu chyba. Dla jasności napisałem ten post o nie działających izolacjach nie po to by kogoś zaatakować, tylko w celach informujących, bo błędy były wczesniej, pobrałem nową wersje i nadal są, bynajmniej ja je mam. A więc skoro te błędy rzekomo ma tylko garstka osób to może warto by zebrać od tych ludzi informację co się u nich dzieje i spróbować to jakoś naprawić, a nie obrażać się że ktoś błędy podaje. Panowie, nikt sobie błędów nie wymyśla tylko one faktycznie istnieją, tak jak już pisałem może warto sprawdzić i rozwiązać to co się u nas dzieje a nie podchodzić z dziecinnym założeniem że jak mi działa to innych mam w d*pie.

Offline Ulfrig

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
« Odpowiedź #128 dnia: 08 Październik 2017, 12:11:39 »
Stało się coś niespodziewanego. Przed napisaniem poprzedniej wiadomości sprawdziłem izolacje i się zgadzały. Przy drugim sprawdzeniu przed napisaniem tej wiadomości, również sprawdziłem i się zgadzały, natomiast dodatkowo dla ciekawości sprawdziłem też magiczny lasek. Okazało się, że to w nim jest problem (i w jednym torze przed nim). Poprawiono magiczny lasek i ten tor, teraz izolacja jest poprawna. W drogach rozjazdowych sprawdzono dwa razy, wszystko się zgadza. Poprawkę wrzucam, natomiast w SCS błędów nie ma.
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Drozda32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 311
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Distance Travelled: 9358km
  • Trains Routed: 3369
« Odpowiedź #129 dnia: 09 Październik 2017, 13:53:55 »
Szymanki po remoncie http://img.td2.info.pl/image/8Mw1M Perony do reklamacji.

A na scs szlak LOL ma lub miał babola pociąg jadący torem zasadniczym nagle pojawiał się na przeciwnym do zasadniczego po czym znowu wracał jakiś niemiły błąd który wygaszał lub kopiował numery na scs pociągów i przebiegów.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2017, 13:55:48 wysłana przez Drozda32 »

Offline Ulfrig

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
« Odpowiedź #130 dnia: 09 Październik 2017, 18:14:17 »
Co do izolacji na szlaku LOL, tak jak pisałem wcześniej poprawka wrzucona, 50 metrów toru a tyle zmienia. Jeśli chodzi o perony, nasi drogowcy (Sokiści :P) w postaci Marcina S zostali poinformowani. ;)
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Marcin_S

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Ekspert ds. kolejowych
  • Siła reputacji: 88
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Snape na torach
    • Domowy symulator EU07
  • Distance Travelled: 1841km
  • Trains Routed: 255
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2.2
« Odpowiedź #131 dnia: 09 Październik 2017, 20:26:13 »
Peron poprawiony w st. Szymankowszczyznice przy torze nr 2. Wersja 2.2 do pobrania w pierwszym poście.
Z uwagi na aktualnie obsadzony LCS, poprawka zostanie wprowadzona do bazy SWDR w nocy z 9 na 10.10.2017.
Brudne kible, spóźnienia, dziwni ludzie. Śmierć, odchody i rdza. Wszystko to znajdziecie na torach.
- PKP Cargo S.A. Centralny Zakład Spółki -

Offline Drozda32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 311
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Distance Travelled: 9358km
  • Trains Routed: 3369
« Odpowiedź #132 dnia: 12 Październik 2017, 23:27:10 »
Chyba ktoś wspominał o tych pięknych rozjazdach SCS w szymankach które pokazują zajętość torów jak by pociąg jechał wszędzie http://img.td2.info.pl/image/8SrxM

Online hulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 25
  • hulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczy
  • Ekspert ds. Edytora
  • Distance Travelled: 1504km
  • Trains Routed: 242
« Odpowiedź #133 dnia: 13 Październik 2017, 07:46:54 »
Chyba ktoś wspominał o tych pięknych rozjazdach SCS w szymankach które pokazują zajętość torów jak by pociąg jechał wszędzie http://img.td2.info.pl/image/8SrxM
Nie jestem pewien, ale kiedys to bylo juz zglaszane. Ulfrig powiedzal jak dobrze pamietam zrobil to w celach bezpieczenstwa, ale poprawic trzeba, no bo troche tak slabo to wyglada  ;)
PROJEKTY: Ocieszyn Głowny - Coś się tam buduje ;)
Najlepszym lekarstwem na kłamstwo, jest PRAWDA !

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #134 dnia: 13 Październik 2017, 09:12:48 »
Rozmawiałem juz o tym z Ulfrigiem poprostu wszystkie sa takjaby zgrupowane i maja jedna wspólna izolacje, pewnie ze względu na to ze przy tym układzie zwrotnic ciezko było by rozdzielić te rozjazdy tak aby każdy miał swoją własna izolacje.