Autor Wątek: Info: LCS Szymankowszczyznice - wydzielone  (Przeczytany 75194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZnaQu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Siła reputacji: 139
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • To ja prowadzący manewry na WGA1
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #105 dnia: 21 Sierpnia 2017, 17:32:55 »
bnb333 wyprawione 11 pociagów, a dyżuruje do tego brak znajomości stacji: Expressa na tory podmiejskie

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #106 dnia: 21 Sierpnia 2017, 19:02:15 »
Ze 3 osoby rano mówiły, aby siadł na coś mniejszego-zszedł (z Szymanek). Potem ja dyżurowałem, no i... widać post wyżej...
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2017, 20:39:25 wysłana przez trainfun09 »
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.

Offline Ulfrig

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Siła reputacji: 693
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • :)
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #107 dnia: 03 Września 2017, 13:37:19 »
Szymanki przeszły kolejne zmiany i poprawki. Pora zaprezentować Wam następną odsłonę szymanek. Zmiany:


-Poprawki skrajni peronów i infrastruktury przytorowej,
-Uzupełnienie braków we wskaźnikach,
-Uzupełnienie międzytorza, podkładów, szyn oraz podsypek adekwatnych dla linii po modernizacji,
-Drobne poprawki w SCS (Dodanie samoczynności przebiegów z semaforów wjazdowych po torach zasadniczych SBL, Poprawienie wskazań semaforów wjazdowych z SBL),
-Drobne poprawki w sieci,
-Poprawki przejść międzyzwrotnicowych (teraz nie są tak krzywe).


Autorzy zmian to nie kto inny jak:


-Marcin_S
-Ulfrig


Screenów brak, jak ktoś otworzy to sami zobaczycie. :) Linki w pierwszym poście, zapraszam do pobierania i życzę miłej dyżurki! :D
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Quentis

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Siła reputacji: 219
  • Quentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #108 dnia: 11 Września 2017, 16:10:00 »
Ulfrig, przypominam o konieczności poprawki w SCS.

Mianowicie chodzi o rozjazdy w Hecznarach :P
W trakcie prac:
- Projekt E30: Legnica, Malczyce

Offline Ulfrig

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Siła reputacji: 693
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • :)
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #109 dnia: 11 Września 2017, 16:23:02 »
Zgodnie ze słuszną uwagą wielu osób, rozjazd 2 na Hecznarowszczyznicach od dziś dnia będzie działać jak powinien. :) Linki w pierwszym poście.
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Quentis

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Siła reputacji: 219
  • Quentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezesQuentis prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #110 dnia: 11 Września 2017, 18:23:27 »
Ulfrig, przypominam..

Nie TYLKO 2 rozjazd. :P

Rozjazd numer 2, 12, 14 :)
 Proponuję przetestować przed publikacją, gdyż problem pojawia się po jakimś czasie :/




U mnie wszystko działa //Ulfrig
« Ostatnia zmiana: 11 Września 2017, 19:46:36 wysłana przez Ulfrig »
W trakcie prac:
- Projekt E30: Legnica, Malczyce

Online shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #111 dnia: 12 Września 2017, 11:17:35 »
W czym konkretnie jest problem ?

Offline Jallah

  • Weteran
  • Wiadomości: 143
  • Siła reputacji: 36
  • Jallah toromistrzJallah toromistrzJallah toromistrzJallah toromistrzJallah toromistrzJallah toromistrzJallah toromistrz
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #112 dnia: 12 Września 2017, 18:41:29 »
Ludzie proszę was. Ulfrig oraz Marcin godzinami harowali aby usprawnić ta scenerie. Aby ja polepszyć oraz udekorować, a duża ilość dyżurnych, jaką widuje oblewa wszystko co oni robią korzystając z starych wersji Szymanek. Do tego aktualizujecie SCS ale scenerii nie zaktualizujecie razem z tym, dlatego się pojawiają błędy, których normalnie nie ma.

Proszę was, abyście pobrali NOWĄ wersje Szymanek razem z SCSem, bo już mi, oraz innym autorom powoli zaczynają już puszczać nerwy. Jeszcze chwilę, a już pojawią się dodatkowe wpisy na czarnej listy przez to.

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #113 dnia: 07 Października 2017, 14:47:46 »
Pobrałem dziś nowa wersje scs i sc szymanek i sa bledy w izolacjach, szlak lol w pewnym momencie sklad ktory wjezdza na chwile pojawia sie na izolacji na lewym bedac na prawym, przy jezdzie po rozjazdach zapalaja sie izolacje rozjazdów po ktorych pociag wogole nie mial przebiegu ani po nich nie przejechał i wiele innych.

Offline mentorious

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 286
  • Siła reputacji: 267
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #114 dnia: 07 Października 2017, 15:29:46 »
Zabawne, że tyle baboli w tym scs jest ale jakieś sto poprawek temu już był SCS zatwierdzony jako poprawny   ::)

Offline IC_MajorWcislo

  • Weteran
  • Wiadomości: 40
  • Siła reputacji: 146
  • IC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezes
  • Samozwańczy Major
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #115 dnia: 07 Października 2017, 15:40:22 »
W końcu sceneria administracji.  (dodana warunkowo?) 8)
ArmA 3 Roleplay Community

Offline Ulfrig

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Siła reputacji: 693
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • :)
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #116 dnia: 07 Października 2017, 16:07:38 »
Najlepsze jest w tym to, że tylko garstka osób ma problemy z SCSem i scenerią, a jak zapytam ludzi tam dyżurujących czy wszystko działa to jest ok. ;)
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #117 dnia: 08 Października 2017, 08:44:14 »
Ahh ta garstka osób z błędami z kosmosu chyba. Dla jasności napisałem ten post o nie działających izolacjach nie po to by kogoś zaatakować, tylko w celach informujących, bo błędy były wczesniej, pobrałem nową wersje i nadal są, bynajmniej ja je mam. A więc skoro te błędy rzekomo ma tylko garstka osób to może warto by zebrać od tych ludzi informację co się u nich dzieje i spróbować to jakoś naprawić, a nie obrażać się że ktoś błędy podaje. Panowie, nikt sobie błędów nie wymyśla tylko one faktycznie istnieją, tak jak już pisałem może warto sprawdzić i rozwiązać to co się u nas dzieje a nie podchodzić z dziecinnym założeniem że jak mi działa to innych mam w d*pie.

Offline Ulfrig

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Siła reputacji: 693
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • :)
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #118 dnia: 08 Października 2017, 12:11:39 »
Stało się coś niespodziewanego. Przed napisaniem poprzedniej wiadomości sprawdziłem izolacje i się zgadzały. Przy drugim sprawdzeniu przed napisaniem tej wiadomości, również sprawdziłem i się zgadzały, natomiast dodatkowo dla ciekawości sprawdziłem też magiczny lasek. Okazało się, że to w nim jest problem (i w jednym torze przed nim). Poprawiono magiczny lasek i ten tor, teraz izolacja jest poprawna. W drogach rozjazdowych sprawdzono dwa razy, wszystko się zgadza. Poprawkę wrzucam, natomiast w SCS błędów nie ma.
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: LCS Szymankowszczyznice V2
« Odpowiedź #119 dnia: 09 Października 2017, 13:53:55 »
Szymanki po remoncie https://img.ttsk.ngo/image/8Mw1M Perony do reklamacji.

A na scs szlak LOL ma lub miał babola pociąg jadący torem zasadniczym nagle pojawiał się na przeciwnym do zasadniczego po czym znowu wracał jakiś niemiły błąd który wygaszał lub kopiował numery na scs pociągów i przebiegów.
« Ostatnia zmiana: 09 Października 2017, 13:55:48 wysłana przez Drozda32 »
Pozdrawiam