Autor Wątek: Talk/Rozmowa: Możliwość Płatności SMSem za Supportera  (Przeczytany 298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline damianml

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • damianml pracownik torowy
  • Distance Travelled: 84km
  • Trains Routed: 44
Możliwość Płatności SMSem za Supportera
« dnia: 12 Listopad 2016, 19:29:13 »
Witam,

Moją propozycją którą można przegadać tutaj jest dodanie możliwości płatności SMSem za supportera,
Prowizja za płatność nie jest duża (Płacąc za Subskrypcję na Hitboxie (Serwis Streamowy) za około 4.99Euro zapłaciłem koło 22zł także 1 cent więcej nie powinien mieć większego wpływu)

Jaka jest wasza opinia na temat tej możliwości?
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2016, 19:38:15 wysłana przez damianml »
~damianml3

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 215
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2333km
  • Trains Routed: 2002
Re: Możliwość Płatności SMSem za Supportera
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2016, 19:34:43 »
Witam,

Moją propozycją którą można przegadać tutaj jest dodanie możliwości płatności SMSem za supportera,
(...)
Jaka jest wasza opinia na temat tej możliwości?

Glupota.

Prowizja za płatność nie jest duża

Jak chcesz zaplacic komus na czysto 25 zl to na sms musialbys wydac jakies 70-120zl, zaleznie od posrednika w transakcji.

(Płacąc za Subskrypcję na hitboxie za około 4.99Euro zapłaciłem koło 22zł także 1 cent więcej nie powinien mieć większego wpływu)

W tym wypadku "hitbox", nie wiem co to jest, otrzymal jakies 1-1,5€. Reszta to prowizje operatorow i podatek.
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2016, 19:36:54 wysłana przez mentorious »

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 41
  • tadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 1772km
  • Trains Routed: 743
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2016, 19:40:35 »
Tu wspomne że nie da się przez SMS zapłacić supportera czemu?Wszystko jest w cytacie.
Nie ma i raczej nie będzie takiej opcji gdyż firmy oferujące tego typu usługi pobierają zbyt dużą prowizję przy płatnościach SMS-em.
Za pomocą dotpay możesz zapłacić na Poczcie, przez SkyCash lub po prostu w Żabce.
pozdrawiam
Rysuje rysunki w paincie i robie układy torowe.  Tych układów chyba nigdy nie dokończe. ;_; Dlaczego nie moge mieć chociaż jednej figurki Touhou? To nic nie zaszkodzi.
9 września Dzień Cirno.

Offline damianml

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • damianml pracownik torowy
  • Distance Travelled: 84km
  • Trains Routed: 44
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2016, 19:55:48 »
W związku z tym iż już był wątek o tym proszę o usunięcie ;)

APPROVED
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2016, 20:42:40 wysłana przez Coyotek »
~damianml3