Autor Wątek: Karszynek  (Przeczytany 3041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 20
  • ICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 2588km
Odp: Karszynek
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Marzec 2017, 19:45:57 »
Gimby ;) Z dnia na dzień, ich tutaj więcej jak ludzi podchodzących realnie do "zabawy" w TD2.
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2017, 19:49:11 wysłana przez ICC »

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 109
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 1826km
  • Trains Routed: 783
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Marzec 2017, 19:55:10 »
Za wiekuistą chwałę mało kto na to poleci, proponuję 5 dych na cukierki, doładowanie do fona, bez którego większość dziś umiera jak bez tlenu.  ;D Dobre dla ludzi +18 gdzie nie gra roli za co, wiesz jak dzieci się rzucą za 5 dych? Będą się zabijać kto lepszą zrobi, a przy okazji można za to kupić 2 supportery. :D Nie to że ja stawiam, bo już raz bawiłem sie w mikołaja.... ale powinieneś bardziej zachęcić niż jakąś chwałą.  ;D

To dorzucę pocztówkę z Wolsztyna i dym w słoiku ;)
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • ICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowyICC dróżnik przejazdowy
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Marzec 2017, 20:11:43 »
Ooo widzisz, na dym w słoiku to ja bym się rzucił. Nigdy nie widziałem "ciufci" na żywo. Pomijając dzieciństwo jak się jeździło takimi z pod Torunia do Torunia... to był czad, szczególnie w nocy. Wyglądasz za okno a tam iskry z kotła lecą prosto w oczy :D                         

Offline Kacu

• Artist
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 19
  • Kacu zwrotniczyKacu zwrotniczyKacu zwrotniczy
  • "Kaj hajer paczy dziynnie śmierci w łoczy..."
  • Distance Travelled: 292km
  • Trains Routed: 82
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Marzec 2017, 22:10:37 »
Za wiekuistą chwałę mało kto na to poleci, proponuję 5 dych na cukierki, doładowanie do fona, bez którego większość dziś umiera jak bez tlenu.  ;D Dobre dla ludzi +18 gdzie nie gra roli za co, wiesz jak dzieci się rzucą za 5 dych? Będą się zabijać kto lepszą zrobi, a przy okazji można za to kupić 2 supportery. :D Nie to że ja stawiam, bo już raz bawiłem sie w mikołaja.... ale powinieneś bardziej zachęcić niż jakąś chwałą.  ;D
Jezu, jaki materializm... To już "wkład w rozwój" nie starcza...? To może scenerię na przetarg, kto za jaką cenę zmieni otoczenie?
Gravition, ja nie mam. Mam 10 letnią Nokię bez internetu, aplikacji i Bóg wie, jakich szataństw. I czasem nie doładowuję konta przez 2-3 miesiące. A jak widzę młodzież uzależnioną od smartfonów, to ogarnia mnie uczucie przerażenia z jednoczesnym bardzo głupim uśmieszkiem...
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę. Kocham śląską ziemię i śląską krainę..."

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Marzec 2017, 04:46:40 »
Jezu, jaki materializm...

Jaki materializm, promocja, przecież ile było tu sapania że supporter za drogi, bo AŻ 20zł :D

A jak widzę młodzież uzależnioną od smartfonów, to ogarnia mnie uczucie przerażenia z jednoczesnym bardzo głupim uśmieszkiem...

O to mi właśnie chodziło pisząc "doładowanie do fona, bez którego większość dziś umiera jak bez tlenu" a nie o samo doładowanie. :D

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 152
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 9273km
  • Trains Routed: 1198
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Marzec 2017, 08:51:19 »
Jak by wyłączyli dostęp do neta i GSM na 72h to 75% młodego społeczeństwa nie wiedziało by co zrobić z sobą.
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline procajlok

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 3
  • procajlok pracownik torowy
  • Distance Travelled: 437km
  • Trains Routed: 64
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Marzec 2017, 09:06:25 »
A ja mam pytanie..   Wczoraj miałem - nie ukrywam - przyjemność zasiąść na stacji. Nie obyło się bez problemów. Z jednej strony wynikających z jeszcze małego doświadczenia w SCS a z drugiej z chyba źle działającego semafora D.  Otóż  nie byłem w stanie ustawić przebiegu i wyświetlić sygnału na semaforze D. Nie wiem o co chodziło - czasem SCS pokazywał ALARM, że nie może zaktualizować stanu semafora D, czasem po prostu wyświetlał się błąd i nie mogłem ustawić przebiegu.  No i moje pytanie, czy to ja coś robiłem źle czy jest jakiś bug? :)

Pozdrawiam i dołączam się do podziękowań za piękną stację ;)

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 23
  • MaciejakS dróżnik przejazdowyMaciejakS dróżnik przejazdowyMaciejakS dróżnik przejazdowyMaciejakS dróżnik przejazdowy
  • STACHU!!!! NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3363km
  • Trains Routed: 108
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Marzec 2017, 09:08:25 »
Jak by wyłączyli dostęp do neta i GSM na 72h to 75% młodego społeczeństwa nie wiedziało by co zrobić z sobą.
Ja to bym lego się pobawił, niezależnie od wieku
Ukończone: Dankowice Glinnik Sprowa
Ożarów Mazowiecki- Faza stawiania Infrastruktury/Potrzebny SCS
Teamspeak na Srv Sincraft: eu1.freets3.ovh:5732

Offline dawid44552

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 12
  • dawid44552 dróżnik obchodowydawid44552 dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 762km
  • Trains Routed: 159
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Marzec 2017, 15:11:01 »
Ja w każde wakacje na tydzień jadę na domek letniskowy to bez urządzeń typu telefon, tablet jestem. I nawet jest lepiej niż zwykle, siedząc po parę godzin dziennie, nie ucząc się (a mimo to dostałem jedną trójkę z polaka od początku roku, itd.). :)

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Marzec 2017, 17:20:46 »
Aktualizacja scenerii. Changelog, plik .sc i nowy pulpit w pierwszym poście.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo

Online Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 138
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 6045km
  • Trains Routed: 2366
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Marzec 2017, 20:34:25 »
Nie można wyjechać ze scenerii, wadliwy numer: b9d37db0
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 140
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 3737km
  • Trains Routed: 1764
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Marzec 2017, 11:44:31 »
Potwierdzam problemy ze scenerią o numerze b9d37db0 . Prosiłbym autora o ponowne dodanie scenerii do SWDR.

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Kwiecień 2017, 20:41:48 »
Aktualizacja scenerii. Changelog, plik .sc i nowy pulpit w pierwszym poście.