Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Karszynek  (Przeczytany 5257 razy)

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 18
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
  • Distance Travelled: 2730km
Odp: Karszynek
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Marzec 2017, 19:45:57 »
Gimby ;) Z dnia na dzień, ich tutaj więcej jak ludzi podchodzących realnie do "zabawy" w TD2.
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2017, 19:49:11 wysłana przez ICC »

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 152
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 2348km
  • Trains Routed: 1003
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Marzec 2017, 19:55:10 »
Za wiekuistą chwałę mało kto na to poleci, proponuję 5 dych na cukierki, doładowanie do fona, bez którego większość dziś umiera jak bez tlenu.  ;D Dobre dla ludzi +18 gdzie nie gra roli za co, wiesz jak dzieci się rzucą za 5 dych? Będą się zabijać kto lepszą zrobi, a przy okazji można za to kupić 2 supportery. :D Nie to że ja stawiam, bo już raz bawiłem sie w mikołaja.... ale powinieneś bardziej zachęcić niż jakąś chwałą.  ;D

To dorzucę pocztówkę z Wolsztyna i dym w słoiku ;)
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Marzec 2017, 20:11:43 »
Ooo widzisz, na dym w słoiku to ja bym się rzucił. Nigdy nie widziałem "ciufci" na żywo. Pomijając dzieciństwo jak się jeździło takimi z pod Torunia do Torunia... to był czad, szczególnie w nocy. Wyglądasz za okno a tam iskry z kotła lecą prosto w oczy :D                         

Offline Kacu

• Artist
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 23
  • Kacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowy
  • "Kaj hajer paczy dziynnie śmierci w łoczy..."
  • Distance Travelled: 292km
  • Trains Routed: 82
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Marzec 2017, 22:10:37 »
Za wiekuistą chwałę mało kto na to poleci, proponuję 5 dych na cukierki, doładowanie do fona, bez którego większość dziś umiera jak bez tlenu.  ;D Dobre dla ludzi +18 gdzie nie gra roli za co, wiesz jak dzieci się rzucą za 5 dych? Będą się zabijać kto lepszą zrobi, a przy okazji można za to kupić 2 supportery. :D Nie to że ja stawiam, bo już raz bawiłem sie w mikołaja.... ale powinieneś bardziej zachęcić niż jakąś chwałą.  ;D
Jezu, jaki materializm... To już "wkład w rozwój" nie starcza...? To może scenerię na przetarg, kto za jaką cenę zmieni otoczenie?
Gravition, ja nie mam. Mam 10 letnią Nokię bez internetu, aplikacji i Bóg wie, jakich szataństw. I czasem nie doładowuję konta przez 2-3 miesiące. A jak widzę młodzież uzależnioną od smartfonów, to ogarnia mnie uczucie przerażenia z jednoczesnym bardzo głupim uśmieszkiem...
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę. Kocham śląską ziemię i śląską krainę..."

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Marzec 2017, 04:46:40 »
Jezu, jaki materializm...

Jaki materializm, promocja, przecież ile było tu sapania że supporter za drogi, bo AŻ 20zł :D

A jak widzę młodzież uzależnioną od smartfonów, to ogarnia mnie uczucie przerażenia z jednoczesnym bardzo głupim uśmieszkiem...

O to mi właśnie chodziło pisząc "doładowanie do fona, bez którego większość dziś umiera jak bez tlenu" a nie o samo doładowanie. :D

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 211
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 18769km
  • Trains Routed: 1445
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Marzec 2017, 08:51:19 »
Jak by wyłączyli dostęp do neta i GSM na 72h to 75% młodego społeczeństwa nie wiedziało by co zrobić z sobą.
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline procajlok

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • procajlok pracownik torowy
  • Distance Travelled: 437km
  • Trains Routed: 64
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Marzec 2017, 09:06:25 »
A ja mam pytanie..   Wczoraj miałem - nie ukrywam - przyjemność zasiąść na stacji. Nie obyło się bez problemów. Z jednej strony wynikających z jeszcze małego doświadczenia w SCS a z drugiej z chyba źle działającego semafora D.  Otóż  nie byłem w stanie ustawić przebiegu i wyświetlić sygnału na semaforze D. Nie wiem o co chodziło - czasem SCS pokazywał ALARM, że nie może zaktualizować stanu semafora D, czasem po prostu wyświetlał się błąd i nie mogłem ustawić przebiegu.  No i moje pytanie, czy to ja coś robiłem źle czy jest jakiś bug? :)

Pozdrawiam i dołączam się do podziękowań za piękną stację ;)

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 44
  • MaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchu
  • Bo mnie szlag (taka ryba) jasny trafi
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 4607km
  • Trains Routed: 150
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Marzec 2017, 09:08:25 »
Jak by wyłączyli dostęp do neta i GSM na 72h to 75% młodego społeczeństwa nie wiedziało by co zrobić z sobą.
Ja to bym lego się pobawił, niezależnie od wieku
Mój fanpage kolejowy: https://www.facebook.com/MaciejakS-1525083427549225/
...::: To jak pan Jezus powiedział? Tak jak Jezus powiedział :::...

Offline dawid44552

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 12
  • dawid44552 dróżnik obchodowydawid44552 dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 940km
  • Trains Routed: 159
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Marzec 2017, 15:11:01 »
Ja w każde wakacje na tydzień jadę na domek letniskowy to bez urządzeń typu telefon, tablet jestem. I nawet jest lepiej niż zwykle, siedząc po parę godzin dziennie, nie ucząc się (a mimo to dostałem jedną trójkę z polaka od początku roku, itd.). :)

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Marzec 2017, 17:20:46 »
Aktualizacja scenerii. Changelog, plik .sc i nowy pulpit w pierwszym poście.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 249
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 10080km
  • Trains Routed: 3376
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Marzec 2017, 20:34:25 »
Nie można wyjechać ze scenerii, wadliwy numer: b9d37db0
Wypadkowa TD2.

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 272
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 7453km
  • Trains Routed: 2728
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Marzec 2017, 11:44:31 »
Potwierdzam problemy ze scenerią o numerze b9d37db0 . Prosiłbym autora o ponowne dodanie scenerii do SWDR.
"Człowiek przywykł, że go zło opada jak robactwo."

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Kwiecień 2017, 20:41:48 »
Aktualizacja scenerii. Changelog, plik .sc i nowy pulpit w pierwszym poście.

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Lipiec 2017, 15:59:22 »
Karszynek przechodzi obecnie gruntowną modernizację z dostosowaniem do obecnych standardów. Mocno wydłużone zostaną szlaki, wymieniona roślinność, usunięty będzie także szlak Us i zastąpiony ładownią. Do tego gruntowna przebudowa sieci trakcyjnej, zastosowanie profilu pionowego, krzywych przejściowych na łukach i parę innych usprawnień.

Stay tuned.

Offline EN57-002

• User
  • Siła reputacji: 215
  • EN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezes
  • Distance Travelled: 8632km
  • Trains Routed: 3378
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Lipiec 2017, 19:27:40 »
A ile składów będzie korzystać z ładowni? Szlak Us był dobry, bo jeżeli powrócę na Dąbie, to jak była spalina, to zawsze wysyłałem swoim spalinowym D, do Karszynka na Us, bo przeważnie było wolne lub na Tomaszów Je. Z tego powodu powstała też m.in. łącznica, by nie musieli SM42 robić oblotów. Takie szlaki spalinowe na stacjach się przydają, dlatego część brała spalinówki, bo mogli jakby bokiem dużego ruchu się przedostać. Teraz kolejny może odpaść. Czy ładownie nie może być na inne odnodze?