Autor Wątek: Info: Google Maps Importer  (Przeczytany 2875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 65
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2533km
  • Trains Routed: 384
Odp: Google Maps Importer
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Luty 2017, 18:50:57 »
Wrzuciłeś do dobrego folderu, wrzuciłeś .t3d i png? Dobrze podałeś ścieżkę w td2? Czy w pliku png jest tekstura czy jest on pusty?
Węzeł Łazowski - 35%

Offline Molibden00

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 51
  • Molibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnik
  • Distance Travelled: 3201km
  • Trains Routed: 620
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Luty 2017, 19:24:08 »
Problem rozwiązany  ;D nie wkleiłem .png

Offline Akano

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 24
  • Akano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowy
  • Stażysta
  • Distance Travelled: 1331km
  • Trains Routed: 276
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Luty 2017, 23:50:04 »
to jest jedno wielkie G. program generuje pliki po 300mb i instrukcja nie opisuje co dalej
Skoro generujesz maksymalny rozmiar to się nie dziw że taki plik ci wychodzi. Program jest bardzo dobry tylko trzeba umieć go obsługiwać.

generuje samo torowisko i wywala nie równe ;) że tory daje tak jak idzie droga w pewnym momencie
PKP Cargo. Zakład Centralny. Warszawa Odolany Manewrowy, ZNTK Żyrardów

Żerakowice-USRK - 95%            Żyraków - 60%

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Luty 2017, 08:56:58 »
to jest jedno wielkie G. program generuje pliki po 300mb i instrukcja nie opisuje co dalej
Skoro generujesz maksymalny rozmiar to się nie dziw że taki plik ci wychodzi. Program jest bardzo dobry tylko trzeba umieć go obsługiwać.

generuje samo torowisko i wywala nie równe ;) że tory daje tak jak idzie droga w pewnym momencie

Daj mi namiary z Google Maps to spróbuje ci to wygenerować
Węzeł Łazowski - 35%

Offline Akano

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 24
  • Akano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowy
  • Stażysta
  • Distance Travelled: 1331km
  • Trains Routed: 276
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Luty 2017, 11:10:33 »

Daj mi namiary z Google Maps to spróbuje ci to wygenerować

Ogólnie chciałem zrobić stacje z mojego miasta a robię teraz Milanówek i jest to samo :/
PKP Cargo. Zakład Centralny. Warszawa Odolany Manewrowy, ZNTK Żyrardów

Żerakowice-USRK - 95%            Żyraków - 60%

Offline Mlody

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 6
  • Mlody pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2019km
  • Trains Routed: 76
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Marzec 2017, 23:31:23 »
wygenerowałem, wrzuciłem w plik custom i jpg i plik .t3d i gdzie to jest w edytorze, może wkońcu ktoś wyjaśnić, przeczytałem ten wątek chyba z 10 razy

Online greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Marzec 2017, 06:59:39 »
W belce menu obiektów jest taki jakby pachołek, jak go rozwiniesz to masz T3Dmodel. Wstawiasz, wprowadzasz nazwę swojego t3d i voilà.
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
Odp: Re: Google Maps Importer
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Maj 2017, 17:29:37 »
Jallah może są na innej wysokości i dlatego Ci się tak wydaje
Oba t3d są zrobione w najnowszej wersji? W którejś aktualizacji zmieniałem skalowanie obiektu.
Rożnica wysokości jest jeden centymetr, jak jeden lub dwa tory są dopasowane to inne tory so wywalone z orbity nie wspominając o innych punktach orientacyjnych. Oba t3d są robione na najnowszej wersji z tym samym offsetem.

Myślałem że to co opisuje Jallah to jakiś pojedynczy przypadek, bo wcześniej łączyłem podkłady i nie było żadnego problemu, ale przedwczoraj wygenerowałem kolejny i za nic nie mogę go dopasować do poprzedniego, próbowałem na różnych wysokościach, i jest tak jak mówi Jallah trzy tory pasują do siebie ale reszta to jakby z kosmosu, np. mam bocznice a obok niej szlak, gdy dopasuje tory z poprzedniego podkładu do szlaku to na bocznicy jeden tor się dopasuje a reszta to jest jakaś masakra. Dlatego właśnie jak wspominałem przydała by się w programie możliwość od razu stworzenia kolejnego podkładu wg. miejsca gdzie kończył się jego poprzednik.

No i problem powrócił, znowu nie mogę dopasować poprzedniego kwadratu z nowym, próbowałem wszystkiego i nic, liczę na pomoc bo od miesiąca albo lepiej moje prace nad mapą stoją w miejscu :(
Węzeł Łazowski - 35%