Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: Skarga na Algiertik  (Przeczytany 975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mati67

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 68
  • Mati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezes
  • Distance Travelled: 3602km
  • Trains Routed: 674
Skarga na Algiertik
« dnia: 12 Grudzień 2016, 14:38:10 »
Data: 12.12.2016, Ruda Talubska
Świadkowie: -
Opis: Dzisiaj czyli poniedziałek dyżurny ruchu Ruda Talubska (Algiertik) użył 2 razy radio stopu jeszcze twierdził że mam mijać semafory czerwone twierdził że są zepsute to oczywiście rozumiem często jest taka sytuacja.Cóż nie znam się tak dobrze na kolei i przepraszam  źle że minołem sygnał S1 on nie dał jakiegoś rozkazu pisemnego ani zastępczego.To on źle zrobił powiedział że pomylił się,to było 2 raz myślę że zrobił to specjalnie i że należy mu się kara.
Dowody: Screeny w załączniku

Skarga została przyjęta przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, film, etc.).
Użytkownik Algiertik został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2016, 22:10:46 wysłana przez mikson »
W mojej okolicy jest linia 117 łącząca Bielsko Biała-Kalwarie Zebrzydowską.Stąd pochodzę :)

Offline mikson

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Siła reputacji: 65
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
  • Distance Travelled: 2207km
  • Trains Routed: 1556
Re: Skarga na Algiertik
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2016, 17:28:08 »
Proszę o poprawienie skargi wg. odpowiedniego wzoru.

Co do samej sytuacji:

jeszcze twierdził że mam mijać semafory czerwone twierdził że są zepsute to oczywiście rozumiem często jest taka sytuacja.
Nie, taka sytuacja nie jest normalna, a jak czytamy w regulaminie:
2.12 Dyżurny ruchu ma obowiązek podać, na wezwanie maszynisty, powód jazdy na sygnał zastępczy bądź rozkaz pisemny S, który nie będzie wykraczał poza możliwości symulatora.
Nie wiem, czy dyżurny podyktował takowy rozkaz, natomiast usterki nie są zaimplementowane w symulator i usterka nie może być wymówką do jeżdżenia wyłącznie na rozkazy czy Sz.
No nic, zobaczymy co odpowie sam dyżurny.
Ty deweloper! Czytałeś prawo autorskie?!
Prawo autorskie, co to znaczy?
No jesteś złodziejem, czy nie?

Offline nitro

• Developer
  • Supporter
  • *
  • nitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezes
  • Distance Travelled: 4943km
  • Trains Routed: 465
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2016, 18:02:32 »
Akurat to nie pierwsza dzisiaj  sytuacja. Kopiuję screeny od EN57. To samo wytłumaczenie.

Robię to co DR mi powie, bo słowo DR dla mnie rzecz święta i niepodważalna...

Gdy wreszcie wypuścił mnie do Warszowic, gdzie też był DR oprócz Rudy Talubskiej, nie chciał mnie wpuścić na stację bo był zajęty generatorem RP w celu wygenerowania RP (dłuuugo generował). Jak nawet sam mu osobiście wygenerowałem na PW RP dla EN57, to nie potrafił wkleić tekstu na czat w Rudzie.
Nie potrafił również powiedzieć jaki ma numer czy pod jakim semaforem wjazdowym stoi.

Po prostu kolejny początkujący nowy DR, który zamiast wziąć sobie stację ze szlakami 1-torowymi, wziął 2 stacje ze szlakami 2-torowymi, które nie potrafi ogarnąć wprowadzając duże postoje pociągów...
A pewnie przebiegów nie ustawiał bo nie wie że trzeba obsługiwać to przez SCS....

Offline Mati67

• Supporter
  • *
  • Mati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezes
  • Distance Travelled: 3602km
  • Trains Routed: 674
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2016, 19:10:52 »
Nie ogarnia i powinien dostać kare w sensie jakiegoś bana bo ja 20 min straciłem swojego życia xd Tu się przychodzi żeby fajnie pograć rozumiem każdy się czasem może pomylić ale on to robił specjalnie i nie umiał obsługiwać dyżurki.
W mojej okolicy jest linia 117 łącząca Bielsko Biała-Kalwarie Zebrzydowską.Stąd pochodzę :)

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 118
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
  • Distance Travelled: 3231km
  • Trains Routed: 1775
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudzień 2016, 19:26:20 »
Dostał ode mnie konkretne polecenia co ma zrobić. Jak widać totalnie zostało to olane.

Na miesiąc odpoczynek od SWDR'a. W sam raz, aby sobie nabić trochę kilometrów i poczytać to co trzeba. Poćwiczyć na innym serwerze....
--->>> TARNÓW<<<--- Sceneria Prywatna

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 211
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 18769km
  • Trains Routed: 1445
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Grudzień 2016, 18:21:55 »
Data 29-12-16
Świadkowie matz32 i rzyniec
Stacja Mrozy
Kolega Algiertik rozpinał mi wagony (cały skład) i zaparcie twierdzi że to nie on, jak ja idąc i chcąc podpiąć wagony widziałem jego figurkę przy wagonach.
Pomijam fakt, że przejechał MS1 i Tarcze zaporową i siedział mi "na zderzaku" i non stop trąbił.
Dowód w załączniku:
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2016, 18:39:20 wysłana przez Coyotek »
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 211
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 18769km
  • Trains Routed: 1445
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudzień 2016, 18:30:39 »
Ja ko na dokładkę RS w Częstochowie bezzasadny
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline ZnaQu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 116
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • Distance Travelled: 2593km
  • Trains Routed: 911
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudzień 2016, 18:38:08 »
Data: 29.12.2016r. 
Świadkowie: Kacper9
Opis: Algiertik po zalogowaniu na stację automatycznie zaczął ruszać w kierunku pociągu, którym kierował Kacper9, po użyciu RS, mechanik pytał o RJ, zamiast się zgłosić po RS i dalej zaczął jechać, dostał kicka.
Dowody: Screeny w załączniku

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 53
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1708km
  • Trains Routed: 551
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudzień 2016, 18:41:40 »
Skargi zostały przyjęte przez Administrację Forum.
Jeżeli chcesz przyłączyć się do skargi, to prosimy o napisanie wiadomości, przedstawiającej sytuację, w której użytkownik dopuścił się złamania Regulaminu Forum, bądź Regulaminu Symulatora, najlepiej uzupełnioną o jakiś dowód zaistniałej sytuacji (zrzut ekranu, film, etc.).
Użytkownik Algiertik został poinformowany o skardze. Mamy nadzieję, że zajmie stanowisko w sprawie.
O dalszym rozwoju sprawy informować będziemy na bieżąco w tym wątku.

Mati67 za bluzgi dostaje +10% do konta.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2016, 18:44:07 wysłana przez Coyotek »
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz

Offline Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 608
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
  • Distance Travelled: 5000km
  • Trains Routed: 6112
Algiertik
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudzień 2016, 18:49:54 »
Data 29-12-16
Świadkowie Ryszard San i
Stacja Mrozy
Dodatkowo jeszcze przejechał Sr1 jadąc w ślad za Ryszardem po czym się wykoleił na zwrotce. Potem respil sie na bocznicy i jedzil sobie bez zezwolenia ,na szczęście układ torowy chroni przed  niedozwolonym wyjazdem na szlak.

Dowód w załączniku:
Buduje sie :  Mrozy/Matzowo/Sosnowo i inne takie
Jak liczy Administracja  20+15+10 rowna sie 60
Moje foty kolejowe https://www.facebook.com/Matz32

Offline pm2

• User
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 5
  • pm2 pracownik torowy
  • Distance Travelled: 304km
  • Trains Routed: 32
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudzień 2016, 19:05:59 »
U mnie też nawalił: Podjeżdża do semafora BEZ POZWOLENIA z prędkością 65km/h po czym wjeżdża na zajęty tor NA SYGNALE STÓJ i na szczęście użył radiostopu
Ilość wykroczeń:3
Świadkowie: Okolejarz

U Ciebie też nawaliło. Wzór, dowody, cokolwiek, ktokolwiek? //Coyotek
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2016, 19:22:32 wysłana przez Coyotek »