Autor Wątek: Przewozy Regionalne zmieniają nazwę!  (Przeczytany 674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline !Marcin

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 36
  • !Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz
  • ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็
  • Distance Travelled: 2013km
  • Trains Routed: 490
Przewozy Regionalne zmieniają nazwę!
« dnia: 15 Grudzień 2016, 21:53:29 »
Witam! Ostatnio przeglądając stronę Przewozów Regionalnych dowiedziałem się, że zmieniają oni nazwę na POLREGIO. Miejmy nadzieje, że będzie to dobra zmiana. Zapraszam do luźnej dyskusji na ten właśnie temat. Co sądzicie o tej zmianie i jak myślicie jakie skutki ona przyniesie? Więcej informacji uzyskacie na tej stronie: https://www.przewozyregionalne.pl/node/19588
Autor Scenerii: Samostrzel - "Bliżej jak dalej"% LCS Bolesławiec - "Coś z tego będzie?"% Wisła Głębce - Prace wstrzymane (Po płaskim nie pojedziesz, chyba?)

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 141
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 4214km
  • Trains Routed: 1768
Re: Przewozy Regionalne zmieniają nazwę!
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2016, 21:57:41 »
WOW, nie ma jak zmiana nazwy! To z pewnością wiele zmieni, w przeciwieństwie do np. zmiany taboru... GG

Offline !Marcin

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 36
  • !Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz
  • ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็
  • Distance Travelled: 2013km
  • Trains Routed: 490
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2016, 22:00:41 »
WOW, nie ma jak zmiana nazwy! To z pewnością wiele zmieni, w przeciwieństwie do np. zmiany taboru... GG
Dodam tylko, że w moim poście jest artykuł o tych zmianach i warto byłoby się z nim zapoznać zanim cokolwiek napiszę się w tym temacie. W artykule napisane jest, że zmiany taboru także się odbędą.
Autor Scenerii: Samostrzel - "Bliżej jak dalej"% LCS Bolesławiec - "Coś z tego będzie?"% Wisła Głębce - Prace wstrzymane (Po płaskim nie pojedziesz, chyba?)

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 41
  • tadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchu
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
  • Distance Travelled: 1772km
  • Trains Routed: 743
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2016, 22:10:40 »
Jak dla mnie to zła decyzja.Wole raczej PR niż jakieś POLREGIO.Troche mi szkoda będzie PR.Pewnie będzię po raz kolejny zamieszanie.
Rysuje rysunki w paincie i robie układy torowe. Ostrzegam że nei założe konta google tylko po to żeby mieć dostęp do arkusza i dyżuruje bez i mnie jedno obchodzi mnie skargi że nie mam arkusza i tyle.
[/move

Offline pt4765

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 30
  • pt4765 dyżurny ruchupt4765 dyżurny ruchupt4765 dyżurny ruchupt4765 dyżurny ruchupt4765 dyżurny ruchupt4765 dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3353km
  • Trains Routed: 318
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudzień 2016, 22:12:19 »
Powiem tak oferty mają dobre dużo korzystałem z usług PR-ów ale czy nowa nazwa da coś więcej? Powiem tak w różnych regionach danych województwach pojawiają się przewoźnicy danego województwa wypychając tym PR-y. Zostawiają im co najwyżej trasy nierentowne i o niskiej jakości szlaku (słaba prędkość). Wiec nie wiem jak długo to jeszcze pociągnie. Mamy KW w Wielkopolsce, KD w Dolnośląskim, KŚ w Śląskiem, KMŁ w Małopolsce, ŁKM w Łódzkim oczywiście KM w Mazowieckim i tego będzie przybywać.

Offline Tomaszek_Lodz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 17
  • Tomaszek_Lodz zwrotniczyTomaszek_Lodz zwrotniczyTomaszek_Lodz zwrotniczy
  • Distance Travelled: 13138km
  • Trains Routed: 37
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudzień 2016, 22:19:07 »
Co ma zmiana nazwy do powiedzmy polepszenia jakości usług? Jak dla mnie, to tylko kosmetyczny zabieg. Oczywiście za ciężkie pieniądze.

Offline Radmorek

• Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 24
  • Radmorek dróżnik przejazdowyRadmorek dróżnik przejazdowyRadmorek dróżnik przejazdowyRadmorek dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 507km
  • Trains Routed: 249
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Grudzień 2016, 22:19:39 »
Jak to w Polsce bywa zamiast zajmować się prawdziwymi problemami znajduje się tematy zastępcze, oczywiście zamiast na tabor i obsługę pasażera wydaje się miliony po zsumowaniu miliardy na pijar, finanszal, menażment konsulting, oraz durnowate zamienianie całkiem dobrych nazw (logo mogli zmienić, ale nazwa była zdecydowanie OK). A nazwa w stylu Januszex-Pol

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 141
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 4214km
  • Trains Routed: 1768
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Grudzień 2016, 22:29:04 »
To po diabła im zmiana nazwy, skoro tabor (niby) ma być zmieniany? Już mam dość tych kibli na torach, tym się nie da jeździć.

Offline Tomaszek_Lodz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 17
  • Tomaszek_Lodz zwrotniczyTomaszek_Lodz zwrotniczyTomaszek_Lodz zwrotniczy
  • Distance Travelled: 13138km
  • Trains Routed: 37
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Grudzień 2016, 23:08:22 »
Kible fajna rzecz, no coś ty?😉 Tak poważnie, nowa nazwa kojarzy mi się z nazwą targów rolniczych...

Offline mnichu303

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 3
  • mnichu303 pracownik torowy
    • http://td2.info.pl/index.php?action=register
  • Distance Travelled: 848km
  • Trains Routed: 77
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Grudzień 2016, 14:21:08 »
Tak ogółem to tabor regionalnych ma wiele do życzenia np. "kible" czyli nasze kochane i lubiane jednostki EN-57, o EU-07 nie wspomne  ostatnio to w poznaniu widziałem "czekoladkę", a te gówna z Bydgoskiej Pesy znajdziemy tylko na północy naszego kraju, posiadają, również uniwersalne "stonki".

Dodano: 16 Grudzień 2016, 14:26:15

Jeżeli ktoś tu mieszka w województwie Śląskim to wie, że kilka lat temu regionalne wycofało się z tego województwa, a dlaczego to (bez chamstwa wytłumaczę XD) przeczytajcie sobie. Ale niestety KŚ przejął wszystkie "kible" po regionalnych. Ale one są stale modernizowane.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2016, 14:26:15 wysłana przez mnichu303 »
Moja ulubiona lokomotywa to ET-22
Radzionków-40% (0.8.4)-prace wstrzymane do odwołania
Trzcionków Śląski 99%+ zbugowany pulpit SCS

Offline shafter

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 188
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5119km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Grudzień 2016, 14:36:11 »
Klasyczny manewer żeby przepalić trochę pieniędzy u znajomych firm na "rebranding".

Offline Sabyryn

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 32
  • Sabyryn dyżurny ruchuSabyryn dyżurny ruchuSabyryn dyżurny ruchuSabyryn dyżurny ruchuSabyryn dyżurny ruchuSabyryn dyżurny ruchu
  • Naterki, Kcynia i kto wie co jeszcze
  • Distance Travelled: 3882km
  • Trains Routed: 310
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Grudzień 2016, 15:37:01 »
Jak dla mnie to zła decyzja.Wole raczej PR niż jakieś POLREGIO.Troche mi szkoda będzie PR.Pewnie będzię po raz kolejny zamieszanie.

W sumie PR to również skrót od POLREGIO :P

Offline erap2

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 18
  • erap2 zwrotniczyerap2 zwrotniczyerap2 zwrotniczy
    • Erap2 - kolej na Facebooku ;)
  • Distance Travelled: 1063km
  • Trains Routed: 481
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Grudzień 2016, 16:05:34 »
Poza tym, nazwa Przewozy Regionalne nie zniknie. Firma nadal będzie się tak nazywać. POLREGIO jest to tylko i wyłącznie marka konsumencka :P

Offline WindowsKillerPL

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 19
  • WindowsKillerPL zwrotniczyWindowsKillerPL zwrotniczyWindowsKillerPL zwrotniczy
  • Neko-chan
    • Nekosoft
  • Distance Travelled: 596km
  • Trains Routed: 185
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Grudzień 2016, 16:28:13 »
I jeszcze ci mi chcą resztki wspomnień niszczyć, no świetnie...
Pragotron - v. 0.1.2.55
Magnolia - jednak dodaję kolejną część by mieć więcej zabawy. Teraz trzeba zrobić tak, by nie przypominała Grabu i dać do sprawdzenia, może będzie też ładna lista błędów do poprawy. I potem dorobić otoczenie.
Korzysta ktoś z bbs-ów?

Offline mnichu303

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 3
  • mnichu303 pracownik torowy
    • http://td2.info.pl/index.php?action=register
  • Distance Travelled: 848km
  • Trains Routed: 77
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Grudzień 2016, 17:51:06 »
ŁO panie tyle co ja żem się najeździł regionalnymi to świat nie widział z Radzionkowa Rojcy do TG i z powrotem i tak ok. 98 razy w ciągu mojego całego dzieciństwa ( od 3-do 10 lat)

Dodano: 16 Grudzień 2016, 17:52:59

A teraz hejtuje ich XD. Kiedy Kś ich wyparł ze śląska zostały po nich tylko kible
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2016, 17:52:59 wysłana przez mnichu303 »
Moja ulubiona lokomotywa to ET-22
Radzionków-40% (0.8.4)-prace wstrzymane do odwołania
Trzcionków Śląski 99%+ zbugowany pulpit SCS