Autor Wątek: WiP/Prace w toku: LCS Zaworek  (Przeczytany 11646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Stycznia 2017, 18:26:23 »
Anglik ze zdjęcia 3 pełni dwie funkcje:
1. Zapewnia ochronę boczna przebiegów oo magistrali (standardowo ustawiony na żeberko),
2. Odgałęzia tor szlakowy (szlak D) ;)

Dodano: 04 Stycznia 2017, 18:36:46


Update WYmagań!
« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2017, 18:36:46 wysłana przez Kacper9 »
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline MikolajMK

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Siła reputacji: 0
  • MikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK Kaźnik
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Stycznia 2017, 08:26:15 »
Powie mi ktoś co oznacza "dopuszczony warunkowo do czasu wydania nowej wersji scenerii" ?

Offline Ryszard-san

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 513
  • Siła reputacji: 348
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Stycznia 2017, 11:31:05 »
Jak wyjdzie nowsza wersja, nie będziesz mogł używac i tyle
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2017, 16:29:49 wysłana przez kam55 »
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Stycznia 2017, 11:40:13 »
Zaworek po zmianach iście kosmetycznych i wykonaniu  Regulaminu Technicznego w postaci pliku.html lub .pdf zostanie oficjalnie udostępniony.
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline Goro

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Siła reputacji: 88
  • Goro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezes
    • Kanał na YouTube
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Stycznia 2017, 11:41:51 »
Nie mogę się doczekać  :D :D ;D
Poznań

Offline MikolajMK

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Siła reputacji: 0
  • MikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK Kaźnik
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Stycznia 2017, 14:13:51 »
Czyli będzie dla wszystkich ?

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Stycznia 2017, 22:52:45 »
Kacper9 do nowego pulpitu SCS u mnie semafora FN i AN nie można podać a na przejeździe Zw -> Za żaden semafor sie nie świeci nie wiem czy to ja coś źle robie czy to wina scs-a

Dodano: 13 Stycznia 2017, 23:05:29


wybaczcie już działa
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2017, 23:05:29 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline Micwas

  • Weteran
  • Wiadomości: 1
  • Siła reputacji: 88
  • Micwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezesMicwas prezes
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Stycznia 2017, 01:11:43 »
Nie mogę się doczekać na stację ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2017, 11:33:52 wysłana przez Micwas »

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Stycznia 2017, 20:15:24 »
Cytuj
Witam!
Wszelkie prośby proszę pisać na PW

Czy umiejętność czytania naprawdę w dzisiejszym świecie kuleje?
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline ZnaQu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Siła reputacji: 139
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • To ja prowadzący manewry na WGA1
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Stycznia 2017, 21:41:46 »
I dlatego takie osoby, z miejsca powinny być odrzucane, skoro będzie przygotowany regulamin techniczny stacji, a oni nawet nie potrafią przeczytać to co jest napisane w poście.

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Stycznia 2017, 09:42:20 »
Kacper9 czy ja dobrze rozumiem że stacja zostanie udostępniona? ją sie da bardzo łatwo zakorkować a co dopiero jeśli jakiś gracz bez umiejętności zakorkuje ją i to bankowo zastanów się nad tą decyzją.
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline koliber2

  • Weteran
  • Wiadomości: 88
  • Siła reputacji: 256
  • koliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezeskoliber2 prezes
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Stycznia 2017, 15:12:40 »
szeroka autoryzacja nie ma sensu bo potem nawet jak DR spelnia warunki graniczne to się okazuje że ... nie ogarnia.

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
Re: LCS Zaworek
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Stycznia 2017, 10:37:33 »
Weście skoncie wszędzie spamic i wchodzić autorowi w kompetencje co ma robić >:( co do umiejętności dyżurowania
niektórych to lepiej się  :-X
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: LCS Zaworek
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Marca 2017, 14:25:54 »
OD Dzisiaj Zaworkiem opiekuje się Goro co oznacza, ze autoryzacjami również.
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: LCS Zaworek
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Marca 2017, 18:55:38 »
A scenerię możesz podesłać zaaktualizowaną na 0.9.1p1 dla wszystkich autoryzowanych?
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.