Autor Wątek: Info: Naterki  (Przeczytany 3088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Sabyryn

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • Sabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchu
  • Naterki, Kcynia i kto wie co jeszcze
  • Distance Travelled: 4305km
  • Trains Routed: 358
Naterki
« dnia: 23 Grudzień 2016, 19:13:07 »
Rodzaj scenerii: Rzeczywista (na ile pozwala TD2 i na ile miałem chęci w sumie)
Wersja: 0.8.3 0.9.1p2
Odwzorowanie układu torowego: UAZownik, Sabyryn (poprawki)
Osemaforowanie: UAZownik
Sieć trakcyjna: Sabyryn
Otoczenie: Sabyryn
SCS:UAZownik
Opis scenerii: Na scenerii mamy dwa szlaki dwutorowe, semafory kształtowe. Sceneria jest już w pewnym stopniu historyczna, realne Naterki są obecnie modernizowane.

Aktualizacja: Folder z plikami .sc oraz .scs dostępne do pobranie w załączniku. Do obsługi należy użyć schematu z semaforka.

https://semaforek.kolej.org.pl/wiki/index.php/Naterki

Szlaki: Bi oraz Ol, oba 100km/h
Spawny: tor 7 (C,K)             Aktualny numer:22f39bd7.sc

Stacja nie zalecana jako początkowa, raczej przelotówka, spawny jakby kogoś wykrzaczyło.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2017, 13:30:15 wysłana przez Sabyryn »
Zapraszam wszystkich serdecznie na spalinowe czwartki, maszynistów oraz dyżurnych, Kcynia będzie grana.

Offline Molibden00

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 52
  • Molibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnikMolibden00 naczelnik
  • Distance Travelled: 3201km
  • Trains Routed: 620
Re: Naterki
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudzień 2016, 19:26:28 »
Naprawdę ładne otoczenie, które można porównać z Cisem2  ;)

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2533km
  • Trains Routed: 397
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2016, 09:07:55 »
Ładnie się to zapowiada :)
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 32
  • MaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchu
  • STACHU!!!! NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3781km
  • Trains Routed: 126
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2016, 09:50:07 »
W załączniku połowa Komputerów po odpaleniu stacji. Tak serio, to świetna stacja!
Prezes Partii NTŚiB (Narodowe Towarzystwo Śmieszków i Banów)
Poszukuję wykonawcy układu torowego -> Wysoka Kamieńska (mam podkłady)

Offline WarMaz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 8
  • WarMaz pracownik torowy
  • Distance Travelled: 626km
  • Trains Routed: 133
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień 2016, 10:54:58 »
Wow. Podoba mi się to, do tego dochodzi fakt, ze Naterki to moje okolice. Sabyryn, pochodzisz z tamtych okolic, jeżeli można spytać?
W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 189
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5198km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Grudzień 2016, 11:02:38 »
Naterki, jedna z moich ulubionych stacji na linii Iława-Olsztyn.
Mega klimacik.
A otoczenie ładnie, bo okolica niekiepska ;)

Online Sabyryn

• Supporter
  • *
  • Sabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchuSabyryn starszy dyżurny ruchu
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Grudzień 2016, 11:18:42 »
Wow. Podoba mi się to, do tego dochodzi fakt, ze Naterki to moje okolice. Sabyryn, pochodzisz z tamtych okolic, jeżeli można spytać?

Nie, w sumie nigdy tam nie byłem :P A kawałek dystansu jakiś tam mam. A często tam bywasz? Bo miałbym parę pytań :P

Dodano: 24 Grudzień 2016, 11:37:39

W załączniku połowa Komputerów po odpaleniu stacji. Tak serio, to świetna stacja!

Jak testowałem śmigając po tym siódemką to ani razu nawet najmniejszej ścinki, a miałem otwarte drugie TD2 jako dyżurny. W edytorze też żadnej nie ma, ale to chyba nie jest miarodajne :) Myślę ze o to nie należy się martwić :)
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2016, 11:37:39 wysłana przez Sabyryn »
Zapraszam wszystkich serdecznie na spalinowe czwartki, maszynistów oraz dyżurnych, Kcynia będzie grana.

Offline matommy

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 25
  • matommy nastawniczymatommy nastawniczymatommy nastawniczymatommy nastawniczymatommy nastawniczy
  • Distance Travelled: 191km
  • Trains Routed: 332
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Grudzień 2016, 12:15:08 »
Otoczenie super! Kolejny ciekawy projekt, mam nadzieję, że będzie wersja z urządzeniami mechanicznymi :P Powodzenia w dalszych pracach!

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 139
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 2183km
  • Trains Routed: 1003
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Grudzień 2016, 13:04:40 »
Otoczenie super! Kolejny ciekawy projekt, mam nadzieję, że będzie wersja z urządzeniami mechanicznymi :P Powodzenia w dalszych pracach!

Będzie wersja tylko z urządzeniami mechanicznymi, przecież widać na schemacie ;)
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline motorowy

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 31
  • motorowy dyżurny ruchumotorowy dyżurny ruchumotorowy dyżurny ruchumotorowy dyżurny ruchumotorowy dyżurny ruchumotorowy dyżurny ruchu
  • Jasiu Motorowy ;)
    • Motorniczy Przyszłości
  • Distance Travelled: 2012km
  • Trains Routed: 232
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Grudzień 2016, 13:20:48 »
Otoczenie jest po prostu prześliczne. Dawno nie widziałem takiej pięknej scenerii! Mam nadzieję, że prace dojdą do skutku. Ciekaw jestem jak będzie z wydajnością, ale jak Sabyryn mówi, że przy dwóch oknach mu się nie ścina taka sceneria, to albo ma sprzęt z NASA, albo będzie do sceneria zasługująca na miano jednej z najwydajniejszych w symku. Powodzenia! :)

Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje! ^^

Taki mały offtop, ale myślę, że będzie usprawiedliwony ;) Wesołych Świąt koledzy!
Taki tam Jasiu ^^

PKP Intercity. Przewodniczący Rady Nadzorczej, IC/5.

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Grudzień 2016, 13:27:23 »
Pięknie to odstawione! Będzie super sceneria.
Jak wyjdzie 0.8.4 proponuję wywalić te choinki "3D" i podmienić na lżejsze drzewa + daleko drzewa blb. Skoczy na wydajności na 100% ;)

Online Sabyryn

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Grudzień 2016, 14:34:30 »
Pięknie to odstawione! Będzie super sceneria.
Jak wyjdzie 0.8.4 proponuję wywalić te choinki "3D" i podmienić na lżejsze drzewa + daleko drzewa blb. Skoczy na wydajności na 100% ;)

Na 0.8.4 planuje zrobić taki myk i wywalić większość otoczenia i zrobić je w standardzie godnym 0.8.4 :) Znaczy jakieś domki czy coś to raczej zostawię, ale zieleń to robi out i klikam od nowa :P

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 118
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
  • Distance Travelled: 3205km
  • Trains Routed: 1775
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Grudzień 2016, 14:41:31 »
Notepad, kilka minut i już zamienisz wszystkie drzewa, krzaczki i co tam jeszcze dusza zapragnie. Szkoda niszczyć myszkę.
--->>> TARNÓW<<<---

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 165
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2333km
  • Trains Routed: 1778
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Grudzień 2016, 16:41:06 »
Notepad, kilka minut i już zamienisz wszystkie drzewa, krzaczki i co tam jeszcze dusza zapragnie. Szkoda niszczyć myszkę.

A jesli teren nie jest w 100% rowny i gladki, to musi je potem tak czy siak wyrownywac ::)

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 32
  • MaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchu
  • STACHU!!!! NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3781km
  • Trains Routed: 126
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Grudzień 2016, 17:10:40 »
Po za tym, screeny wyglądają jak z Streetview... serio!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :-*
Prezes Partii NTŚiB (Narodowe Towarzystwo Śmieszków i Banów)
Poszukuję wykonawcy układu torowego -> Wysoka Kamieńska (mam podkłady)