Autor Wątek: Talk/Rozmowa: System skarg - błędy, pytania, propozycje  (Przeczytany 1173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meril

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 68
  • Meril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezes
  • Distance Travelled: 761km
  • Trains Routed: 578
Re: System skarg - błędy, pytania, propozycje
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Styczeń 2017, 19:45:26 »
Czy skargi mogłyby być jawne? To był mój ulubiony dział forum :(

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 33
  • gravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchugravition dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3010km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Styczeń 2017, 19:50:08 »
Czy skargi mogłyby być jawne? To był mój ulubiony dział forum :(
Moim zdaniem utajnienie ich to dobry pomysł, na forum skarg często było dużo nikomu niepotrzebnych shitstormów.
KW Poznań

Offline Meril

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 68
  • Meril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezesMeril prezes
  • Distance Travelled: 761km
  • Trains Routed: 578
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Styczeń 2017, 21:18:25 »
No ale czasem ktoś "nie świadek" może dodać coś ważnegona ten temat. Ale mnie chodzi o to że lubiłem to czytać. Tak jakby "Sędzia Anna Maria wesołowska" tylko że o Td2 ;)

Offline niemiec

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 39
  • niemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrz
  • Distance Travelled: 2127km
  • Trains Routed: 266
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Styczeń 2017, 08:10:21 »
Trzeba się dwa razy logować. Po pierwszym razie wpisania loginu i hasła wraca do logowania. Zawsze za drugim razem wchodzi.

Offline DriverPl

• Supporter
  • *
  • Zbanowany!
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 0
  • DriverPl miłośnik KKZDriverPl miłośnik KKZDriverPl miłośnik KKZ
  • LSC Dronowo 0,1%
  • Distance Travelled: 453km
  • Trains Routed: 37
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Styczeń 2017, 20:39:20 »
Witam1 Zauważyłem dziś bug w systemie skarg dokładnie złożenie skargi na samego siebie.
Ukończenie stacji: Lcs Dronowo 0,1%

Online Ryszard

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 61
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Gdynia - My city :D
  • Distance Travelled: 1500km
  • Trains Routed: 554
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Styczeń 2017, 20:46:19 »
A ja powiem tak: sam ten bug wykryłem, więc nie kopiuj czyichś postów i nie nabijaj sobie przez to własnych. Po drugie dział na składanie propozycji itd już istnieje
Zapraszam na kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCWY6FFaiUlzwCoFizaRc4SQ?
Chętnie zrobię zdjęcia obiektów na życzenie :D Odnowimy braki obiektowe!

Offline mikson

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 66
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Distance Travelled: 2207km
  • Trains Routed: 1556
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Styczeń 2017, 22:36:03 »
1. Jeśli chodzi o upublicznianie skarg - pomyślimy nad tym, ale jeśli już, to bez możliwości wysyłania wiadomości i oczywiście bez wglądu do nicków osób zamieszanych w celu uniknięcia burz i zbędnych kłótni.
2. Podwójne logowanie - naprawione.
3. Składanie skarg na samego siebie - nie będziemy tego blokować, nie widzę potrzeby - bywały różne przypadki. Natomiast czymś czego nie zrozumiem jest "testowanie" systemu i wysyłanie skarg na siebie bez powodu i dla zabawy. Oficjalnie odpowiadam: system działa i ma się dobrze, nie wymaga testów, a skargi bezpodstawne i złożone dla zabawy czy testu będą usuwane, a autorowi zostanie przypisany warn za spamowanie. Dziwne, że na forum nikt nie robi jeszcze wątków "chciałem stestować czy mogę wstawić post" :D.
-Nalej mi samej coli.
-Cola nie jest do picia.
-A do czego?
-Do popijania.