Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Węzeł Łazowski  (Przeczytany 3259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 75
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2869km
  • Trains Routed: 432
Węzeł Łazowski
« dnia: 04 Styczeń 2017, 23:11:36 »
Witam, przedstawiam wam LCS Zawiercie, a w sumie jego powstawanie. W tym temacie będę zamieszczał screeny z postępu prac, gdy stacja zostanie ukończona, ten temat najprawdopodobniej zostanie zamknięty i dokładniej przedstawię wam scenerie w nowym temacie z prezentacją ;) Także tak podstawowe informacje: Na tej mapie na pewno znajdziemy stacje/przystanki takie jak: Myszków Mrzygłód, Zawiercie Borowe Pole, Zawiercie, Łazy, w planach jest przedłużenie szlaku do Poraju, oraz dodanie szlaku jednotorowego w kierunku Siewierza, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Mapa jest robiona realnie, w miarę możliwości oczywiście. W sumie to na razie jeszcze nie ma za dużo do pokazania, gdyż głównie zajmuję się układem torowym, tylko w niektórych fragmentach znajdziecie jakieś "otoczenie", mimo to i tak proszę o opinie, porady i konstruktywną krytykę :)
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2017, 23:46:39 wysłana przez Zdebu »
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 67
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Re: LCS Zawiercie
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2017, 06:45:49 »
Jestem pod wrażeniem :) Mam jedną uwagę i jedno pytanie.
Uwaga: Na screenie trzecim z latarnią w trawie widzę nr zwrotnicy Iz21, a powinno być tylko 21 (sprawdź pozostałe)
Pytanie: Skąd wziąłeś halę dworca? :D
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2017, 07:06:55 »
Jestem pod wrażeniem :) Mam jedną uwagę i jedno pytanie.
Uwaga: Na screenie trzecim z latarnią w trawie widzę nr zwrotnicy Iz21, a powinno być tylko 21 (sprawdź pozostałe)
Pytanie: Skąd wziąłeś halę dworca? :D

Dzięki poprawie :p A co do budynku to podczas przeglądania obiektów znalazłem wlasnie ten budynek, który jest łudząco podobny do dworca w Zawierciu, znajduje sie on albo tam gdzie sa dworce i perony lub tam gdzie domy :)

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2017, 07:46:43 »
Mogę dostać pozwolenie na dyżurowanie ?

Sceneri jeszcze troche brakuje do publikacji, ale dostęp do stacji rozdawał będę dopiero po publikacji, i po spełnieniu warunków określonych przezemnie :)

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2017, 07:46:56 »
Mikołaju, myślę, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim będzie można się przejechać tą scenerią, że już nie wspomnę o stopniu trudności (rozrząd w Łazach, bodaj 5 potężnych grup towarowych, dwie duże stacje, posterunek odgałęźny) :) Zdebu, łudząco? Dawno mnie Z-ciu nie było, ale mi ten budynek wygląda jak zdjęty z terenu i wklejony do TD2.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2017, 07:48:28 wysłana przez greg86 »
Poprawki w toku...

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2017, 07:58:05 »
Mikołaju, myślę, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim będzie można się przejechać tą scenerią, że już nie wspomnę o stopniu trudności (rozrząd w Łazach, bodaj 5 potężnych grup towarowych, dwie duże stacje, posterunek odgałęźny) :)

No nie będzie łatwo, grupy to pikus, jedna juz prawie skończyłem, najgorszy będzie wspomniany rozrząd i posterunek odgałęźny + dochodzą plany Siewierza, Poraja i Góry Włodowskiej (przedłużenie szlaku cmk), ale to co juz zrobiłem dało mi ogromny zapał także mysle ze dam rade z reszta ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2017, 08:07:30 wysłana przez Zdebu »

Offline ZnaQu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 112
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • Distance Travelled: 2490km
  • Trains Routed: 890
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń 2017, 08:07:35 »
Wygląda i brzmi świetnie.
Jedna mała rada, jak będziesz robił scs do tego, postaraj się robić na standardowej rozdzielczości, bo może ktoś wyłapie autoryzację, a nie będzie mógł dyżurować bo ma za mały monitor.

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 198
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 8002km
  • Trains Routed: 3006
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2017, 08:09:27 »
Mogę Ci z poglądowym na nowym SCS pulpit wykonać ;)
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2017, 08:11:04 »
Wygląda i brzmi świetnie.
Jedna mała rada, jak będziesz robił scs do tego, postaraj się robić na standardowej rozdzielczości, bo może ktoś wyłapie autoryzację, a nie będzie mógł dyżurować bo ma za mały monitor.
Dzieki, scs juz zacząłem robic, narazie jest ułożona cześć Zawiercia, a z ta rozdzielczością to o co chodzi, bo nigdy sie tym nie bawiłem.

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 198
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 8002km
  • Trains Routed: 3006
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Styczeń 2017, 08:13:54 »
A na jakim SCS? Bo jak na starszym to i tak pulpit będzie lepiej od nowa pod poglądowy zrobić.
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Styczeń 2017, 08:15:47 »
A na jakim SCS? Bo jak na starszym to i tak pulpit będzie lepiej od nowa pod poglądowy zrobić.
Na starym scs zacząłem robic :)
Mogę Ci z poglądowym na nowym SCS pulpit wykonać ;)
Tak jak juz wspominałem, pulpit zacząłem robic, ale jesli mowisz ze dasz rade to bardzo chetnie skorzystam, bo moj scs napewno będzie jakaś makabrą, jak skoncze układ i nie bede planował juz nic dodać to ci wysle, Ew. Zrobisz pulpit na bazie planu, a ja tylko poustawiam izolacje tak jak w scs.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • SJZ
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń 2017, 08:46:06 »
Z tym SCSem to wstrzymaj się do czasu pozyskania danych z Łaz :) Tam jak nic będziesz miał ze 3 albo 4 ekrany :D
Poprawki w toku...

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń 2017, 08:49:43 »
Z tym SCSem to wstrzymaj się do czasu pozyskania danych z Łaz :) Tam jak nic będziesz miał ze 3 albo 4 ekrany :D
Wiem, wiem :p Wslasnie dlatego narazie zrobiłem tylko scs do Zawiercie, który i tak pewnie pojdzie do kosza :p

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Styczeń 2017, 23:51:31 »
W międzyczasie, oczekując na odpowiedź od "ZAKŁADU LINII KOLEJOWYCH
W CZĘSTOCHOWIE", zająłem się otoczeniem stacji Zawiercie, oto postępy prac ;) Z góry przepraszam, ale oddalone obiekty mogą być nie widoczne, gdyż na potrzeby edytowania mapy musiałem zmniejszyć ustawienia graficzne :)
http://img.uetam.pl/image/w36m
http://img.uetam.pl/image/wgn2
http://img.uetam.pl/image/wsVW
http://img.uetam.pl/image/wPxd
http://img.uetam.pl/image/wc4M
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2017, 23:53:20 wysłana przez Zdebu »

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 189
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Styczeń 2017, 00:23:13 »
Profi robota, coś czuje, że to będzie jedna z najbardziej obleganych scenerii  ;D Nie przesadź tylko z rozbudową, może jako ver1 wystarczy samo Zawiercie z wjazdami/wyjazdami na CMK i w stronę Łaz ?
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2017, 00:25:00 wysłana przez shafter »