Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Węzeł Łazowski  (Przeczytany 2360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 57
  • Zdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektor
  • Distance Travelled: 2225km
  • Trains Routed: 327
Re: LCS Zawiercie
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Styczeń 2017, 00:43:18 »
Profi robota, coś czuje, że to będzie jedna z najbardziej obleganych scenerii  ;D Nie przesadź tylko z rozbudową, może jako ver1 wystarczy samo Zawiercie z wjazdami/wyjazdami na CMK i w stronę Łaz ?
Wlasnie cały czas sie zastanawiam czy zrobic to co było planowane od poczatku i dodawać update po premierze czy nie. Z jeden strony chce aby na 0.8.4 nie było problemów z ruchem (na cmk chce dodać jakiegoś podg aby było połączenie z jednotorami oraz fajne było by dorobienie Poraja i połączenie z LCS Częstochowa, a zdrugiej strony ograniczenia w rozpiętości mapy, ogrom pracy przy Łazach i trakcji. Musze decydować czy chce najpierw skończyć co zaplanowałem i dopiero reszta czy wszystko po kolei :)
Węzeł Łazowski - 35%
PKP Intercity. Zakład Centralny. O. Olszynka Grochowska.
Mistrz BZK - IC/20 Zdebu, Obszar Eksploatacji i Realizacji Przewozów.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 59
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Styczeń 2017, 06:39:44 »
Jakie połączenie na CMK? Zrób normalny wjazd dwutorowy wyprowadzony tak jak to jest w rzeczywistości z rozchodzącym się szlakiem. Ja tak jak ty kombinowałem z Jastrzębiem. Ostatecznie prace wchłonęły wszystko co się dało (na obecne warunki), a miała być tylko stacja w Bziu. O ile pamiętam między Zawierciem a Łazami na LK1 są dwa odstępy SBL, a sąsiadujące z nimi grupy wyglądają tak, że z Zawiercia wyjazd jest wjazdem do Łaz. Można tu teoretycznie rozwiązać to jak ja rozwiązałem Pawłowice, ale w moim przypadku mamy tylko dwa szlaki, a w Zawierciu będzie ich 4 (w tym trzy główne z LK1, LK160 i LK186).
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2017, 06:45:53 wysłana przez greg86 »
Projekt LCS Jastrzębie - 16%
Poprawki w toku...

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Zdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektor
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Styczeń 2017, 08:42:32 »
Jakie połączenie na CMK? Zrób normalny wjazd dwutorowy wyprowadzony tak jak to jest w rzeczywistości z rozchodzącym się szlakiem. Ja tak jak ty kombinowałem z Jastrzębiem. Ostatecznie prace wchłonęły wszystko co się dało (na obecne warunki), a miała być tylko stacja w Bziu. O ile pamiętam między Zawierciem a Łazami na LK1 są dwa odstępy SBL, a sąsiadujące z nimi grupy wyglądają tak, że z Zawiercia wyjazd jest wjazdem do Łaz. Można tu teoretycznie rozwiązać to jak ja rozwiązałem Pawłowice, ale w moim przypadku mamy tylko dwa szlaki, a w Zawierciu będzie ich 4 (w tym trzy główne z LK1, LK160 i LK186).
Chodziło mi o przedłużenie szlaku do psar, ale jednak do tego nie dojdzie, gdyż obawiam sie ze rozpiętość mapy na to nie pozwoli, oraz składy przyjeżdżające z jednotoru w psarach musiały by robic oblot aby dostać sie do Zawiercia
Węzeł Łazowski - 35%

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Styczeń 2017, 08:46:06 »
Zasadniczo i tak oblot tam byłby wymagany. Niemniej jednak czy w realu takie przejazdy występują? W SWDR2 będziesz definiował możliwe przeloty. Jeśli przelotu Psary-Zawiercie i na odwrót nie wpiszesz to go nie będzie.
Poprawki w toku...

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 23
  • MaciejakS dróżnik przejazdowyMaciejakS dróżnik przejazdowyMaciejakS dróżnik przejazdowyMaciejakS dróżnik przejazdowy
  • STACHU!!!! NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3260km
  • Trains Routed: 108
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Styczeń 2017, 09:02:01 »
Jest tu szlak nr 1? (Wiedenka)
Ukończone: Dankowice Glinnik Sprowa
Ożarów Mazowiecki- Faza stawiania Infrastruktury/Potrzebny SCS
Ile mam razy mówić że jestem Stachu!

Offline Kacper9

• Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 125
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 5968km
  • Trains Routed: 2284
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Styczeń 2017, 09:08:08 »
Tak, a jak się ociepli to idę mięrzyć wszystko pod DG ;)
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpitów. NIE KUPIE SUPPORTERA. Wypadkowa TD2.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Styczeń 2017, 09:09:17 »

Jesli chodzi ci o linie nr.1 Warszawa Zachodnia-Katowice, to tak jest fragment (Lazy- Myszków Mrzygłód) planowane jest przedłużenie jej aż pod sam Poraj.
Zasadniczo i tak oblot tam byłby wymagany. Niemniej jednak czy w realu takie przejazdy występują? W SWDR2 będziesz definiował możliwe przeloty. Jeśli przelotu Psary-Zawiercie i na odwrót nie wpiszesz to go nie będzie.
Wlasnie w Realu takie przejazdy nie występują, zasadniczo jeżdżą tam składy Z Warszawy do Krakowa itp. na bank nie występują tam obloty gdyż jest tam za mało miejsca.
Węzeł Łazowski - 35%

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • SJZ
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Styczeń 2017, 09:17:52 »
No to nie ma się czym przejmować. Nie wprowadzisz przebiegu w SWDR2 i tyle.
Poprawki w toku...

Offline Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 216
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz
  • Distance Travelled: 4631km
  • Trains Routed: 3285
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Styczeń 2017, 11:09:29 »
Niewiem o czym ta gadka .Jak ci Gora Wlodowska i Myszkow wejdzie to będzie dobrze. Ale Psary za nic sie  nie
wejda trzymajac skale. Poraj tez lepiej by bylo jako osobna mape wydac

Co to za bezsensowne pytanie- skoro  przez stacje przebiega linia 1 to chyba logiczne.I niemow ze niewiedzailes bo
wyszukiwarka nie boli,ale lepiej bezsensowne posty pisac.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń 2017, 11:16:08 wysłana przez Matz32 »
WORK IN PROGRESS: LCS Mrozy - 43,34%(xd)
Tory 97% Siec Trakcyjna 83% Otoczenie 12%
LCS Pyry 5%Koszecin 40% Kalety 5% Pszczyna 15%

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Styczeń 2017, 17:34:09 »
Aktulanie już sam na to wpadłem aby Myszków wraz z Porajem wydać w osobnej mapie (będzie to łącznica do LCS Częstochowy), mapę zacznę tworzyć dopiero po ukończeniu Zawiercia, Zobaczymy jak będzie z Górą Włodowską.

W gwoli odświeżenia tematu:

W przyszłym tygodniu ruszamy w teren  8)

Wszelkie dane na screenie zostały zasłonięte z wiadomych przyczyn :)
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2017, 17:37:03 wysłana przez Zdebu »
Węzeł Łazowski - 35%

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 185
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5017km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Styczeń 2017, 19:45:58 »
Aktulanie już sam na to wpadłem aby Myszków wraz z Porajem wydać w osobnej mapie (będzie to łącznica do LCS Częstochowy), mapę zacznę tworzyć dopiero po ukończeniu Zawiercia, Zobaczymy jak będzie z Górą Włodowską.

... obrazek ...

Brawo za taką inicjatywę !
Spróbój pójść teraz za ciosem i wyciągnąc od nich plany techniczne stacji, projekty, instrukcje ruchową itd :)

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Styczeń 2017, 21:03:02 »

... obrazek ...

Brawo za taką inicjatywę !
Spróbój pójść teraz za ciosem i wyciągnąc od nich plany techniczne stacji, projekty, instrukcje ruchową itd :)

Schemat dostane, ale nie wiem czy będę mógł go opublikować, pisałem w e-mailu co do możliwości publikacji zdobytych materiałów i informacji ale nie dostałem odpowiedzi.
Węzeł Łazowski - 35%

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • SJZ
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Styczeń 2017, 06:29:37 »
Jak dostaniesz wersję cyfrową to pół biedy, ale jak papierową i do tego taką ręczną jak już widzieliśmy to będzie zabawa z przenoszeniem na cyfrówkę :D
Poprawki w toku...

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Styczeń 2017, 11:56:26 »
Jak dostaniesz wersję cyfrową to pół biedy, ale jak papierową i do tego taką ręczną jak już widzieliśmy to będzie zabawa z przenoszeniem na cyfrówkę :D

Cyfrową, chyba w .pdf z tego co pamiętam :P
Węzeł Łazowski - 35%

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 11
  • hulek dróżnik obchodowyhulek dróżnik obchodowy
  • Mistrz edytora :D, psycholog, mediator, realista.
  • Distance Travelled: 860km
  • Trains Routed: 136
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Styczeń 2017, 08:56:41 »
Ja tez chce zgode wejscia na teren stacji LCS Wroclaw Popowice i zrobic zdjecia ,uklad torowy zdobyc ;D. Bylem na stronie Komendy Regionalnej SOK Wroclaw przeczytalem ustawe mam wniosek tylko nie wiem jak go wypelnic. Oto link do tego dokumentu http://www.kgsok.pl/fileadmin/PDF/sok_pliki/wniosek__o_wydanie_dokumentu_uprawniajacego_do_wstepu_na_obszar_kolejowy_01.docx . Pomoze ktos. Najbardziej przydalby mi sie Zdebu ale kazdy moze pomoc.
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2017, 11:53:21 wysłana przez hulek »
Pracuje nad szkicem fikcyjnego wezla :D
Odważni są zawsze uparci.  ~ Paulo Coelho