Ankieta

Czy usunąć mosty tak żeby stacja już nie była podziemna tylko normalna ?

Tak
12 (50%)
Nie
10 (41.7%)
W przyszłości
2 (8.3%)

Głosów w sumie: 24

Głosowanie skończone: 25 Marzec 2017, 18:25:04

Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Kłotków  (Przeczytany 6163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Molibden00

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 78
  • Molibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezesMolibden00 prezes
  • Distance Travelled: 4062km
  • Trains Routed: 745
Re: Warszawa Centralna
« Odpowiedź #45 dnia: 08 Styczeń 2017, 16:48:30 »
Ja robię Warszawe Wschodnią która kończy się wraz z końcem mostu na lewobrzeżnej Warszawie więc jak byś robił to jakoś to uwzględnij, aby można było je fajnie połączyć, chyba ze całkowicie olejesz sprawę i wyjazdy zrobisz nierealistyczne

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 216
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2353km
  • Trains Routed: 2006
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Styczeń 2017, 16:56:35 »
Ani wschodnia ani centralna ani zachodnia nie beda nawet cieniem tego, co jest w rzeczywistosci i wydaje mi sie, ze nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, ze tej kupy ktora stworzyliscie nikt o zdrowych zmyslach nigdzie nie zatwierdzi, jesli stacje beda moderowane, a mam nadzieje, ze niedlugo to nastapi. Poczawszy od otoczenia, zwrotnic, tuneli, elementow zabudowy stacji i calej masy innych rzeczy, po kompletnie niewymiarowe tory. To jest kpina, nie kwalfikuje sie w zaden sposob jako stacja. Doceniam checi ale zamiast marnowac czas na robienie czegos, czego zrobic w chwili obecnej sie nie da i co zupelnie nie spelnia jakichkolwiek norm, skupcie sie na mniejszych i prostszych stacjach do ktorych macie mase modeli i mozna je ladnie odwzorowac.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2017, 17:01:04 wysłana przez mentorious »

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 87
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 3053km
  • Trains Routed: 468
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Styczeń 2017, 17:16:30 »
Aktualnie, pewien użytkownik robi CMK do Trainza (zapomniałem nicku) myślę że gdy się go zapytacie, udostępni wam pare modeli do centralnej itp. (znajdziecie go na fb) wystarczy to przekonwertować, poustawiać, układ zrobić jak trzeba i juz jakoś ta centrala będzie wyglądać, bo zrobic tunel z mostu i poustawiać perony to każdy może ;)
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 0
  • MikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZ
  • Nigdy chyba nie zostanę moderatorem x(
  • Distance Travelled: 346km
  • Trains Routed: 131
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Styczeń 2017, 18:08:34 »
Robimy nowy upated oto sygnalizatory wjazdowe na szlaku E.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2017, 18:11:24 wysłana przez MikolajMK »

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
  • MikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZMikolajMK miłośnik KKZ
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Styczeń 2017, 18:18:41 »
Konkurencja wam rośnie :D

Stream z budowy: https://www.youtube.com/watch?v=AP4O2Lj2ceM

Przecież to jest Warszawa Wschodnia na filmie a nie Centralna

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 216
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2353km
  • Trains Routed: 2006
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Styczeń 2017, 20:21:19 »
Bardzo ladne zwarcie na 3kv i rewolucyjny sposob trzymania druta 8)

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Styczeń 2017, 20:25:33 »
Ja robię Warszawe Wschodnią która kończy się wraz z końcem mostu na lewobrzeżnej Warszawie więc jak byś robił to jakoś to uwzględnij, aby można było je fajnie połączyć, chyba ze całkowicie olejesz sprawę i wyjazdy zrobisz nierealistyczne

Podeśli mi texture i zdjęcie tego mostu na email a coś wskóram.

Dodano: 08 Styczeń 2017, 21:12:51

W środku to lepiej wygląda tak tylko z zewnątrz a zresztą to jeszcze w budowie poprawimy to.

Dodano: 08 Styczeń 2017, 21:12:53

W środku to lepiej wygląda tak tylko z zewnątrz a zresztą to jeszcze w budowie poprawimy to.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2017, 21:12:53 wysłana przez UAZownik »

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 251
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 6896km
  • Trains Routed: 2596
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Styczeń 2017, 23:25:36 »
Ani wschodnia ani centralna ani zachodnia nie beda nawet cieniem tego, co jest w rzeczywistosci i wydaje mi sie, ze nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, ze tej kupy ktora stworzyliscie nikt o zdrowych zmyslach nigdzie nie zatwierdzi, jesli stacje beda moderowane, a mam nadzieje, ze niedlugo to nastapi.
Mentorius, no wiesz? Teraz będę musiał Tobie postawić piwo za te piękne słowa. Dziwiły mnie te "hurraoptymistyczne" posty i cieszę się, że ktoś dołożył łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Centralna to nie jest prosta rzecz, a robienie dla samego robienia mija się z celem.
"Człowiek przywykł, że go zło opada jak robactwo."

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 78
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Styczeń 2017, 06:05:30 »
Generalnie to jest taki typ stacji, że pierwsze co, to powinniście iść z aparatem, metrówką, przygotować zdjęcia i charakterystyczne obiekty dla tej scenerii, a potem cokolwiek układać. Zapewne nikt Wam tej stacji na 0.8.4 nie zaakceptuje pod tą nazwą, bo jak ktoś przyjdzie z zewnątrz i przejedzie się po takim cudaku, to mi nawet wstyd będzie.

Dla takich stacji najpierw obiekty, potem reszta. Nie wyobrażam sobie np. Wrocławia Głównego bez charakterystycznej wiaty, budynku, elementów na peronie, tablic, lokomotywowni czy nastawni "grzybka". Tory zawsze zdążycie ułożyć ;)

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 204
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 16836km
  • Trains Routed: 1399
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Styczeń 2017, 11:45:53 »
A gdzie "slupek" semafora ;)
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline wysek44

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 62
  • wysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezeswysek44 prezes
  • Distance Travelled: 1937km
  • Trains Routed: 737
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Styczeń 2017, 11:46:48 »
Aktualnie, pewien użytkownik robi CMK do Trainza (zapomniałem nicku) myślę że gdy się go zapytacie, udostępni wam pare modeli do centralnej itp. (znajdziecie go na fb) wystarczy to przekonwertować, poustawiać, układ zrobić jak trzeba i juz jakoś ta centrala będzie wyglądać, bo zrobic tunel z mostu i poustawiać perony to każdy może ;)

Pamiętam, że dostałem kiedyś paczkę dodatków, by złożyć Centralną. Niestety na dysku jej nie mam, ale mój temat gdzieś powinien się zachować.

Tu jest link do tego tematu:
http://www.trainz.pl/_forum/viewtopic.php?t=6631

Możliwe, że ten użytkownik @Piotr60 ma do dzisiaj tę paczkę.

Offline Kosa

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • Kosa pracownik torowy
  • Distance Travelled: 846km
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Styczeń 2017, 12:36:51 »
Hehe, wszyscy się zbierzcie i zróbcie tą Centralną, będzie za tydzień :) A tak ogólnie, to fajnie że ktoś się podejmuje ryzyka robienia czegoś takiego, wiadomo, ze jak spadać to z wysokiego konia :P mam nadzieję że finalnie nie wyjdzie z tego aż taka kupa. Zawsze można jakoś inaczej nazwać taką stację i tyle :P Z mojej strony, uwielbiam WKD, mam nadzieję że nie zapomnicie o stacji ;)

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Styczeń 2017, 13:37:37 »
A gdzie "slupek" semafora ;)

To jest specjalny wiszący semafor.

Offline MikolajMK

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Styczeń 2017, 13:41:06 »
Szukam kogoś kto zrobi modele specjalistyczne do Centrali proszę o zgłaszanie się do mnie na PW

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 42
  • MaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchu
  • Bo mnie szlag (taka ryba) jasny trafi
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 4521km
  • Trains Routed: 139
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Styczeń 2017, 19:15:27 »
Generalnie to jest taki typ stacji, że pierwsze co, to powinniście iść z aparatem, metrówką, przygotować zdjęcia i charakterystyczne obiekty dla tej scenerii, a potem cokolwiek układać. Zapewne nikt Wam tej stacji na 0.8.4 nie Uzaakceptuje pod tą nazwą, bo jak ktoś przyjdzie z zewnątrz i przejedzie się po takim cudaku, to mi nawet wstyd będzie.

Dla takich stacji najpierw obiekty, potem reszta. Nie wyobrażam sobie np. Wrocławia Głównego bez charakterystycznej wiaty, budynku, elementów na peronie, tablic, lokomotywowni czy nastawni "grzybka". Tory zawsze zdążycie ułożyć ;)
Ja to doskonale rozumiem, dlatego ja staram się oddać najlepszy wygląd, samemu szczerze mi brak przystanków osobowych na wjazdach do tunelów z obu stron. Dlatego staram się to cholerstwo upiększyć jak mogę... :-\
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2017, 19:18:19 wysłana przez Stanisław Maciejak »
Mój fanpage kolejowy: https://www.facebook.com/MaciejakS-1525083427549225/
...::: To jak pan Jezus powiedział? Tak jak Jezus powiedział :::...