Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Mrozy realna stacja na linii 02  (Przeczytany 7439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magik

  • Weteran
  • Wiadomości: 76
  • Siła reputacji: 128
  • Magik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezes
Re: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Stycznia 2017, 22:29:22 »
Ten pulpit to raczej do poprawy ;P
wtedy pulpit nie miał jeszcze ani odcinków ani nic tak naprawdę, teraz jest już zrobiona stacja i szlak w stronę Mmz jeszcze został do  zrobienia szlak w scs w str Kt
Pociągi mnie pociągają.    Kolej - moja praca, moja pasja.


Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Czerwca 2017, 16:04:45 »
Jak tak dalej komentować będziesz to za chwilę nie będzie po czym jeździć, bo autorzy scenerii sobie odpuszczą ich tworzenie. Skoro jest inna i jesteś zdolny to ją wymodeluj, doda się do TD2 i wstawi w scenerii. Nie każdy musi umieć modelować.

Offline mentorious

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 286
  • Siła reputacji: 267
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Czerwca 2017, 16:06:09 »
Jak tak dalej komentować będziesz to za chwilę nie będzie po czym jeździć, bo autorzy scenerii sobie odpuszczą ich tworzenie. Skoro jest inna i jesteś zdolny to ją wymodeluj, doda się do TD2 i wstawi w scenerii. Nie każdy musi umieć modelować.

Kolega tylko sugeruje braki i pomaga w ich ulepszeniu. ;)

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Czerwca 2017, 16:07:28 »
Ale nikt ich nie ulepszy dopóki nie znajdzie się ktoś, kto ogarnie modele.

Offline mentorious

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 286
  • Siła reputacji: 267
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Czerwca 2017, 16:13:31 »
Ale nikt ich nie ulepszy dopóki nie znajdzie się ktoś, kto ogarnie modele.

To powinno byc w interesie autora scenerii. Nie mowie teraz o magiku, tylko o ogóle. A jak ktos nie potrafi nawet ruszyc kupra i dostarczyc materialow, to nie rozumiem po cholere bierze sie za robienie czegos.
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2017, 16:15:15 wysłana przez mentorious »

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Czerwca 2017, 16:37:04 »
Bo przygotować taki materiał też trzeba umieć. Wierz mi, że jakbym się znał na tyle żeby zrobić dobry materiał to ogarnąć modele też bym potrafił.

Offline mentorious

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 286
  • Siła reputacji: 267
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Czerwca 2017, 17:51:06 »
Bo przygotować taki materiał też trzeba umieć. Wierz mi, że jakbym się znał na tyle żeby zrobić dobry materiał to ogarnąć modele też bym potrafił.

Wlasnie porownales zrobienie bryly, zmapowanie, oteksturowanie jej i obrobke zdjec do pstrykniecia zdjecia. Nie mam wiecej pytan.

Offline Magik

  • Weteran
  • Wiadomości: 76
  • Siła reputacji: 128
  • Magik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezes
Pociągi mnie pociągają.    Kolej - moja praca, moja pasja.

Offline mentorious

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 286
  • Siła reputacji: 267
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Czerwca 2017, 21:17:04 »
To zrob zdjecia, to sie pomysli  ;)

Offline Magik

  • Weteran
  • Wiadomości: 76
  • Siła reputacji: 128
  • Magik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezes
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Czerwca 2017, 21:24:27 »
to trzeba jechać i zrobić :)

Dodano: 19 Czerwca 2017, 21:27:03


Aktualizacja
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2017, 21:27:03 wysłana przez Magik »
Pociągi mnie pociągają.    Kolej - moja praca, moja pasja.

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Czerwca 2017, 22:02:37 »
Panie! Nie zejśćie!

Offline Magik

  • Weteran
  • Wiadomości: 76
  • Siła reputacji: 128
  • Magik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezesMagik prezes
Odp: Mrozy realna stacja na linii 02
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Czerwca 2017, 12:48:06 »
Panie! Nie zejśćie!

ojj no.. :D
Pociągi mnie pociągają.    Kolej - moja praca, moja pasja.