Autor Wątek: [WYCOFANA] Redlin Sudecki  (Przeczytany 29012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JanekYT

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 207
  • Siła reputacji: 161
  • JanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezesJanekYT prezes
  • Dzban jakich mało
    • Kanał na YouTube ~ Kolejowy Dzban
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Października 2019, 10:57:45 »
[quote author=Ugulele link=topic=2760.msg58497#msg58497 date=1570283946

Co do pomysłów bocznic. Jest możliwe uruchomienie bocznicy kopalni, natomiast jak wiemy jest również konieczna w tym celu rozbudowa jej, a nie mam głowy do układania bocznic, jeżeli znalazłaby się osoba, która wraz z moim udziałem zaprojektuje taką kopalnianą bocznicę - jestem otwarty na propozycje współpracy

4 km bocznica od p.o. Chawarki do kopalni miedzi z trudnym profilem pionowym - do zrobienia, jeżeli chodzi o układ torowy - nie byłoby to większym problemem, jednak z otoczeniem to ja już nie wyrobię. Kolejne 5 kilometrów to jest dla mnie zdecydowanie zbyt dużo. Przykro mi.
[/quote]
Heh chcesz mogę pomóc z otoczeniem i zaprojektowaniem obu bocznic. Wiesz jak mnie znaleźć 😛

Dodano: 06 Października 2019, 10:58:31


Coś popsułem ☹️
Maczałem paluszki w LCS Głowno, Tarnowie Górnym, Grabinach, Strykowie, Zgierzu, Obornej, Borowym, Łaskarzewie, Rozwadowie Towarowym, Borku, Gryfowie Śląskim, Oświęcinach i Błotach.

Offline Superbarman

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 325
  • Siła reputacji: 468
  • Superbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezes
  • Kto pyta nie błądzi...
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Grudnia 2019, 12:51:56 »
Czy sceneria zostanie wkrotce przystosowana do najnowszej wersji czy nastąpi to dopiero po modernizacji stacji?
Szanuj dyżurnego swego i cierpliwość jego, bo możesz mieć gorszego.
Podstawa dobrej zabawy to plik autoexec!

Offline Ugulele

  • Konstruktor
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 147
  • Siła reputacji: 503
  • Ugulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezes
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #62 dnia: 04 Stycznia 2020, 17:02:32 »
Chyba czas wydać małe oświadczenie.

Redlin Sudecki jako sceneria obecnie tkwi w systemie sprawdzania na etapie poprawek sieci trakcyjnej. Tak więc nie wiem czy jest sens publikować resave do nowej wersji bez tych poprawek. Rozumiem, że jest kilku fanów tej scenerii, którą wykonałem jakimś nakładem pracy, ale niestety - raczej trzeba poczekać.

Niestety zmierzyłem się sam wielokrotnie z faktem, iż sceneria ta przez krótkie tory stacyjne może być dysfunkcyjna - jednak przydałoby się jakiegoś towara od czasu do czasu na boku przetrzymać, oraz troszeczkę usprawnić ruch manewrowy na tej sceneri. Oto więc się pojawiły fundusze, dzięki czemu możliwa stała się modernizacja, z które screeny przestawiam poniżej





Co zmienia modernizacja?
Usprawnienie ruchu manewrowego na stacji, poprzez przebudowę połączenia terminala kontenerowego ze stacją.
Zwiększenie długości torów towarowych.
Likwidację ograniczeń doraźnych na szlaku RS poprzez wzmocnienie wiaduktu.
Zakończenie prac przy budowie przystanku osobowego Chawarki.
Zabezpieczenie przejść w poziomie szyn poprzez zabudowę rogatek
Podniesienie prędkości szlakowej z 60 do 100 km/h
Wymiana sieci trakcyjnej, oraz dostosowanie jej do najnowszych standardów.
Zabudowę urządzeń SSP na przejeździe w km 11.860
Likwidację przejazdu kolejowego w km 9,722.
Przebudowę nawierzchni peronu, oraz dostosowanie wejścia na peron do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Wymianę urządzeń przekaźnikowych na nowe, oraz dostosowanie do tego wszystkich pozostałych urządzeń zabezpieczenia ruchu kolejowego.
Dobudowę toru odstawczego dla EZT, umożliwiającego kończenie tutaj biegu przez pociągi osobowe.
Gałganotwórca nieudanych scenerii

Offline Igoreq

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Siła reputacji: 260
  • Igoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezes
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Stycznia 2020, 21:31:51 »
Jeny, jak ode mnie odjeżdżałeś to myśłałam, ze nie opłaca sie zerkać. Pikneee!!!

Offline Superbarman

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 325
  • Siła reputacji: 468
  • Superbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezes
  • Kto pyta nie błądzi...
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #64 dnia: 24 Października 2020, 10:52:44 »
Czy wiadomo kiedy sceneria zostanie wydana? Od ostatniej informacji o stanie prac minęło prawie 11 miesięcy.
Szanuj dyżurnego swego i cierpliwość jego, bo możesz mieć gorszego.
Podstawa dobrej zabawy to plik autoexec!

Offline jachu890

  • User
  • Wiadomości: 6
  • Siła reputacji: 54
  • jachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnikjachu890 naczelnik
  • człowiek uczy się całe życie, a i tak głupi umiera
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #65 dnia: 26 Października 2020, 13:51:36 »
11 miesięcy mineło udało się?

Offline Ugulele

  • Konstruktor
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 147
  • Siła reputacji: 503
  • Ugulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezesUgulele prezes
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Listopada 2020, 20:34:11 »
Jachu890 oraz wszyscy zainteresowani. Sceneria jest na 3 etapie sprawdzania. Po sprawdzeniu i ewentualnych poprawkach z mojej strony będzie dostępna. Ponadto edytowano pierwszy post.
Gałganotwórca nieudanych scenerii

Offline Superbarman

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 325
  • Siła reputacji: 468
  • Superbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezesSuperbarman prezes
  • Kto pyta nie błądzi...
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #67 dnia: 14 Marca 2021, 17:09:57 »
Chciałbym zapytać, czy prace nad scenerią zostały wstrzymane, bo od ostatniej aktualizacji minęło sporo czasu.
Szanuj dyżurnego swego i cierpliwość jego, bo możesz mieć gorszego.
Podstawa dobrej zabawy to plik autoexec!

Offline Mikosek

  • User
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Siła reputacji: 885
  • Mikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezesMikosek prezes
  • Uwielbiam ludzi którzy czegoś chcą...
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #68 dnia: 14 Marca 2021, 18:10:43 »
Około 1,5 miesiąca temu dyżurował tam Husarz więc można przyjąć iż sceneria jest wpisana.
Projekty:
Lębork - wątek, Janikowice, Mogilno
Zapraszam po sieć :)

Offline Igoreq

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Siła reputacji: 260
  • Igoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezesIgoreq prezes
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #69 dnia: 14 Marca 2021, 19:10:25 »
Sceneria jest gotowa i wpisana, ale niepubliczna.

Offline Sistonami

  • User
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Siła reputacji: 51
  • Sistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnikSistonami naczelnik
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #70 dnia: 23 Marca 2021, 22:50:11 »
Will this scenery be re-published in the future?

Offline pasikonik

  • User
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Siła reputacji: 184
  • pasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezespasikonik prezes
Odp: Redlin Sudecki
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Listopada 2021, 19:22:14 »
Witam.
Czy ta sceneria będzie kiedyś publiczna?

Z tego co widzę na screenach dodanych przez autora sceneria wygląda bardzo fajnie, i napewno będzie w używaniu codziennie.
Pozdrawiam
Pomoc Techniczna 24/7
----