Autor Wątek: WiP/Prace w toku: LCS Legionowo  (Przeczytany 3102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 197
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 4097km
  • Trains Routed: 1626
LCS Legionowo
« dnia: 02 Luty 2017, 12:37:59 »
Edit z dnia 14.03.17:
Hej! Jestem w trakcie tworzenia scenerii LCS Legionowo
W jej skład wejdzie pięć przystanków osobowych oraz stacja :
a) Legionowo
b) Legionowo Przystanek
c) Legionowo Piaski.
d) Chotomów,
e) Michałów-Reginów,
f) Wieliszew.

"Legionowo to stacja węzłowa, położona na magistrali E65, na której rozpoczyna się jednotorowa linia do Tłuszcza przez Wieliszew, stanowiąca towarową obwodnicę Warszawy. Cały posterunek został niedawno zmodernizowany, w ramach prac na magistrali. Całkowicie przebudowano obie głowice rozjazdowe – na wjeździe od strony Warszawy zamontowano rozjazdy umożliwiające przejazd z prędkościami 60 i 100 km/h. Wyjazd w kierunku Wieliszewa zorganizowano w środkowej części stacji – może się on odbywać z prędkością do 60 km/h. Północna głowica rozjazdowa została zaś przesunięta za łuk w kierunku Chotomowa. Wszystkie rozjazdy, znajdujące się w torach głównych magistrali posiadają ruchome dzioby krzyżownic. Największą zmianą była jednak budowa trzeciego toru szlakowego pomiędzy Chotomowem a Legionowem, w śladzie łącznicy z Piask. Zakończenie łącznicy włączono natomiast do stacji Legionowo. Stacja posiada 6 torów głównych, z których 4 znajdują się przy dwóch wysokich, dwukrawędziowych peronach wyspowych. Perony te połączone są przejściem podziemnym, które powstało w miejsce istniejącej do tej pory kładki. Po wschodniej stronie stacji znajduje się tor boczny, położony przy rampie ładunkowej. Ruch pociągów na stacji prowadzony jest z Lokalnego Centrum Sterowania w Nasielsku, które wyposażone jest w komputerowe urządzenia SRK typu Ebilock. Na stacji znajduje się także nastawnia miejscowa, zlokalizowana w dawnym budynku – obsługuje się z niej przejazd kolejowy. Istnieją też 2 strażnice przejazdowe – od strony Warszawy oraz pod semaforami wjazdowymi od strony Chotomowa. Po modernizacji przejazd przez stację może odbywać się z prędkościami około 100-140 km/h – ograniczenie wynika głównie z powodu istnienia łuku w północnej części."

Nie wyrażam zgody na jakiekolwiek uruchamianie, bądź modyfikacje scenerii bez mojej wiedzy!

Po scenerie do testów proszę się zgłosić na priv. Dostep moga uzyskać wyłącznie osoby wzorowe, pracujące minimum 5dni w tygodniu na stacjach o pojemności co najmniej 15stu osob.

Lista osób, którym udostępniłem stację:
Drozda32
Wiedenka

« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2017, 11:12:59 wysłana przez Neodokuran »
Bździno ---->68% (Układ torowy-100%, Otoczenie-11%, Elektryfikacja-70%, Pulpit-100%)

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Re: Legionowo
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2017, 16:14:25 »
Legionowo na warsztacie już było/jest. Autor @Michal. I to nie tylko Legionowo, ale i Chotomów oraz linia do rozejścia się linii za Wieliszewem. Było już nawet zelektryfikowane na swój czas.
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2017, 16:16:20 wysłana przez greg86 »
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2017, 18:07:20 »
Nie znalazłem. Mapa należy do projektów wydanych, czy na warsztacie?
Bździno ---->68% (Układ torowy-100%, Otoczenie-11%, Elektryfikacja-70%, Pulpit-100%)

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2017, 19:30:20 »
Prywatna póki co. Nie wiem na jakim jest etapie, poza tym, że tory, trakcja i semafory są ok. Jest też gotowy pod to SCS. Pisz PW do Michała, jak będzie to odpisze zapewne.

Przeniesiono do odpowiednego działu.
//UAZownik
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2017, 19:38:37 wysłana przez UAZownik »
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
Odp: LCS Legionowo
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2017, 09:25:19 »
Edit z dnia 14.03.17

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • SJZ
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marzec 2017, 11:29:30 »
Prawdopodobnie z Legionowa Piasków bedzie szedł jednotor, z reszty dwutory, ale jeszcze zobaczę, zależy od zapotrzebowania na łączniki.

Zastanawiam się czy nie warto byłoby utrzymując realność pociągnąć to jak w wersji Michała aż do Chotomowa (z SBL), a od Piasków do Wieliszewa. O ile pamiętam tam zazębiają się To.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marzec 2017, 13:31:50 »
Nie mam aż tyle czasu i chęci, zamierzam zrobić ja tylko dla siebie, a ewentualnie kiedyś ją dam na autoryzację :P dlatego nie robie wielkiego Lcsa, bo ich nie lubię

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • SJZ
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Marzec 2017, 14:26:47 »
Nie jest znowu aki wielki. Zaledwie dwa ekrany mi wyszły. A w Chotomowie masz naturalne przejscie z trzech na dwa tory :)

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Marzec 2017, 15:13:41 »
To ewentualnie dam do chotomowa, ale od paiskow nie bede ciagnac

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Kwiecień 2017, 09:49:05 »
Szlak na Gdańsk jest aż do przejścia w Chotomowię, ale szlak na Tłuszcz kończy sie na Legionowo Piaski, na razie tak będzię, później sceneria będzie modernizowana, dodaję screenaz widokiem na wyjazd z Legionowa na Gdańsk, na razie bez otoczenia, ale niedługo pojawi się sblka i czeka mnie pulpit do zrobienia, a potem testy :D

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Kwiecień 2017, 18:32:43 »
Wraz z Xadrosem, któremu bardzo dziękuję, przeprowadziliśmy testy LCS Legionowo. Juz za tydzień prognozuje wpisanie scenerii w swdr, a potem będziecie mogli się po niej przejechać :)

Offline trainfun09

• User
  • Siła reputacji: 15
  • trainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczy
  • Otoczeniowiec
  • Distance Travelled: 2120km
  • Trains Routed: 105
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Kwiecień 2017, 19:33:34 »
Jak by to ujął "Karolek95" (Pewien Youtuber) "...Miszczostwo..."
Przyjmuje scenerie do zrobienia otoczenia.
Obecnie: -zajęty-  (Wadowice)

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Kwiecień 2017, 17:10:14 »
Widok na zelektryfikowaną głowicę wjazdu z Warszawy.

Offline Marcin_S

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Ekspert ds. kolejowych
  • Siła reputacji: 88
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Snape na torach
    • Domowy symulator EU07
  • Distance Travelled: 1841km
  • Trains Routed: 255
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Kwiecień 2017, 20:41:09 »
Wjazdowe z W24?
Brudne kible, spóźnienia, dziwni ludzie. Śmierć, odchody i rdza. Wszystko to znajdziecie na torach.
- PKP Cargo S.A. Centralny Zakład Spółki -

Offline Retrato1989

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 21
  • Retrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 2431km
  • Trains Routed: 689
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Kwiecień 2017, 20:51:38 »
Poza tym 2 pasy swietlne. Kolega chyba po prostu nie edytowal wpisu semafora. Jak juz bedziesz wiedzial jakie sygnaly bedzie wyswietlal semafor ustawiony w tym miejscu, to skasuj zbedne komory.
NON VEXA ME ZBISCO! TU ALIQUANDO QUALES DENTES LUCIUM HABERE VIDISTI?! CEPIT ET MANUS SECATUR!