Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Postęp prac nad TKT48-18  (Przeczytany 32255 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Quercik

  • User
  • Wiadomości: 34
  • Siła reputacji: 60
  • Quercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezes
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Lipca 2017, 14:19:18 »
Oglądam sobie screeny. Jestem pod wrażeniem Ale... 18 ma dymnice płaską  ;)

Rzeczywiście, mój błąd :)

Dodano: 15 Lipca 2017, 14:45:52


UPDATE
-Poprawiony błąd z drzwiami dymnicy
-Zarys sprężarki
-Gwizdek
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2017, 14:45:53 wysłana przez Quercik »
Para-Buch! Koła-W ruch! najpierw powoli jak żółw ociężale Ruszyła - MaSzyna - po szynach ospale [...] :)

Offline Danid

  • User
  • Wiadomości: 11
  • Siła reputacji: 0
  • Danid Kaźnik
  • Niewiem co napisać
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Lipca 2017, 14:58:49 »
Fajnie, Wkoncu jakiś parowóz  :)
Danid Kraj:Polska, Województwo:Wielkopolskie
Miejsce pobytu:Okolice poznania

Offline Kowal1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Siła reputacji: 31
  • Kowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchu
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lipca 2017, 18:13:53 »
No w sensie drzwi dymnicy ;)

Dodano: 15 Lipca 2017, 18:15:25


Jak potrzebujesz foty osiemnastki to służę pomocą ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2017, 18:15:25 wysłana przez Kowal1 »
Superskładem i tylko tak

Offline JanixPl

  • Weteran
  • Wiadomości: 15
  • Siła reputacji: 50
  • JanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnikJanixPl naczelnik
  • Meh...
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lipca 2017, 19:10:34 »
A jak z dźwiękami? I czy będzie dym, bo w SM42 go nie ma a tutaj to raczej powinien być.

Ps. Czy w tym roku dasz rade go skończyć czy raczej w przyszłym?
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2017, 19:12:16 wysłana przez JanixPl »

Offline Quercik

  • User
  • Wiadomości: 34
  • Siła reputacji: 60
  • Quercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezes
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Lipca 2017, 20:00:34 »
A jak z dźwiękami?

Z dźwiękami nie powinno być problemu, mam skansen z działającą TKT'ką jakieś 11km odemnie. Tylko musiałbym kupić jakiś leprzy sprzęt do nagrania porządnego dźwięku

I czy będzie dym, bo w SM42 go nie ma a tutaj to raczej powinien być.

Parowóz bez dymu ? A właściwie pary :)

Ps. Czy w tym roku dasz rade go skończyć czy raczej w przyszłym?

Nie jestem w stanie ocenić kiedy go skończe, pozatym, nawet jak bym go skończył w tym roku to i tak nie wiem kiedy technicy z TD'ka zrobili by do niego fizykę i dodali go do gry.


Dodano: 15 Lipca 2017, 22:24:15


Kolejny postęp
-Lemiesze/pługi (chyba tak to się nazywa :D )
-schodki z przodu
-poprawiłem światło, bo wcześniejsze było chyba troszeczke za ostre :)
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2017, 22:24:15 wysłana przez Quercik »
Para-Buch! Koła-W ruch! najpierw powoli jak żółw ociężale Ruszyła - MaSzyna - po szynach ospale [...] :)

Offline Kowal1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Siła reputacji: 31
  • Kowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchu
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lipca 2017, 22:51:45 »
11 km do Jaworzyny? Czyżby ze Świdnicy?
Superskładem i tylko tak

Offline Zuger_Polska

  • Weteran
  • Wiadomości: 65
  • Siła reputacji: 43
  • Zuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchuZuger_Polska starszy dyżurny ruchu
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lipca 2017, 23:04:28 »
Jak model będzie gotowy to mogę się podjąć zrobienia tekstury TKt48-143 ;)

Offline Quercik

  • User
  • Wiadomości: 34
  • Siła reputacji: 60
  • Quercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezes
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Lipca 2017, 23:23:06 »
11 km do Jaworzyny? Czyżby ze Świdnicy?

Tak :)


Dodano: 15 Lipca 2017, 23:26:22


Jak model będzie gotowy to mogę się podjąć zrobienia tekstury TKt48-143 ;)

Kusząca propozycja, zważywszy, że ja nie potrafię jeszcze texturować w blenderze :)
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2017, 23:26:22 wysłana przez Quercik »
Para-Buch! Koła-W ruch! najpierw powoli jak żółw ociężale Ruszyła - MaSzyna - po szynach ospale [...] :)

Offline Kowal1

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Siła reputacji: 31
  • Kowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchuKowal1 dyżurny ruchu
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Lipca 2017, 23:55:27 »
No my są może sąsiady ;)
Superskładem i tylko tak

Offline Quercik

  • User
  • Wiadomości: 34
  • Siła reputacji: 60
  • Quercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezes
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Lipca 2017, 00:09:26 »
No my są może sąsiady ;)
może :)
Para-Buch! Koła-W ruch! najpierw powoli jak żółw ociężale Ruszyła - MaSzyna - po szynach ospale [...] :)

Offline Tomasz86

  • Weteran
  • Wiadomości: 7
  • Siła reputacji: 23
  • Tomasz86 dróżnik przejazdowyTomasz86 dróżnik przejazdowyTomasz86 dróżnik przejazdowyTomasz86 dróżnik przejazdowy
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Lipca 2017, 11:31:51 »
Kibicuję pomysłowi!
Mam w głowie taką idę odnośnie dymu... Pamiętacie dymiącego malucha 126p przy nastawni? : ) Nie wiem na ile to możliwe ale:
- taki dym (biały) z malucha mógłby posłużyć za parę odlotową z silników - jego intensywność i kierunek zależał by od stopnia napełnienia (nastawienia nawrotnicy) i kierunku jazdy. Tak samo można by zrobić z dymem z komina... Oczywiście nie będzie to jak w Trainz... Ale będzie.
PKP Cargo S.A. Zachodni Zakład Spółki

Offline Quercik

  • User
  • Wiadomości: 34
  • Siła reputacji: 60
  • Quercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezesQuercik prezes
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Lipca 2017, 16:27:33 »
Mam małą prośbę, robię aktualnie przedni hak i mam z nim małe problemy, było by fajnie, jak by ktoś podesłał mi jakiś rysunek techniczny albo gotowy model w blenderze :)
Para-Buch! Koła-W ruch! najpierw powoli jak żółw ociężale Ruszyła - MaSzyna - po szynach ospale [...] :)

Offline MaciejakS

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 353
  • Siła reputacji: 405
  • MaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezes
  • Tekst osobisty
    • MaciejakS
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Lipca 2017, 16:31:06 »
Kibicuję pomysłowi!
Mam w głowie taką idę odnośnie dymu... Pamiętacie dymiącego malucha 126p przy nastawni? : ) Nie wiem na ile to możliwe ale:
- taki dym (biały) z malucha mógłby posłużyć za parę odlotową z silników - jego intensywność i kierunek zależał by od stopnia napełnienia (nastawienia nawrotnicy) i kierunku jazdy. Tak samo można by zrobić z dymem z komina... Oczywiście nie będzie to jak w Trainz... Ale będzie.
Już dawałem taką ankietę na temat dymu i jednak większość mówiła o robieniu innych ważniejszych rzeczy, choć teraz gra jest bardzo stabilna
Priorytet kolejności instalacji wskaźników pod latarnią sygnałową jest następujący:
W21, W24, W20, W19, W26a lub W26b. ~ Ie117

Offline Tomasz86

  • Weteran
  • Wiadomości: 7
  • Siła reputacji: 23
  • Tomasz86 dróżnik przejazdowyTomasz86 dróżnik przejazdowyTomasz86 dróżnik przejazdowyTomasz86 dróżnik przejazdowy
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Lipca 2017, 17:09:38 »
Zgadzam się, opisałem jedynie możliwość rozwiązania kwestii dymu, którą ktoś poruszył wyżej.
PKP Cargo S.A. Zachodni Zakład Spółki

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Postęp prac nad TKT48-18
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Lipca 2017, 18:25:19 »
dym był już w Ty2 i działał!
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.