Autor Wątek: Węglówka wkrótce bez peronów  (Przeczytany 247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 43
  • tadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchu
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
  • Distance Travelled: 1764km
  • Trains Routed: 743
Węglówka wkrótce bez peronów
« dnia: 22 Luty 2017, 13:21:27 »
Witam. Znalazłem artykuł który opisuje że wkrótce Węglówka może być bez peronów. Jak według was jest to dobre czy złe?
Link do artykułu:http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/weglowka-wkrotce-bez-peronow-80417.html
Rysuje rysunki w paincie i robie układy torowe.

Offline Kowalson

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 73
  • Kowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezes
  • Kocham S2
  • Distance Travelled: 2756km
  • Trains Routed: 786
Odp: Węglówka wkrótce bez peronów
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2017, 17:13:47 »
powiem tak mieszkam przy węglówce zaraz za Herbami (Wreczyca) gdzie ostatni osobowy pojechał z Wręczycy 1.6.2013 r i jak zlikwidują te perony, to sie juz klimat tego miejsca skończy :(

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 59
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Luty 2017, 17:48:24 »
A mnie najbardziej dotknęło to zdanie:

Decyzji sprzeciwia się samorząd województwa łódzkiego, który nie ma jednak planów wznowienia połączeń.

Nie zgadzam się, ale i tak tego nie potrzebuję... Typowe myślenie samorządów. Tak zaorano kolej w moim mieście.
Projekt LCS Jastrzębie - 16%
Poprawki w toku...

Offline Mistrzu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 148
  • Mistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezesMistrzu prezes
  • Distance Travelled: 2177km
  • Trains Routed: 1006
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty 2017, 18:27:29 »
Jedyne co umie zrobić PKP PLK to powiedzieć niedasie. W takiej sytuacji powinienem się cieszyć że mi podczas remontu E20 zostawią perony w Słupcy a nie myśleć o ich wydłużeniu mimo iż prosi o to samo PKP IC...
PKP Intercity. Zakład Centralny. O. Olszynka Grochowska.
Mistrz BZW IC/9, Obszar Eksploatacji i Realizacji Przewozów.