Autor Wątek: Info: Szycowe scenerie  (Przeczytany 558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 84
  • Szycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezes
  • Distance Travelled: 1719km
  • Trains Routed: 1256
Szycowe scenerie
« dnia: 25 Luty 2017, 13:27:02 »
Jako, że często dostaję teraz pytania o moje scenerie postanowiłem wydać na ten temat oświadczenie:
1. Małe Trójmiasto Kaszubskie
Ze względu na problemy z kompatybilnością po wejściu wersji 0.9.0 wstrzymałem prace nad scenerią i nie będzie ona nikomu udostępniana do czasu rozwiązania problemu

2. Przyłubie
Urokliwy posterunek odstępowy na LK18 znajdujący się między Bydgoszczą, a Toruniem, zapewnia możliwość prowadzenia ruchu dwukierunkowego, wyposażony jest w punkt opuszczenia pantografów pod wiaduktem, o czym warto przypominać mechanikom. Rogatki nieruchome, sceneria w 100% dostosowana do nowej wersji.

Prędkości drogowe:
Na całej długości scenerii Vmax=120km/h

Ograniczenia:
ograniczenie do 60km/h dla pojazdów trakcji elektycznej z wyłączeniem ezt; na wysokości wiaduktu, wynikające z konieczności opuszczenia pantografów

Spawny:
brak

3. Cierpice
Przyjemna dla oka stacja koło Torunia znajdująca się na LK18, zapewnia możliwość prowadzenia ruchu dwukierunkowego, obecnie dopieszczana pod kątem stylistycznym i przepisowym. Planowana data udostępnienia to Maj 2017, jednak już teraz testowana jest na serwerze EU, gdzie można spokojnie na niej kursować. Sugerowana dla bardziej wprawionych dyżurnych, ze względu na względnie małą przepustowość, zwłaszcza przy otwartych spawnach.

Prędkości drogowe:
Na całej długości scenerii Vmax=120km/h

Nie posiada ograniczeń prędkości

Spawny:
Posiada 5 spawnów, 2 zelektryfikowane, 3 spalinowe, nie odprawia się pociągów pospiesznych i expresów, mechanik ubiegający się o taki rozkład ma otrzymać rozkład dla pociągu służbowego

4. Dziarnowo
Przestaje funkcjonować wraz z wersją 0.9.0, ponieważ jego dotychczasowe uwarunkowania nie pozwalają obecnie na prowadzenie ruchu, jednak w planach jest budowa LCS Inowrocław który zrekompensuje poniesione straty

5. Warszawa Wileńska
Od najnowszej wersji sceneria ta jest pod całkowitym zarządem Ulfriga, zrzekłem się praw do niej i nie do mnie kierować pytania o dostęp

6. Lipowa Tucholska
Sceneria jest tak słaba jak na obecny standard td2, że zdecydowałem się wycofać ją z obiegu na dobre

7. Bydgoszcz Fordon
Przejdzie modernizację całkowitą i zostanie udostępnione wkrótce
« Ostatnia zmiana: 27 Kwiecień 2017, 00:50:30 wysłana przez Szycu »
autor scenerii: Małe Trójmiasto Kaszubskie, Cierpice, Przyłubie, Dziarnowo, Bydgoszcz Fordon, LCS Toruń - 15%, Warszawa Wileńska (oddana pod zarząd Ulfriga), Lipowa Tucholska (prace porzucone)

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Szycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezes
Odp: Szycowe scenerie
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Kwiecień 2017, 15:34:23 »
EDIT - 06.04.2017
autor scenerii: Małe Trójmiasto Kaszubskie, Cierpice, Przyłubie, Dziarnowo, Bydgoszcz Fordon, LCS Toruń - 15%, Warszawa Wileńska (oddana pod zarząd Ulfriga), Lipowa Tucholska (prace porzucone)

Offline Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 333
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz
  • Distance Travelled: 4695km
  • Trains Routed: 4264
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwiecień 2017, 15:39:59 »
Dzieki za info :D Co do Wilenskiej  to juz meczylem Ulfriga ze warto by wybudowac od nowa ale caly odcinek Warszawa Wilenska - Wolomin Sloneczna dajac Kobylke  w srodek i spokojnie by weszlo :p Bylby fajny SKMKowy szlak do kibli :D Od siebie powiem ze juz przgotowalem podklady do czesci ale odcinek po modernie by trza robic z dostepnych planow ale mysle ze to nie problem.

A co masz za prtobelmy z tym Malym Miastem Kaszubskim ? Wiedzialem ze bylo tam jedzone na wersji 0.9  :p
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2017, 15:41:42 wysłana przez Matz32 »
WORK IN PROGRESS: LCS Mrozy - 43,34%(xd)
Tory 97% Siec Trakcyjna 83% Otoczenie 12%
LCS Pyry 5%Koszecin 40% Kalety 5% Pszczyna 15%

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwiecień 2017, 15:49:08 »
Co do Wileńskiej to już nie moja działka, dość mi krwi już napsuła, do MTK nie da się wjechał z żadnej innej scenerii, problem ze szlakami, które crushują składy (każdy), długości odpowiednie, wskaźniki też porządnie ustawione

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwiecień 2017, 00:49:38 »
EDIT - 27.04.2017