Autor Wątek: Info: Wejherowo Polońskie  (Przeczytany 30654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGusta

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 434
  • MeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezes
  • A ninja is seen, only when he wants to be seen.
    • Mój Kanał na Youtube.
Wejherowo Polońskie
« dnia: 27 Lutego 2017, 00:28:00 »
Witam wszystkich.
Za pewne co niektórzy znają już Wejherowo Polońskie. Jest to fikcyjna stacja czołowa z charakterystycznym mostem znajdującym się przy semaforze wjazdowym, długim szlakiem (9km) oraz dwoma przystankami gdzie jeden jest posterunkiem odstępowym. Mapa jest aktualnie w fazach wykończenia otoczenia. Na stacji obowiązuje autoryzacja z powodu ciężkiego układu stacyjnego. Autoryzacje posiada:
MeGusta (Zawiadowca)
Siemenswand (zstc. Zawiadowcy)
m4ssur (zstc. Zawiadowcy)
Krzysiek9825(zstc. Zawiadowcy)
Wrocseba87(zstc. Zawiadowcy)
IC_MajorWcisło
Witek
Ugulele
Mystineczek
Vejper
bartus-kolejarz
Sabyryn
Ryszard

Motorowy
Kazeth
Dart123
Matommy
Qwater
Simonat
babisz_fajny
Płatek
DJ_Tomek
Fofal
Korin
Zdebu
Mati04PL
Marshal
Silenthunter
Rivio
TowarowyPL

Robciokielce
Mikosek


Stacja jest odwzorowana z miasta które stworzył mój kolega w SimCity4 w 2013/4r. Ja później narysowałem do tego mapy oraz schematy i teraz dałem to na TD2. Czemu Wejherowo? Bo tam się urodził i mieszkał większość swego życia a ja żeby zachować oryginalność to zrobiłem wszystko tak jak on nazwał (na całej mapie jest tylko jedna nazwa która istnieje mianowicie przystanek osobowy ,,Wejherowo Śmiechowo" który teraz jest posterunkiem odstępowym). Co do scenerii, Wejherowo Zakładowo jak sama nazwa mówi jest w dzielnicy a dokładnie na wyspie z zakładami, fabrykami, elektrownią oraz innym przemysłem na stacji jest wjazd na teren elektrownii oraz na rampe do fabryki samochodów, na wyspie będą budynki przemysłowe. Tam gdzie jest Wejherowo Główne będzie całe miasto.

Szlak:
Vmax=140km/h
Ilość przystanków=1

Spawny:
Osob.1/Osob.2/Osob3=pociągi pasażerskie
Tow.1/Tow.2/Tow.5/Tow.4=pociągi towarowe
Lokomotywownia1/2/3=luzaki

A tu 12 screenów stacji.
https://img.ttsk.ngo/image/naeN
https://img.ttsk.ngo/image/nVAC
https://img.ttsk.ngo/image/nSP0
https://img.ttsk.ngo/image/E2vm
https://img.ttsk.ngo/image/E8m2
https://img.ttsk.ngo/image/EtWW
https://img.ttsk.ngo/image/EbIy
https://img.ttsk.ngo/image/EXJM
https://img.ttsk.ngo/image/EZu9
https://img.ttsk.ngo/image/EooQ
https://img.ttsk.ngo/image/EFP7
https://img.ttsk.ngo/image/ETiF
https://img.ttsk.ngo/image/E9cs
https://img.ttsk.ngo/image/EDC0


AKTUALIZACJA 30.09.2018
Sceneria dopuszczona do SWDR.
Wprowadzone zmiany:
Wejherowo Główne zostało uruchomione jako posterunek zapowiadawczy, Wejherowo Śmiechowo zostało zlikwidowane na rzecz SBL, między Głównym a Zakładowem tor szlakowy nr. 2 jest zamknięty z powodu modernizacji odbywających się na stacji Wejherowo Zakładowo i na koniec pręskość szlakowa została podniesiona z 110km/h na 140km/h na szlaku między laskiem a Głównym.
« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2019, 00:14:17 wysłana przez MeGusta »
Pozdrawiam serdecznie
Meguś ;)

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Wejherowo Zakładowo
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marca 2017, 00:23:52 »
A można sie ubiegać teraz o autoryzacje?
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline MeGusta

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 434
  • MeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezes
  • A ninja is seen, only when he wants to be seen.
    • Mój Kanał na Youtube.
Odp: Wejherowo Zakładowo
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marca 2017, 03:02:55 »
Dopiero po skończeniu mapy.
Pozdrawiam serdecznie
Meguś ;)

Offline MeGusta

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 434
  • MeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezes
  • A ninja is seen, only when he wants to be seen.
    • Mój Kanał na Youtube.
Odp: Wejherowo Zakładowo
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwietnia 2017, 00:54:35 »
A oto postępy. Otoczenie na szlaku od Głównego do Zakładowa jest skończone oraz przy stacji jest aktualnie robione. Jak skończę to to zabieram się za resztę szlaku.
Pozdrawiam serdecznie
Meguś ;)

Offline MaciejakS

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 353
  • Siła reputacji: 405
  • MaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezes
  • Tekst osobisty
    • MaciejakS
Odp: Wejherowo Zakładowo
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwietnia 2017, 08:28:06 »
Widziałem że Wejherowo Główne będzie na semafory świetlne. Czy to będzie przyst. pod dwa posterunki?
Priorytet kolejności instalacji wskaźników pod latarnią sygnałową jest następujący:
W21, W24, W20, W19, W26a lub W26b. ~ Ie117

Offline MeGusta

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 434
  • MeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezes
  • A ninja is seen, only when he wants to be seen.
    • Mój Kanał na Youtube.
Odp: Wejherowo Zakładowo
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Kwietnia 2017, 10:45:05 »
Ogółem to historia za tym jest taka:
Zanim powstało Wejherowo zakładowo to linia kończyła się w Głównym, dla potrzeb transportowania towarów z i na wyspę zakładową została ona przedłużona do Zakładowa, po ukończeniu przedłużenia Główne zostało unieważnione. Główne może kiedyś powróci do stanu czynnego ale to się dopiero okażę kilka miesięcy po zakończeniu scenerii.
Pozdrawiam serdecznie
Meguś ;)

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Października 2017, 00:20:53 »
Od szlaku ZrG:

- nieprawidłowe usytuowanie wskaźników We8 i We9 przy przęśle naprężania + za wysoko,
- brak wysięgników krzyżowych na przęśle naprężania,
- przewody zasilania z linii przesyłowych nn?
- rezonator SHP do ToA 164m,
- W16 w skrajni,
- droga ham. W16 do W4 1323m,
- droga ham. sem. A do ToA 1196m,
- brak rezonatora SHP przed sem. A,
- brak rezonatora SHP przed sem. B,
- droga ham. sem. B do ToB 1544m,
- W4 prze semaforze B,
- droga ham. W16 do W4 1495m,
- rezonator SHP do ToB 159m,
- zbędne tablice "WEJHEROWO GŁÓWNE',
Wyłączony podg:
- lewitujące W31 na semaforach,
- zbędny W15 prze sem. C,
- sem A, B i D trójkomorowe? Za czasów kiedy posterunek działał, myślisz, że spełniały w 100% funkcje?
- zadaszenie peronu w skrajni,
- droga ham. W16 do W4 1324m,
- W11a do ToA i ToB - 123m, 223m, 323m,
- rezonator SHP do ToA i ToB 189m,
- droga ham. W8 do W9 (zwolnienie przed wjazdowymi) 618m,
- droga ham. sem. A i F do ToA i ToF 737m,
- W5 / sem. A i F 42m,
- niepoprawne wysięgniki w stacji WhZ,
- Tm7 zbyt blisko roz. 1,
- W4 przy sem. G, B, C, Tz1, Tz2,
- wiata w skrajni,
- peron w skrajni,
- tor 8?
- Tz świetlne nazywamy je jak semafory,
- kolejność nazewnictwa sygnalizatorów,
- słupy trakcyjne w skrajni.

No.. także ciekawa sceneria..
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline MeGusta

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 434
  • MeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezes
  • A ninja is seen, only when he wants to be seen.
    • Mój Kanał na Youtube.
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Października 2017, 05:04:01 »
Stan poprawek (01.10.2017)
Od szlaku ZrG:

- nieprawidłowe usytuowanie wskaźników We8 i We9 przy przęśle naprężania + za wysoko, (Wysokość oraz usytuowanie W8a poprawione)
- brak wysięgników krzyżowych na przęśle naprężania, (?)
- przewody zasilania z linii przesyłowych nn? (Improwizorka żeby to jakoś wyglądało że zmiana podstacji)
- rezonator SHP do ToA 164m, (Poprawione)
- W16 w skrajni, (Poprawione)
- droga ham. W16 do W4 1323m, (Poprawione)
- droga ham. sem. A do ToA 1196m, (Poprawione)
- brak rezonatora SHP przed sem. A, (Poprawione)
- brak rezonatora SHP przed sem. B, (Poprawione)
- droga ham. sem. B do ToB 1544m, (Poprawione)
- W4 prze semaforze B, (Poprawione)
- droga ham. W16 do W4 1495m, (Poprawione)
- rezonator SHP do ToB 159m, (Poprawione)
- zbędne tablice "WEJHEROWO GŁÓWNE', (Wyrzucone. Tablice miały na celu informować maszynistów po to aby się tam zatrzymywali nawet jeśli jadą expresem czy pospiesznym)
Wyłączony podg:
- lewitujące W31 na semaforach, (Poprawione)
- zbędny W15 prze sem. C, (Czyli przy semaforach wyjazdowych umieszczonych po prawej stronie nie trzeba stosować W15? Swych dni świetności to był posterunek czołowy więc przepisowo musiał tam być) ;)
- sem A, B i D trójkomorowe? Za czasów kiedy posterunek działał, myślisz, że spełniały w 100% funkcje? (Tak, przykład na wjazdowe jest tu pod numerem 8 https://www.przepisykolejowe.tk/ilustracje/uklad-komor-thumb.png, a co do wyjazdowego D to blokada nie była przystosowana na ruch dwustronny i jazda po torze niewłaściwym mogła się odbyć jedynie za pomocą wyświetlenia sygnału zastępczego z W24 oraz możliwym rozkazem pisemnym ,,N")
- zadaszenie peronu w skrajni, (Poprawione)
- droga ham. W16 do W4 1324m, (Poprawione)
- W11a do ToA i ToB - 123m, 223m, 323m, (Poprawione)
- rezonator SHP do ToA i ToB 189m, (Poprawione)
- droga ham. W8 do W9 (zwolnienie przed wjazdowymi) 618m, (Poprawione)
- droga ham. sem. A i F do ToA i ToF 737m, (Droga hamowania przeliczana dla 90km/h gdyż tam więcej pociąg nie pojedzie z powodu obowiązującego ograniczenia do 90km/h oraz nadchodzącego ograniczenia do 40km/h, ale jeśli nadal byłby to problem to wstawiona szlakowa 90km/h na tym odcinku)
- W5 / sem. A i F 42m, (Poprawione)
- niepoprawne wysięgniki w stacji WhZ, (Nie wiem w których miejscach czy wszędzie)
- Tm7 zbyt blisko roz. 1, (Nie wiem dokładnie o co chodzi gdyż na niektórych stacjach widziałem tarcze tak blisko, ale dla ciebie już poprawiłem)
- W4 przy sem. G, B, C, Tz1, Tz2, (Poprawione)
- wiata w skrajni, (Od samego początku sprawdzałem i nic nigdy nie kolidowało bo z tego co pamiętam to ta wiata jest nad skrajnią i w nią nie wchodzi)
- peron w skrajni, (Perony które i też nie wiem już co gdyż 5-krotnie ustawiałem aby nie były w skrajni gdzie ostatnie ustawienie już nie było)
- tor 8? (Poprawione)
- Tz świetlne nazywamy je jak semafory, (Poprawione, aczkolwiek wynika z tego że zostałem źle poinformowany przez jednego z administratorów)
- kolejność nazewnictwa sygnalizatorów, (To już tłumaczyłem na pw dlaczego tak są po nazywane)
- słupy trakcyjne w skrajni. (Nie wiem które bo mogą być wszystkie)
« Ostatnia zmiana: 01 Października 2017, 05:29:24 wysłana przez MeGusta »
Pozdrawiam serdecznie
Meguś ;)

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Października 2017, 12:30:16 »
Popatrz na te screeny i powiedz czy dobrze wykonana jest sieć trakcyjna? Czy są odpowiednie wysięgniki, czy słupy nie wchodzą w skrajnie sąsiednich torów, itd. (screen 14, to mój faworyt 8) , 15 też ciekawy). Dorzuciłbym spokojnie jeszcze drugie tyle screenów, ale troszkę samodzielności, pokombinuj.

Tor 8 (screen 16). Nie chodziło mi o zmianę numeru toru na 18, tylko co to k.. ekhmm.. eh.. co autor miał na myśli budując tor na podniesieniu do 3m, obudować go w ekrany dźwiękochłonne, wstawić jeszcze skrajnik.. Jeśli miała to być pseudo górka rozrządowa w takim miejscu, jeszcze z takim układem torowym poniżej + brak miejsca dla manewrowego do rozsprzegania + BHP, bo sąsiednie tory wesoło pod drutem + brak hamulców torowych lub wyrzutni płóz hamulcowych + parę jeszcze innych rzeczy, no to kiepski był to pomysł.
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline MeGusta

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 434
  • MeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezes
  • A ninja is seen, only when he wants to be seen.
    • Mój Kanał na Youtube.
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Października 2017, 21:30:33 »
Co do sieci nad rozjazdami krzyżowymi to rozmawiałem z osobą która w rzeczywistości projektuje na kolei, powiedziała ona że takie rozwiązania są stosowane więc zostawiłem to jak jest a w dodatku sam widziałem takie rozwiązanie (nie wiem czy nie gdzieś na pomorzu) bo przeważnie tak z nikąd rzeczy nie robie tylko jak zobacze że gdzieś to zastosowali to tym się kieruje. Co do ,,pseudo górki rozrządowej" to to rzeczywiście nie przemyślałem jej położenia, hamowanie wagonów jest wykonalne poprzez cztery ukryte semafory przy kozłach oporowych pod nazwą Roz.1/2/3/4. Mówisz wyrzutni płóz lub hamólców torowych, jak mają być jeśli ich nie ma, ja wiem że modelarzy jest mało i nie narzekam że nic nie robią ale jakoś do momentu ich zrobienia trzeba sobie radzić, chociaż w tym momencie można też zadać pytanie z jakiej okazji stoi na tej górce tarcza manewrowa a nie rozrządowa. Na sam koniec chcę powiedzieć ,,dziękuję" bo o takie sprecyzowanie mi chodziło tylko dalej nie wiem o co chodzi z tą zmianą podstacji bo tego nie wspomniałeś.
« Ostatnia zmiana: 08 Października 2017, 21:54:02 wysłana przez MeGusta »
Pozdrawiam serdecznie
Meguś ;)

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Października 2017, 22:30:11 »
Co do sieci nad rozjazdami krzyżowymi to rozmawiałem z osobą która w rzeczywistości projektuje na kolei, powiedziała ona że takie rozwiązania są stosowane więc zostawiłem to jak jest a w dodatku sam widziałem takie rozwiązanie (nie wiem czy nie gdzieś na pomorzu) bo przeważnie tak z nikąd rzeczy nie robie tylko jak zobacze że gdzieś to zastosowali to tym się kieruje.
Hmm.. no to ciekawe konsultacje. Owszem, są stosowane takie ułożenia wysięgników na rozjazdach, ale nie z takim prowadzeniem przewodów. Ludzie, czy trzeba wam, aż takie podstawy tłumaczyć? Tak jak to zrobiłeś to nawet fizycznie nie ma prawa "działać". Naprężenie przewodów spowodowałoby wyłamanie ramion odciągowych wysięgników w drugą stronę. Ramę odciągowe na wysięgniku, które trzyma przewód jezdny Nie jest elementem sztywnym, jest on na przegubie zaznaczonym w żółtym kółku.
Poniżej screen jak jest zrobione u Ciebie i jak naprężenia przewodów rozchodzą się na wysięgnik i drugi screen jak powinny przewody poprawnie być zawieszone.

Co do ,,pseudo górki rozrządowej" to to rzeczywiście nie przemyślałem jej położenia, hamowanie wagonów jest wykonalne poprzez cztery ukryte semafory przy kozłach oporowych pod nazwą Roz.1/2/3/4. Mówisz wyrzutni płóz lub hamólców torowych, jak mają być jeśli ich nie ma, ja wiem że modelarzy jest mało i nie narzekam że nic nie robią ale jakoś do momentu ich zrobienia trzeba sobie radzić, chociaż w tym momencie można też zadać pytanie z jakiej okazji stoi na tej górce tarcza manewrowa a nie rozrządowa.
Przemilczę to..

tylko dalej nie wiem o co chodzi z tą zmianą podstacji bo tego nie wspomniałeś.
Weź wywal te linie nn, bo nawet nie będę mówił jak to wygląda.
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline MeGusta

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 46
  • Siła reputacji: 434
  • MeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezesMeGusta prezes
  • A ninja is seen, only when he wants to be seen.
    • Mój Kanał na Youtube.
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Października 2017, 22:48:38 »
Ze screenami dzięki a z tą linijką o podstacji to co? Bo pytanie dla debili? Może i tak ale ja się uczę na drogowca i nie znam się na sieci (pewnie w tym momencie zrobie z siebie jeszcze większego debila za tą rozrządową i ilość błędów ale jak mówiłem, dopiero się uczę), a pytania dla debili też czasem występują. Ja sieć chciałem jakoś ogarnąć samemu i liczyć na pełną pomoc, sprawdzeniem scenerii powiedziałeś jakie są błędy ale z niektórymi rzeczami to widzę że jednak muszę kogoś poprosić aby mi pomógł bo lektór w tej tematyce za bardzo nie ma.

ps. Wiem że teraz piszę jak 5-letnie dziecko z bólem tyłka ale ds. Sieci trakcyjnej to jestem debilem  :D
« Ostatnia zmiana: 08 Października 2017, 22:50:43 wysłana przez MeGusta »
Pozdrawiam serdecznie
Meguś ;)

Offline SzymczoooK

  • Sponsor
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Siła reputacji: 393
  • SzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezes
  • Pamiętaj kiedyś przyjedzie
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Grudnia 2017, 15:41:22 »
Można ubiegać się o autoryzacje?
SzymczoooK

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Grudnia 2017, 15:53:06 »
Powielam pytanie :)

Offline TowarowyPL

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Siła reputacji: 501
  • TowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezes
  • Majster z kontenerów
Odp: Wejherowo Polońskie
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Grudnia 2017, 16:05:53 »
Także  ;c
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.