Ankieta

Wskaźniki W5 na wyjeździe w kierunku Rybnika

Przesunąć?
12 (80%)
Zostawić jak są?
3 (20%)

Głosów w sumie: 15

Głosowanie skończone: 24 Marzec 2016, 12:14:38

Autor Wątek: Żory/odg Kleszczów/odg Ciepłownia/podg Suszec Rudziczka/Suszec LK148/159/874/878  (Przeczytany 13730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 14
  • MaciejakS dróżnik obchodowyMaciejakS dróżnik obchodowy
  • STACHU NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3098km
  • Trains Routed: 61
Mapa Okręg Czechowice Dziedzice ma pkt 0,0,0 dokładnie na zwrotnicach podg Ochodza, więc spokojnie można by podciągniąc przynajmniej do Zabrzega.
Przejazd z Czechowic przez Pszczynę do Żor to będzie coś  :D

A dla chcącego puścić z Dankowic Osob relacji Czechowice-Pszczyna-Żory i ewentualnie puścić do Orzesza :D
I to będzie jazda :D
Ukończone: Dankowice pods.;Glinnik(faza testowa)
Sprowa - Podczas budowy
Ożarów Mazowiecki- Faza stawiania Infrastruktury/Potrzebny SCS

Offline niemiec

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 38
  • niemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrz
  • Distance Travelled: 1985km
  • Trains Routed: 262
shafter, skoro już o Czechowicach mówisz, to nie kojarzę, aby między między nimi i Ochodzą była SBLka.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 56
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Mapa Okręg Czechowice Dziedzice ma pkt 0,0,0 dokładnie na rozjazdach podg Ochodza, więc spokojnie można by podciągniąc przynajmniej do Zabrzega.
Przejazd z Czechowic przez Pszczynę do Żor to będzie coś  :D
Jak tam się posterunki układają? Przeanalizowałem film od Woku8 (Chybie-Czechowice) i wynika z niego, że, aby utrzymać realne odwzorowanie, od Czechowic trzebaby pociągnąć aż za Chybie. O ile LK93 posiada SBL i można w każdej chwili urwać między Zabrzegiem i Bronowem, tak LK150 i LK693 będą problematyczne.

@niemiec: analizując dalej film od Woku8 :) między Ochodzą a Czechowicami są dwa odstępy.
Projekt LCS Jastrzębie - 16%
Poprawki w toku...

Offline niemiec

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 38
  • niemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrzniemiec toromistrz
  • Distance Travelled: 1985km
  • Trains Routed: 262
Dobrze wiedzieć. Byłem święcie przekonany, że jest tam półsamoczynna blokada.

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 18
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
  • Distance Travelled: 2315km
To jak będzie Pszczyna i Czechowice, to już tylko ciągnąć do Bielska. ☺ Ja z Pawlowicami stoję od paru m-cy. Brak weny,i jakiejs stabilnej wersji... a i nowe gry uprzymilaja mi czas. Zapomnialem juz jak Td2 wygląda. 😅

Offline danio

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 9
  • danio pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1125km
  • Trains Routed: 345
To tak jak ja, nie mam ochoty kompletnie na multiplayera wchodzić. Gra zrobiła się nieprzyjemna, ekipa nie ta sama. Brak przyjemności z gry.
Nawet powstających Czechowic nie mam chęci testować.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
To jak będzie Pszczyna i Czechowice, to już tylko ciągnąć do Bielska. ☺ Ja z Pawlowicami stoję od paru m-cy. Brak weny,i jakiejs stabilnej wersji... a i nowe gry uprzymilaja mi czas. Zapomnialem juz jak Td2 wygląda. 😅
Jak nie skończymy Pawłowic to *&%$ będzie :P
Poprawki w toku...

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 182
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 4701km
  • Trains Routed: 1487
Czechowice już chyba zostaną takie jakie są czyli stacja + 2xpodg, a Zabrzeg z Chybiem lepiej zrobić na osobnej mapie ?
Bardziej mnie interesuje kierunek bielski, jakieś tam prace wstępne przy podkładach chyba kacper dalej robi ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2017, 16:16:02 wysłana przez shafter »

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • SJZ
Zobaczymy jak to wyjdzie ;) Jak będzie trzeba to układ torowy mogę ogarnąć zarówno na scenerii osobnej jak i włączony w Okręg Czechowicki. Wracając do tematu Żor, oto co znaczy dobro matematyki i geometrii (szlak Żory-Orzesze robiony był z "palca" w notatniku z pomiarami na google maps):

i położenie przystanku w rzeczywistości:
https://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=stacje&id=2828&okno=start
Poprawki w toku...

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 109
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
  • Distance Travelled: 3194km
  • Trains Routed: 1747
Jeżeli już się bawić w tabliczki to na "prawdziwych" słupach a nie na generowanych. Ja bym w ogóle skrócił cały ten generowany do jednego-dwóch segmentów a resztę wymienił na ręcznej roboty tory.
--->>> TARNÓW<<<---

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 182
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 4701km
  • Trains Routed: 1487
Otoz to, odcinki autogen max 100m i dalej zwykle tory

Offline Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 181
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz
  • Distance Travelled: 4586km
  • Trains Routed: 3042
i zaden nie wjedzie....zapomnieli o problemach z dugimi skladami  i crasham bo dlugo przelacza ?i u mnie na LCs wjazdy maja z 1km na polaczenie  i tak zostaje co maksymalnie zwiekstza wykorzystanie rozpietosci mapy.
WORK IN PROGRESS:LCS Mrozy v2 40%
Tory 95% Siec Trakcyjna 80% Otoczenie 10%
LCS Pyry 5%Koszecin 40% Kalety 5% Pszczyna 11%

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • SJZ
W zasadzie jestem w stanie to dość sprawnie ogarnąć, wystarczy wklepać odcinki na wzór już istniejących. Sęk w tym, że ten odcinek i tak jest w lesie, więc tak najzwyczajniej jest prościej i mniej zasobożernie IMO. Kwestia podłączenia została rozwiązana ukrytą TMką kilkaset metrów od początku scenerii. Kolejnym argumentem za pozostawieniem obecnego układu jest w pewnym sensie fikcyjność tego odcinka.
Poprawki w toku...

Offline kam55

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 109
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
  • Organizator sesji
  • Distance Travelled: 3194km
  • Trains Routed: 1747
i zaden nie wjedzie....zapomnieli o problemach z dugimi skladami  i crasham bo dlugo przelacza ?i u mnie na LCs wjazdy maja z 1km na polaczenie  i tak zostaje co maksymalnie zwiekstza wykorzystanie rozpietosci mapy.

Co ma długość szlaku generowanego do połaczenia? Musi być tylko bity tor od wjazdu na mapę do semafora ten 1km.
--->>> TARNÓW<<<---

Offline Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 181
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz
  • Distance Travelled: 4586km
  • Trains Routed: 3042
https://www.youtube.com/watch?v=xtEGdJshFuU

Tu masz filmik Chrisa od tylu jakbys jeszcze cos chial podejrzec. Wiem ze wzorujesz sie na jednym od przodu ale od tylu mozesz  se podejrzec prespektywe  w druga strone ;)
WORK IN PROGRESS:LCS Mrozy v2 40%
Tory 95% Siec Trakcyjna 80% Otoczenie 10%
LCS Pyry 5%Koszecin 40% Kalety 5% Pszczyna 11%