Ankieta

Wskaźniki W5 na wyjeździe w kierunku Rybnika

Przesunąć?
12 (80%)
Zostawić jak są?
3 (20%)

Głosów w sumie: 15

Głosowanie skończone: 24 Marca 2016, 12:14:38

Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Żory/odg Kleszczów/odg Ciepłownia/podg Suszec Rudziczka/Suszec LK148/159/874/878  (Przeczytany 39956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaciejakS

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 353
  • Siła reputacji: 405
  • MaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezes
  • Tekst osobisty
    • MaciejakS
Mapa Okręg Czechowice Dziedzice ma pkt 0,0,0 dokładnie na zwrotnicach podg Ochodza, więc spokojnie można by podciągniąc przynajmniej do Zabrzega.
Przejazd z Czechowic przez Pszczynę do Żor to będzie coś  :D

A dla chcącego puścić z Dankowic Osob relacji Czechowice-Pszczyna-Żory i ewentualnie puścić do Orzesza :D
I to będzie jazda :D
Priorytet kolejności instalacji wskaźników pod latarnią sygnałową jest następujący:
W21, W24, W20, W19, W26a lub W26b. ~ Ie117

Offline niemiec

  • User
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Siła reputacji: 239
  • niemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezes
shafter, skoro już o Czechowicach mówisz, to nie kojarzę, aby między między nimi i Ochodzą była SBLka.

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Mapa Okręg Czechowice Dziedzice ma pkt 0,0,0 dokładnie na rozjazdach podg Ochodza, więc spokojnie można by podciągniąc przynajmniej do Zabrzega.
Przejazd z Czechowic przez Pszczynę do Żor to będzie coś  :D
Jak tam się posterunki układają? Przeanalizowałem film od Woku8 (Chybie-Czechowice) i wynika z niego, że, aby utrzymać realne odwzorowanie, od Czechowic trzebaby pociągnąć aż za Chybie. O ile LK93 posiada SBL i można w każdej chwili urwać między Zabrzegiem i Bronowem, tak LK150 i LK693 będą problematyczne.

@niemiec: analizując dalej film od Woku8 :) między Ochodzą a Czechowicami są dwa odstępy.

Offline niemiec

  • User
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Siła reputacji: 239
  • niemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezesniemiec prezes
Dobrze wiedzieć. Byłem święcie przekonany, że jest tam półsamoczynna blokada.

Offline ICC

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 212
  • Siła reputacji: 18
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
To jak będzie Pszczyna i Czechowice, to już tylko ciągnąć do Bielska. ☺ Ja z Pawlowicami stoję od paru m-cy. Brak weny,i jakiejs stabilnej wersji... a i nowe gry uprzymilaja mi czas. Zapomnialem juz jak Td2 wygląda. 😅

Offline danio

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 223
  • Siła reputacji: 19
  • danio zwrotniczydanio zwrotniczydanio zwrotniczy
To tak jak ja, nie mam ochoty kompletnie na multiplayera wchodzić. Gra zrobiła się nieprzyjemna, ekipa nie ta sama. Brak przyjemności z gry.
Nawet powstających Czechowic nie mam chęci testować.

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
To jak będzie Pszczyna i Czechowice, to już tylko ciągnąć do Bielska. ☺ Ja z Pawlowicami stoję od paru m-cy. Brak weny,i jakiejs stabilnej wersji... a i nowe gry uprzymilaja mi czas. Zapomnialem juz jak Td2 wygląda. 😅
Jak nie skończymy Pawłowic to *&%$ będzie :P

Offline shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Czechowice już chyba zostaną takie jakie są czyli stacja + 2xpodg, a Zabrzeg z Chybiem lepiej zrobić na osobnej mapie ?
Bardziej mnie interesuje kierunek bielski, jakieś tam prace wstępne przy podkładach chyba kacper dalej robi ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2017, 16:16:02 wysłana przez shafter »

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Zobaczymy jak to wyjdzie ;) Jak będzie trzeba to układ torowy mogę ogarnąć zarówno na scenerii osobnej jak i włączony w Okręg Czechowicki. Wracając do tematu Żor, oto co znaczy dobro matematyki i geometrii (szlak Żory-Orzesze robiony był z "palca" w notatniku z pomiarami na google maps):



i położenie przystanku w rzeczywistości:
https://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=stacje&id=2828&okno=start

Offline kam55

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 296
  • Siła reputacji: 188
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
Jeżeli już się bawić w tabliczki to na "prawdziwych" słupach a nie na generowanych. Ja bym w ogóle skrócił cały ten generowany do jednego-dwóch segmentów a resztę wymienił na ręcznej roboty tory.

Offline shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Otoz to, odcinki autogen max 100m i dalej zwykle tory

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
i zaden nie wjedzie....zapomnieli o problemach z dugimi skladami  i crasham bo dlugo przelacza ?i u mnie na LCs wjazdy maja z 1km na polaczenie  i tak zostaje co maksymalnie zwiekstza wykorzystanie rozpietosci mapy.
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
W zasadzie jestem w stanie to dość sprawnie ogarnąć, wystarczy wklepać odcinki na wzór już istniejących. Sęk w tym, że ten odcinek i tak jest w lesie, więc tak najzwyczajniej jest prościej i mniej zasobożernie IMO. Kwestia podłączenia została rozwiązana ukrytą TMką kilkaset metrów od początku scenerii. Kolejnym argumentem za pozostawieniem obecnego układu jest w pewnym sensie fikcyjność tego odcinka.

Offline kam55

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 296
  • Siła reputacji: 188
  • kam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezeskam55 prezes
i zaden nie wjedzie....zapomnieli o problemach z dugimi skladami  i crasham bo dlugo przelacza ?i u mnie na LCs wjazdy maja z 1km na polaczenie  i tak zostaje co maksymalnie zwiekstza wykorzystanie rozpietosci mapy.

Co ma długość szlaku generowanego do połaczenia? Musi być tylko bity tor od wjazdu na mapę do semafora ten 1km.

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT

Tu masz filmik Chrisa od tylu jakbys jeszcze cos chial podejrzec. Wiem ze wzorujesz sie na jednym od przodu ale od tylu mozesz  se podejrzec prespektywe  w druga strone ;)
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW