Autor Wątek: Dyskusja o wersji 0.9.0p3  (Przeczytany 1600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikson

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 66
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Distance Travelled: 2207km
  • Trains Routed: 1556
Odp: Dyskusja o wersji 0.9.0p3
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Marzec 2017, 22:56:40 »
Brak aktualizacji? Źle. Są aktualizacje? Też źle.
Można? Można. :D
-Nalej mi samej coli.
-Cola nie jest do picia.
-A do czego?
-Do popijania.

Offline Kowalson

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 73
  • Kowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezesKowalson prezes
  • Kocham S2
  • Distance Travelled: 2756km
  • Trains Routed: 786
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Marzec 2017, 23:17:30 »
nwm czy to przez to ze mam 32bit system czy co? ale:
-w menu brak przejzdu
-jednakowe syreny objetnie czy kibel,impuls eu07
-to samo na dyżurce : takie same syreny w wszystkich pojazdach

dobranoc

Offline sgate

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 8
  • sgate pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2213km
  • Trains Routed: 330
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Marzec 2017, 23:52:35 »
Jam mam problem taki że nikt nie może się połączyć ze mną. Tzn włączyłem wpierw Buk2 potem Cis2 obydwa z scs i nikt nie mógł się połączyć.
Problem miał użytkownik chudya,CENIGHT i poniatowski931 moga to potwierdzić. Z wysłaniem składu nie ma problemu.
Zapodam loga może ktoś coś...

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 185
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5017km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Marzec 2017, 00:43:17 »
Jam mam problem taki że nikt nie może się połączyć ze mną. Tzn włączyłem wpierw Buk2 potem Cis2 obydwa z scs i nikt nie mógł się połączyć.
Problem miał użytkownik chudya,CENIGHT i poniatowski931 moga to potwierdzić. Z wysłaniem składu nie ma problemu.
Zapodam loga może ktoś coś...

Nawiązane połączenie zostało przerwane przez oprogramowanie zainstalowane w komputerze-hoście.

Brzmi jak firewall albo rwący net

Offline sgate

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 8
  • sgate pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2213km
  • Trains Routed: 330
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Marzec 2017, 01:05:06 »
Ok dzięki sprawdzę firewall. Co prawda ostatnio się przeprowadziłem i mam innego dostawcę internetu. Może to tego wina.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 102
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Distance Travelled: 1793km
  • Trains Routed: 871
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Marzec 2017, 11:56:57 »
@Neodokuran, mi to wygląda na jakieś wycieki pamięci albo za mało RAMu/RAMu w karcie

Nigdy komputer nie crashował gry. Jak dałem za wysokie ustawienia to najwyżej się lekko cięło, na wersji 0.8.3 używałem ustawień "good" i było optymalnie...

Poza tym, czy :
Intel i7-930 2,80 GHz,
8 Gb pamięci RAM DDR3-1066MHz oraz
AMD Radeon R7 230, to mało dla odpalenia TD2 na przyjemnych dla oka ustawieniach?
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2017, 12:02:40 wysłana przez Neodokuran »
Zawieszam grzebanie przy sceneriach, proszę nie podsyłać, nie pytać, inaczej - minimalny czas oczekiwania 2 tygodnie ;P

LCS Legionowo [===||======] 40%

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Marzec 2017, 12:13:50 »
Nigdy komputer nie crashował gry. Jak dałem za wysokie ustawienia to najwyżej się lekko cięło, na wersji 0.8.3 używałem ustawień "good" i było optymalnie...

Poza tym, czy :
AMD Radeon R7 230, to mało dla odpalenia TD2 na przyjemnych dla oka ustawieniach?

Pobierz z launchera wersję developerską i zobacz czy dalej tak będzie crashowało.
Na takim sprzecie powinienieś spokojnie odpalić dwa okienka stacja + mechanik i pojeździć u Siebie.
To dla Nas ważne.

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Marzec 2017, 12:35:46 »
-jednakowe syreny objetnie czy kibel,impuls eu07
-to samo na dyżurce : takie same syreny w wszystkich pojazdach

Wprowadzony jest nowy system syren. Stąd pracujemy nad urealnieniem lokomotyw i dodaniu każdej lokomotywie czy EZT indywidualnych tonów syren. Ze względu na czasochłonność edycji .wav'ów i słabej jakości dźwięków syren, stopniowo dodaje odpowiednie dźwięki. Aby loki nie jeździły "ciche", dodałem zestaw podstawowy, który z czasem ulegnie zmianie :)

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Marzec 2017, 12:42:07 »
Witam,
dwie próby dziś na nowej wersji i obie skończyły sie tak samo, czyli wjazd na ostatnią wg rozkładu stację kończy się brakiem połączenia
http://img.uetam.pl/image/WXrV
wyjeżdżając z Koronowic i jadąc do Tomaszowa Maz. nie wiadomo czemu próbuje się wgrac sceneria komorowic....

Wersja której aktualnie używacie ma problemy z przełączaniem między sceneriami SWDR przez małe litery w nazwie .sc.
Jest to już poprawione w wersji developerskiej dostępnej dla supporterów.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 102
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Distance Travelled: 1793km
  • Trains Routed: 871
« Odpowiedź #54 dnia: 03 Marzec 2017, 13:08:14 »

Poza tym, czy :

Pobierz z launchera wersję developerską i zobacz czy dalej tak będzie crashowało.
Na takim sprzecie powinienieś spokojnie odpalić dwa okienka stacja + mechanik i pojeździć u Siebie.
To dla Nas ważne.

Włączyłem deva ale mówi ze sceneria została zapisana w starej wersji...
Zawieszam grzebanie przy sceneriach, proszę nie podsyłać, nie pytać, inaczej - minimalny czas oczekiwania 2 tygodnie ;P

LCS Legionowo [===||======] 40%

Offline Lucas76

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 2
  • Lucas76 pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2168km
  • Trains Routed: 13
« Odpowiedź #55 dnia: 03 Marzec 2017, 14:34:50 »
Witam,
dwie próby dziś na nowej wersji i obie skończyły sie tak samo, czyli wjazd na ostatnią wg rozkładu stację kończy się brakiem połączenia
http://img.uetam.pl/image/WXrV
wyjeżdżając z Koronowic i jadąc do Tomaszowa Maz. nie wiadomo czemu próbuje się wgrac sceneria komorowic....

Wersja której aktualnie używacie ma problemy z przełączaniem między sceneriami SWDR przez małe litery w nazwie .sc.
Jest to już poprawione w wersji developerskiej dostępnej dla supporterów.

a dla "zwykłych" użytkowników jak ja? :P

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #56 dnia: 03 Marzec 2017, 14:48:13 »
Włączyłem deva ale mówi ze sceneria została zapisana w starej wersji...

I wszystko prawdiłowo. W wersji dev musisz wyedytować długości każdego spawnu i zapisać ponownie.

Offline Aderian94

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 65
  • Aderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezes
  • Heaven Of System
    • Heaven Of System
  • Distance Travelled: 3056km
  • Trains Routed: 1039
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Marzec 2017, 14:59:00 »
Gdy podczas jazdy włączy mi się zabezpieczenie nadmiarowe i różnicowe, to co mam zrobić? Wciskałem przycisk od tego (czarny) i nie chciało się wyłączyć. Inne przyciski od zabezpieczeń też wciskałem i nic. Próbowałem na nowo odpalać lok (eu07), ale też nic. Coś robię źle, czy to błąd? Startowałem na zimno.
Heaven Of System

Offline shafter

• Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Marzec 2017, 15:00:33 »
Gdy podczas jazdy włączy mi się zabezpieczenie nadmiarowe i różnicowe, to co mam zrobić? Wciskałem przycisk od tego (czarny) i nie chciało się wyłączyć. Inne przyciski od zabezpieczeń też wciskałem i nic. Próbowałem na nowo odpalać lok (eu07), ale też nic. Coś robię źle, czy to błąd? Startowałem na zimno.

Znany błąd, kursor myszki blokuje się w chacie.
Jak się zdarzy taka sytuacja to naciśnij dwa razy enter i sterowanie zostanie odblokowane

Offline sebalorek

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 31
  • sebalorek dyżurny ruchusebalorek dyżurny ruchusebalorek dyżurny ruchusebalorek dyżurny ruchusebalorek dyżurny ruchusebalorek dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 6743km
  • Trains Routed: 319
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Marzec 2017, 15:18:07 »
Kiedy zostanie naprawiony problem z łączeniem się maszynistów z kolejnymi stacjami?