Autor Wątek: Konieczny restart po aktualizacji dev?  (Przeczytany 443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Konieczny restart po aktualizacji dev?
« dnia: 03 Marzec 2017, 15:08:56 »
Po zakończeniu pobierania i aktualizacji wersji deweloperskiej launcher kończy pracę, ale ani nie zamyka okna, ani nie uruchamia się ponownie, ani też nie pozwala na nic innego jak ręczne zamknięcie aplikacji. Pola uruchomienia pozostają nieaktywne, a na środkowym na wieczne spoczywanie pozostaje informacja Rozpakowuję... mimo zakończonego procesu i powiadomieniu o sukcesie.
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 90
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 3078km
  • Trains Routed: 484
Odp: Konieczny restart po aktualizacji dev?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2017, 15:25:40 »
Spotkałem sie z podobnym problemem, zamknąłem odpaliłem od nowa i działa.
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Online greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2017, 15:30:57 »
A no tak działa, ale powinno od razu (przynajmniej tak mi się wydaje) lub przynajmniej po automatycznym, a nie po RĘCZNYM ponownym odpaleniu.
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Offline mikson

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Moderowany
  • Siła reputacji: 65
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
  • Distance Travelled: 2207km
  • Trains Routed: 1556
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Marzec 2017, 16:45:10 »
Powinno. Dziś wieczorem zostanie naprawione i prawdopodobnie dorzucę też automatyczne aktualizowanie się launchera żebyście nie musieli go non stop pobierać. :)
Ty deweloper! Czytałeś prawo autorskie?!
Prawo autorskie, co to znaczy?
No jesteś złodziejem, czy nie?

Online greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • SJZ
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marzec 2017, 18:54:04 »
Zgubiłem się trochę, ale po reinstalacji systemu pobrałem świeży instalator launchera i problem nadal występuje. Po zaktualizowaniu wersji dev nadal wisi okienko aktualizacji z zablokowanymi przyciskami.