Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Centrum podg. scs  (Przeczytany 1510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 212
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 6350km
  • Trains Routed: 2307
Centrum podg. scs
« dnia: 04 Marzec 2017, 17:17:39 »
"Centrum" to fikcyjny, zelektryfikowany posterunek odgałęźny z ładownią, przystosowany do ruchu dwukierunkowego. Wyposażony w cztery tory główne (długość użyteczna: 900 m, 900 m, 700 m, 700 m) oraz pięć torów bocznych - ładunkowych. Sterowanie prowadzi nastawnia dysponująca "Ct", wyposażona w urządzenia przekaźnikowe.

Szlaki:
A (osobowo-towarowy) - 120km/h;
B (osobowy) - 120 km/h;
C (osobowo-towarowy) - 40 km/h;
T (towarowy) - 80 km/h.

Spawny:
Tm1 - długość użyteczna 550 m;
Tm2 - długość użyteczna 600 m;

TOW3 - długość użyteczna 750 m;
Tm4 - długość użyteczna 550 m;
Tm5 - długość użyteczna 550 m.

W sumie wszystko zrobione, a jest jeszcze potencjał na rozbudowę.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2017, 19:30:10 wysłana przez Ensifer »
Mam nadzieję że pójdzie do kosza ze względu na nazwę, też nie miałeś co wymyślić tylko tego toruńskiego pedofila, nieroba i złodzieja. Na sam widok tego nazwiska otwiera mi się nóż w kieszeni.
@ICC jak zawsze w formie

Offline KacpErB

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 0
  • KacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZ
  • Miły kolega :)
  • Distance Travelled: 817km
  • Trains Routed: 204
Odp: Centrum podg. i ładownia
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2017, 00:20:17 »
A screeny? 24h nie będzie temat pójdzie do kosza ;)
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

bęc

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2017, 13:49:48 »
Szlak C został (miejmy nadzieję, że na dobre) zelektryfikowany.
http://img.td2.info.pl/image/ppJd
http://img.td2.info.pl/image/p5A9
Mam nadzieję że pójdzie do kosza ze względu na nazwę, też nie miałeś co wymyślić tylko tego toruńskiego pedofila, nieroba i złodzieja. Na sam widok tego nazwiska otwiera mi się nóż w kieszeni.
@ICC jak zawsze w formie

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Marzec 2017, 22:53:50 »
Prace postępują, otoczenie zaczyna jakoś wyglądać.

@ICC jak zawsze w formie

Offline kulfi82

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 11
  • kulfi82 dróżnik obchodowykulfi82 dróżnik obchodowy
  • Crash, crash i jeszcze raz crash...
    • td2.info.pl
  • Distance Travelled: 268km
  • Trains Routed: 76
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marzec 2017, 06:54:40 »
Myślę, że z tego może wyjść dobra sceneria.
I jeszcze pytanie: Czy sceneria będzie tylko na wajchy czy też SCS?
Przez crashe gry jestem aktywny tylko na forum!

Offline jakubg1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • jakubg1 pracownik torowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
  • Distance Travelled: 1341km
  • Trains Routed: 340
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marzec 2017, 07:03:13 »
Po co bramki tam gdzie jest tylko jeden wysięgnik? Nie lepiej słup po prostu puścić?

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • MaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchu
  • Bo mnie szlag (taka ryba) jasny trafi
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 4234km
  • Trains Routed: 139
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Marzec 2017, 08:06:52 »
Jeszcze nie skończyl robić trakcji xD
Mój fanpage kolejowy: https://www.facebook.com/MaciejakS-1525083427549225/
...::: To jak pan Jezus powiedział? Tak jak Jezus powiedział :::...

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 68
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marzec 2017, 08:38:04 »
Po co bramki tam gdzie jest tylko jeden wysięgnik? Nie lepiej słup po prostu puścić?
A co w tym dziwnego? Niedawno gdzieś na Śląsku widziałem taką bramkę nad torami z tylko jednym wysięgnikiem.
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Marzec 2017, 10:17:05 »
Trakcja nie jest jeszcze zrobiona (i ja raczej jej nie skończę), teraz zajmuje się otoczeniem, a to też zajmie chwilę. Mam w planach stworzenie również wersji pod SCS, zresztą i tak musi być uruchomiony dla obsługi pociągów po torze lewym.
@ICC jak zawsze w formie

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Marzec 2017, 17:20:36 »
Powstała wersja pod SCS wraz z pulpitem, trwają testy.
@ICC jak zawsze w formie

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 200
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 15569km
  • Trains Routed: 1394
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Marzec 2017, 07:32:56 »
Trakcja nie jest jeszcze zrobiona (i ja raczej jej nie skończę), teraz zajmuje się otoczeniem, a to też zajmie chwilę. Mam w planach stworzenie również wersji pod SCS, zresztą i tak musi być uruchomiony dla obsługi pociągów po torze lewym.
Zawsze rozkaz można podyktować ;)
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline !Marcin

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 37
  • !Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz
  • ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็
  • Distance Travelled: 2013km
  • Trains Routed: 490
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Marzec 2017, 08:52:10 »
Nie każdy dwutor musi mieć blokadę dwu kierunkową.
Autor Scenerii: Samostrzel - "Bliżej jak dalej"% LCS Bolesławiec - "Coś z tego będzie?"% Wisła Głębce - Prace wstrzymane (Po płaskim nie pojedziesz, chyba?)

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Marzec 2017, 11:33:33 »
Przymusu nie ma, jednak to bardzo ułatwia życie. Wszystko (oprócz nieszczęsnej trakcji) jest już gotowe, muszę jeszcze rozwiązać kilka problemów z SCS-em. Może to będzie tylko sceneria na spalinowozy, przynajmniej do czasu wykonania elektryfikacji, chociaż nie byłaby wtedy zbyt popularna.
@ICC jak zawsze w formie

Offline Sabyryn

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 45
  • Sabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytor
  • Tekst osobisty, jak widać.
  • Distance Travelled: 4880km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Marzec 2017, 12:14:04 »
Jak masz problem z elektryfikacją, to podeślij, wraz z preferencjami. Moment i będziesz miał po problemie.
Naterki, Kcynia, Hel.

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Marzec 2017, 21:25:29 »
Dzięki pomocy Sabyryna elektryfikacja została ukończona. Sceneria jest już dodana do bazy, za chwilę rozpoczną się testy.

Dodano: 31 Marzec 2017, 12:32:27

Wszystko działa, sceneria ukończona (ew. jakieś drobne zmiany w otoczeniu). Temat do przeniesienia.
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2017, 12:32:27 wysłana przez Ensifer »
@ICC jak zawsze w formie