Autor Wątek: Info: Biesal  (Przeczytany 10994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline panmechanik2002

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Siła reputacji: 0
  • panmechanik2002 Kaźnik
Odp: Biesal
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Listopada 2017, 15:42:47 »
Czarne: Słupy trakcyjne dla torów szlakowych. Żółte: Tory boczne tak? W TD2 mamy wysięgniki rurowe tylko dwudrutowe. W nowej wersji dadzą jedno. No chyba że masz 4 szlaki i cztery tory główne. To wtedy się nie zepiam.

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Biesal
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Listopada 2017, 15:52:50 »
JAKIE TORY BOCZNE????
To są tory: GŁÓWNE DODATKOWE.
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Biesal
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Listopada 2017, 16:13:59 »
Tak. "Ruch pociągów należy prowadzić po torach głównych, po zorganizowanych pociągowych drogach przebiegu".
Ewidentnie stoi tam semafor półsamoczynny...
Koniec tematu, rekomenduję dalszą dyskusję na PW.

Offline Blondyna

  • Weteran
  • Wiadomości: 38
  • Siła reputacji: 146
  • Blondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezes
  • Brawurowa jazda samochodem cinquecento.
Odp: Biesal
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Listopada 2017, 16:55:50 »
Czarne: Słupy trakcyjne dla torów szlakowych. Żółte: Tory boczne tak? W TD2 mamy wysięgniki rurowe tylko dwudrutowe. W nowej wersji dadzą jedno. No chyba że masz 4 szlaki i cztery tory główne. To wtedy się nie zepiam.

Zmień płytę bo już mnie denerwujesz.
Mężczyzna

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Odp: Biesal
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Listopada 2017, 17:14:30 »
Czarne: Słupy trakcyjne dla torów szlakowych. Żółte: Tory boczne tak? W TD2 mamy wysięgniki rurowe tylko dwudrutowe. W nowej wersji dadzą jedno. No chyba że masz 4 szlaki i cztery tory główne. To wtedy się nie zepiam.

Zmień płytę bo już mnie denerwujesz.
Mnie tez denerwuje, jak na torach glownych dodatkowych widze wysiegnik stosowany tylko na szlakach  ::) ::)
« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2017, 17:19:55 wysłana przez hulek »
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline Sabyryn

  • Konstruktor
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Siła reputacji: 115
  • Sabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezes
  • Lok. W-wa Praga Centralna DOKP
Odp: Biesal
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Listopada 2017, 17:55:44 »
Co wy tak się czepiacie, wyjdzie nowa wersja to się to zmieni. Na Naterkach też jest tak jak jest i nikt litanii tam nie pisze i słusznie bo nie ma się nad czym rozpuszczać. W rzeczywistości są rurowe, to i tu są rurowe, to że na 2-1 to nie stanowi problemu skoro nie ma w grze 1-1. Czepiacie się głupot i spam robicie.
Naterki, Kcynia, Hel, Winiary, Biała Sudecka
Przekaż 1% dla Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei --> http://www.psmk.org.pl/1-dla-psmk/

Offline panmechanik2002

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Siła reputacji: 0
  • panmechanik2002 Kaźnik
Odp: Biesal
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Listopada 2017, 19:28:42 »
Teraz widzę że jest tam pojedyńczy drut. Więc kończe się czepiać.

Offline Stanleyo

  • Weteran
  • Wiadomości: 36
  • Siła reputacji: 11
  • Stanleyo dróżnik obchodowyStanleyo dróżnik obchodowy
Odp: Biesal
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Listopada 2017, 21:31:48 »
Jechałem po Biesalu. I szczerze powiedziawszy to podobało mi się bardziej niż na Arkadi Zdrój. No zobaczymy zobaczymy jak ci pójdzie ale myślę, że twoją scenerię bez wahania zaakceptują moderatorzy  ;) ;)

Nie hejtowac mi tu Arkadii! Co to wgl za porównanie, scenerii realnej a fikcyjnej? Fikcja wymaga dużo więcej kreatywności i pomyślunku w projektowaniu, nie tylko układu torowego, ale także otoczenia.

Realne scenerię nie są aż tak wymagające. Sam się przekonałem robiąc Imielin. Ze zdjęć i dobrych podkładów nawet udało się sieć trakcyjna odwzorować, którą na fikcji trzeba zaprojektować od zera, przemyśleć ustawienie każdej bramki i każdego odciągu.

Wiesz ja nie hejtuje tylko twierdzę fakty ;D Fakt faktem ty Ares włożyłeś dużo pracy w arkadię i Blondyna włożył dużo pracy w Biesal. Obie scenerie zarówno Arkadia jak i Biesal są doskonałe. po obydwóch dobrze się jeździ i mają [*pip*] otoczenie  :D :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2017, 16:59:05 wysłana przez Coyotek »
:)

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: Biesal
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Grudnia 2017, 16:29:54 »
Sceneria zaakceptowana i wprowadzona do SWDR3 z numerem 0d87dcfb7.sc
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline mikro-handel

  • Sponsor
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Siła reputacji: 385
  • mikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezesmikro-handel prezes
Odp: Biesal
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Stycznia 2018, 19:17:50 »
jak to mozna pobrac?

Offline adam15a

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Siła reputacji: 268
  • adam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezesadam15a prezes
  • Byle do końca... :)
Odp: Biesal
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Stycznia 2018, 19:26:02 »
Scenerii nie udostępniam na tę chwilę z powodów moich, zamkniętych przez nie wiem.
Polecam czytać ze zrozumieniem
Brawurowa jazda samochodem cinquec ...  wróć, tramwajem :P