Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Przemęt  (Przeczytany 17192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MikolajMK

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Siła reputacji: 0
  • MikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK KaźnikMikolajMK Kaźnik
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Lipca 2017, 13:19:33 »
Ludzik w powietrzu, do poprawy

Potwierdzam mam dokładnie tak samo trzeba to naprawić.

Offline Goro

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Siła reputacji: 88
  • Goro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezesGoro prezes
    • Kanał na YouTube
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Lipca 2017, 21:05:02 »
A może on ma taki kaprys i woli sobie polatać  :D
Poznań

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Lipca 2017, 17:23:32 »
Rutynowe sprawdzanie z uwagi na nową weryfikację:

- W16 w Buczu od strony Przemętu 1075m od W4,
- drzewa BLB przy samych torach,
- rezonatorów SHP nie umieszcza się przed sygnalizatorami niespełniającymi funkcji tarczy ostrzegawczej (Bucz),
- zbyt duża rozpiętość pomiędzy słupami sieci trakcyjnej na łukach (łuk R1400m ~ 62m),
- W8 przed W9 na wiaduktach od strony Przemętu 1100m,
- brak przechyłek na łukach,
- sygnalizatory C i M zmieszczą się spokojnie po prawej stronie, międzytorze jest szerokie (odległość od osi torów 5m),
- ukresy zbyt daleko od zbliżeń toru,
- niektóre W6a zbyt blisko przejazdu (dla vmax=120 przedział od 720 do 960m,
- zbyt długie odległości między sekcjami naprężania (maksymalna długość jednego odcinka sieci to 1500m),
- brak kilometraża linii.

Jest dobrze - to w większości błędy kosmetyczne.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline Aseru

  • Weteran
  • Wiadomości: 73
  • Siła reputacji: 95
  • Aseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezes
  • Byle do Piątku
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Lipca 2017, 19:14:31 »
Scenerią obecnie zajmuje się @husarz. Mam nadzieję, że zostanie poprawione wraz z wydaniem najnowszej wersji Przemętu.

Pozdrawiam @Aseru  8)

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Listopada 2017, 22:11:02 »
Przyszła pora odświeżyć temat. Z racji  tego, że zaczynały mnie już denerwować te alarmy wziąłem się w końcu i poprawiłem wszystkie błędy. Sama sceneria pozostała bez zmian.

https://img.ttsk.ngo/images/2017/11/15/przemet_ryszard.png
Link do nowego pulpitu: https://up.td2.info.pl/f/f97010987491468884e7/?dl=1
Miłych i bezbłędnych (od teraz) dyżurów ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2017, 22:26:39 wysłana przez Ryszard »

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Listopada 2017, 23:34:05 »
Trzeba było dopasować te niek. zwrotnice do jednego stylu. Lepiej to wygląda.
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline Aseru

  • Weteran
  • Wiadomości: 73
  • Siła reputacji: 95
  • Aseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezes
  • Byle do Piątku
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Grudnia 2017, 13:11:00 »
Moje pytanie jest następujące czy prace nad rewitalizacja Przemetu ruszyły ? Jeśli nie, ponownie podejmę się opieki nad sceneria oraz jej rewitalizacja.

Pozdrawiam Aseru 8)

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #52 dnia: 02 Stycznia 2018, 00:12:40 »
Że trakcję kradną nic nowego, ale słup z podspod budy dyżurnego?



CM trichlor
« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2018, 16:11:58 wysłana przez trichlor »

Offline panmechanik2002

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Siła reputacji: 0
  • panmechanik2002 Kaźnik
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #53 dnia: 02 Stycznia 2018, 01:02:51 »
Że trakcję kradną nic nowego, ale słup z pod budy dyżurnego?
Terpan skomentuje to tak: POLAK POTRAFI.

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #54 dnia: 08 Stycznia 2018, 22:03:17 »
Moje pytanie jest następujące czy prace nad rewitalizacja Przemetu ruszyły ? Jeśli nie, ponownie podejmę się opieki nad sceneria oraz jej rewitalizacja.

Pozdrawiam Aseru 8)

Niby mial ktos cos robic ale to juz nie bedzie ta sama stacja. Ja bym wydluzyl sam lub na miejscu autora  szlak Wl troche ,poprawil siec trakcyjna  i skorygowl szlak Pb ewentaulnie wydluzyl go/ (niejsce jest patrzac po kordynatach w edytorze)  i zrobil taki sam posterunek odstepowy jak Wl do tego moze daloby to rade  wpiac  kilometrazem w inne twoje scenerie jak Lewkow lub Wielichowo ?
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2018, 22:15:41 wysłana przez Matz32 »
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Offline k_wojak

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 213
  • Siła reputacji: 133
  • k_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezes
  • Wojak
    • Kanał Youtube
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #55 dnia: 08 Stycznia 2018, 22:15:22 »
Moje pytanie jest następujące czy prace nad rewitalizacja Przemetu ruszyły ? Jeśli nie, ponownie podejmę się opieki nad sceneria oraz jej rewitalizacja.

Pozdrawiam Aseru 8)

Niby mial ktos cos robic ale to juz nie bedzie ta sama stacja. Ja bym wydluzyl sam lub na miejscu autora  szlak Wl troche ,poprawil siec trakcyjna  i skorygowl szlak Pb ewentaulnie wydluzyl go/ (niejsce jest patrzac po kordynatach w edytorze)  i zrobil taki sam posterunek odstepowy jak Wl do tego moze daloby to rade  wpiac  kilometrazem w inne twoje scenerie jak Lewkow lub Wielichowo ?
Oprócz tego można by było poprawić czujniki SSP na szlaku Pb. Przejazd zamyka się w trakcie przejeżdżania.
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Stycznia 2018, 18:04:22 »
kolejny słup z problemami, budynek od strony szlaku Pb


Offline Aseru

  • Weteran
  • Wiadomości: 73
  • Siła reputacji: 95
  • Aseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezes
  • Byle do Piątku
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Stycznia 2018, 00:31:46 »
Ta sceneria już od dawna nie jest wspierana. Należałoby usunąć z SWDR i poprawić wszystko od nowa.

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Stycznia 2018, 10:22:13 »
Aseru sceneria jak napisał UAZ jest w miarę okej i nie brak jej nie wiem jak dużo. Moim zdaniem można z niej zrobić LCS dodając semafory wjazdowe w Buczu i wydzielając tam okręg nastawczy. Oczywiście z przedłużeniem Wl. Do tego jeszcze na jednej z bocznic był błąd nazwy izolacji chyba.

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: Przemęt
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Stycznia 2018, 10:36:32 »
Akurat izolacja na bocznicy jest poprawiona w SCS wykonanym przeze mnie.