Autor Wątek: Pruszcz Gdański  (Przeczytany 8416 razy)

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 57
  • Zdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektor
  • Distance Travelled: 2341km
  • Trains Routed: 330
Re: Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Styczeń 2017, 18:04:33 »
Dziękuję autorowi za zgodę  na udostępnienie Pruszcza z SBL
http://www62.zippyshare.com/v/znJeLlpg/file.html
Symbol sbl jest tylko na szlaku Z.
Węzeł Łazowski - 35%
PKP Intercity. Zakład Centralny. O. Olszynka Grochowska.
Mistrz BZK - IC/20 Zdebu, Obszar Eksploatacji i Realizacji Przewozów.

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 127
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 5986km
  • Trains Routed: 2301
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Styczeń 2017, 18:13:30 »
Wiem, bo jakby to:
Stosowanie par strzałek dla umożliwienia zmiany kierunku na połówce szlaku stycznego jest nieprawidłowe.
NA Z zastosowałem z uwagi na jednotorowość szlaku.
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Zdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektorZdebu dyrektor
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Styczeń 2017, 18:15:40 »
Wiem, bo jakby to:
Stosowanie par strzałek dla umożliwienia zmiany kierunku na połówce szlaku stycznego jest nieprawidłowe.
NA Z zastosowałem z uwagi na jednotorowość szlaku.

Ja dodalem recznie sobie sam reszte, w edytrze wywalilo bledy ale tak jak odpalilem scs to wszystko smiga, dlatego jak nie ma przeciwwskazań i ktoś chce to mogę udostępnić pulpit.
Węzeł Łazowski - 35%

Offline zaopatrzony

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 48
  • zaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytorzaopatrzony dyspozytor
  • Szanując mnie też zdobędziesz szacunek :)
    • Forum wielotematyczne
  • Distance Travelled: 1271km
  • Trains Routed: 646
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Styczeń 2017, 14:31:00 »

[/quote]

Ja dodalem recznie sobie sam reszte, w edytrze wywalilo bledy ale tak jak odpalilem scs to wszystko smiga, dlatego jak nie ma przeciwwskazań i ktoś chce to mogę udostępnić pulpit.
[/quote]

Udostępnij, chętnie skorzystam
PKP Intercity. Zakład Centralny. O. Olszynka Grochowska. Mechanik IC/8, Obszar Eksploatacji i Realizacji Przewozów.

Offline jakubg1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 8
  • jakubg1 pracownik torowy
  • Nie mam co wpisać :D
  • Distance Travelled: 1341km
  • Trains Routed: 340
Odp: Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Luty 2017, 10:54:48 »
W związku ze zbugowaniem Pruszcza (zbugowane budynki, perony, zniknęły siedzenia) informuję, że Pruszcz wkrótce zostanie usunięty z SWDR, a download stacji zostaje usunięty.
Za problemy przepraszamy.

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Od 24.05.17 rano do 26.05.17 popołudnie (wycieczka) oraz od 27.05.17 rano do 29.05.17 wieczór. Wtedy mnie nie ma!

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 109
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 1826km
  • Trains Routed: 783
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Luty 2017, 11:35:04 »
Pruszcz nie jest zbugowany, tylko wymaga poprawek pod 0.9.0. To tylko kilkanaście minut roboty, by sceneria nadawała się do użytku.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline shafter

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 188
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5017km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Luty 2017, 13:48:33 »
W notatniku to jest minuta roboty. Wyszukac wszystkie ;270; i zmienic na 0.

Offline rogonon

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 84
  • rogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezes
  • Distance Travelled: 2235km
  • Trains Routed: 774
« Odpowiedź #52 dnia: 25 Luty 2017, 19:38:22 »
Pruszcz będzie dzisiaj bądz jutro dodany pod 090. Ja sam robiłem tą wersje już pod 090 także spokojnie.
Ukończone / robione scenerie: Pruszcz Gdański,Piwnice Nowe,Cis,Dąb, Pierzyska,Wyrzysk Osiek,Białobrzeg,Branowice,LCS Szymankowszczyznicem,Cisowianka,Czechowice,Ruda Talubska,Brzezie,Mrozy,Chwalim,Łęgi,LCS Zaworek,Topola,Inowrocław

Offline shafter

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Luty 2017, 19:44:52 »
Pruszcz będzie dzisiaj bądz jutro dodany pod 090. Ja sam robiłem tą wersje już pod 090 także spokojnie.

Przedłużcie tory, musi być minimum 1000m od tarczy ostrzegawczej a w Pruszczu wjazdy były jakieś super krótkie

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Luty 2017, 19:50:56 »

Przedłużcie tory, musi być minimum 1000m od tarczy ostrzegawczej a w Pruszczu wjazdy były jakieś super krótkie

Tak to juz wiem, zostanie poprawione, wypuścimy Pruszcz dopiero gdy będzie spełniał wszystkie wymogi pod 0.9.0 i swdr2 :)
Węzeł Łazowski - 35%

Offline jakubg1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Luty 2017, 10:45:40 »
Wymagałoby to zmiany scenerii w SWDR tak więc sceneria będzie niemożliwa do dyżurowania do wydania SWDR2.

Od 24.05.17 rano do 26.05.17 popołudnie (wycieczka) oraz od 27.05.17 rano do 29.05.17 wieczór. Wtedy mnie nie ma!

Offline shafter

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Luty 2017, 10:51:56 »
A jaki jest problem z edycją scenerii w SWDR1 ? Mogę to zrobić albo usunąc scenerię do ponownegi wpisania, na życzenie właściciela, w minutę.
Jakub, nie szukaj dziury w całym tam gdzie jej nie ma  :-*

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Luty 2017, 11:20:32 »
Wymagałoby to zmiany scenerii w SWDR tak więc sceneria będzie niemożliwa do dyżurowania do wydania SWDR2.

Wszystko jest mozliwe, do dyzurowania mogła by być nawet dzisiaj, wystarczy wydłużyć wjazd, ale chcę ogarnać trakcje (punkty bez poboru prądu itp.) oraz skończyć otoczenie żeby nie wypuszczać pustyni tylko już w pełni gotowy produkt, 75% otoczenia wykonał Rogonon, resztę dokończę ja :)
Węzeł Łazowski - 35%

Offline jakubg1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Luty 2017, 11:27:00 »
Taki produkt będzie jednak w małym stopniu zgadzał się z rzeczywistością.
Primo - otoczenie. Pruszcz w TD2 jest nieco zbyt duży (mowa o rozmiarach miasta), "kończy się" niemalże pod semaforami wjazdowymi. Kto oglądał cabvievy, ten wie.
Secundo - układ torowy. Zwrotnice są na 40 a nie na 60 km/h. Układ torowy jest robiony na oko.
Podsumowując, najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana nazwy stacji.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Luty 2017, 11:30:57 »
Taki produkt będzie jednak w małym stopniu zgadzał się z rzeczywistością.
Primo - otoczenie. Pruszcz w TD2 jest nieco zbyt duży (mowa o rozmiarach miasta), "kończy się" niemalże pod semaforami wjazdowymi. Kto oglądał cabvievy, ten wie.
Secundo - układ torowy. Zwrotnice są na 40 a nie na 60 km/h. Układ torowy jest robiony na oko.
Podsumowując, najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana nazwy stacji.

Cab vieva przeglądałem ale już nie ma sensu przerabiać całego otoczenia, zwrotnice można było by wymienić ale to plany na przyszłość bo nie mam tyle czasu aby przerabiać prawie cały układ, co do nazwy to jak już uważasz, jeśli trzeba będzie to zmienimy.
Węzeł Łazowski - 35%