Autor Wątek: DummyDispatcherCheck Fail ;(  (Przeczytany 183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LisiczekPL

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 17
  • LisiczekPL zwrotniczyLisiczekPL zwrotniczyLisiczekPL zwrotniczy
  • Tylko LCS!!!!!
  • Distance Travelled: 1134km
  • Trains Routed: 107
DummyDispatcherCheck Fail ;(
« dnia: 02 Kwiecień 2017, 12:03:57 »
Cześć. Wiem że ten problem już był poruszany, jednak nie został on jakoś "publicznie" rozwiązany. Mam pytanie odnośnie tego, co zrobić, aby DummyDispatcher na ostatniej stacji nie wywalał Fail. Tak wiem, nie ma mnie gdzie posłać, ale chodzi o samo podanie wjazdu w perony. Słyszałem że gdzieś trzeba edytować plik tekstowy, jednak nie wiem w jaki sposób. Ktoś coś wie?

Online UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 104
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 1734km
  • Trains Routed: 783
Odp: DummyDispatcherCheck Fail ;(
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2017, 14:16:14 »
Często wywala fail, jednak (przynajmniej w moim przypadku) kilkukrotne próby wywalania go najczęściej kończą się jednak ułożeniem drogi przebiegu. Nie zaszkodzi zmniejszyć prędkość do 40km/h i po prostu jechać, czasem pomimo faila i braku sygnałów jednak uda Ci się dojechać.

Pamiętaj, ze ten dispatcher jest jednak ,,dummy", więc nie oczekuj od niego wzorowej obsługi.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline LisiczekPL

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Tylko LCS!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2017, 14:30:44 »
Nie oczekuje ale chodzi o samo ustawienie wjazdu tam gdzie trzeba.

Offline Retrato1989

• Community Manager
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 21
  • Retrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowyRetrato1989 dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 2431km
  • Trains Routed: 689
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2017, 14:32:52 »
A ja sie powtórzę. Podaje fail bo nie wie dokąd ma podać dalej. W edytorze scenariuszy musisz podać na końcu szlak, a nie semafor. Po utworzeniu scenariusza otworz go w notatniku i zamień ten wpis szlaku na nazwę sygnalizatora końcowego przebiegu. Wpis w tym miejscu powinien wygladac analogicznie do wpisu sygnalizatora spod ktorego rozpoczynasz scenariusz (co jest w edytorze uwzglednione). Przetestuj prosze i daj znac. Semafor lub tarcza musza znajdowac sie w miejscu, do ktorego dojazd ze szlaku wjazdowego jest mozliwy.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2017, 14:55:03 wysłana przez Retrato1989 »
NON VEXA ME ZBISCO! TU ALIQUANDO QUALES DENTES LUCIUM HABERE VIDISTI?! CEPIT ET MANUS SECATUR!

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 59
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2017, 15:12:25 »
Gorzej jak konczyc chcesz na jakiejs bocznicy. A najczesciej tak robi sie scenariusz.
Projekt LCS Jastrzębie - 16%
Poprawki w toku...

Offline LisiczekPL

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Tylko LCS!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwiecień 2017, 15:21:29 »
Nie, chce normalnie wjechać w perony. Nie działa ta opcja z podmianą nazwy szlaku na nazwe semafora, nadal Fail. Ewentualnie mozna by bylo zbudowac jakąś scenerie z bocznicą bez semaforów i dać na koniec rozkładu.