Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Żyrardów jaki zapamiętałem  (Przeczytany 100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akano

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 24
  • Akano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowyAkano dróżnik przejazdowy
  • Stażysta
  • Distance Travelled: 1330km
  • Trains Routed: 276
Żyrardów jaki zapamiętałem
« dnia: 27 Kwiecień 2017, 22:11:12 »
Witam chciałbym przedstawić stację z mojego rodzinnego miasta, którą zaczynam budować. Będzie to moja druga stacja w historii TD a pierwsza stacja SCS stacja więc proszę o uwagi. W pierwszej części przedstawię pomysł w kolejnej stan prac.

Plany są następujące: Chcę zbudować fragment około 15km szlaku w kierunku Odolan oraz Warszawy Centr. (LCS Grodzisk Maz) gdzie mam w planach trzy przystanki osobowe w miejscowościach Międzyborów, Jaktorów i Korytów (CMK), natomiast w kierunku Łodzi (Radziwiłłów Maz, Sucha Żyrardowska, Jesionka, Skierniewice i Koluszki) również około 15/20km szlaku gdzie również znajdzie się jeden posterunek odgałęźny o nazwie Skierniewice Park. Cały odcinek jest przygotowany będzie do prędkości 120 km/h. Sama sceneria ma przedstawiać ten odcinek w stanie przeszłym jaką zapamiętałem (przed modernizacją, 2011/2012r). Po ukończeniu chciałbym zbudować kolejną scenerię jaką jest Posterunek Jaktorów jako posterunek odgałęźny.

Stan prac na chwilę obecną to układ torowy i rozmieszczenie peronów oraz elektryfikacja 1 toru głównego. Zrobiony tylko na bazie Planów z Semaforka i obserwacji własnych zdjęć itp. Część wymiarów się delikatnie rozjechała ale będę to poprawiał.

Wielkie podziękowania dla poniatowski931 za motywację i wnerwianie mnie tym bym to zaczął robić.

Zapraszam do wyrażania opinii. A zapomniał bym o paru ważnych kwestiach:
1. Sceneria nie będzie udostępniona

Na razię zrobię tylko tak +/- Stację Żyrardów

Stan prac w ,,%"

Elektryfikacja - 30%
Układ Torowy - 100%
Otoczenie - 5%

24h na wstawienie screenów, inaczej standardowo temat wylatuje. Nie używaj kolorów zabronionych przez regulamin.
//UAZownik
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2017, 14:51:37 wysłana przez UAZownik »
PKP Cargo. Zakład Centralny. Warszawa Odolany Manewrowy, ZNTK Żyrardów

Żerakowice-USRK - 95%            Żyraków - 60%