Autor Wątek: Brak rozłączenia z scenerią mimo jej opuszczenia.  (Przeczytany 134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 61
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2445km
  • Trains Routed: 352
Brak rozłączenia z scenerią mimo jej opuszczenia.
« dnia: 28 Kwiecień 2017, 21:02:48 »
Witam, dzisiaj wszedłem na Tarnów, wszystko normalnie, dostaje wyjazd, jade gdzies 80 km/h z 20< weglarkami, kolejną stacją był Buk2-scs, niestety mimo że sceneria się wczytała to nie połączyłem się z nią lecz cały czas byłem podłączony z Tarnowem (widziałem wszystkie wiadomości z tarnowa), dodatkowo nie mogłem użyć żadnej z komend np. zew aby pojechać offline oraz wiele innych "kwiatków", wiem że są czasami błędy z łączeniem ale aż takich cudów to ja nie widziałem. Więcej na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=n1JMuWYWqfM&feature=youtu.be
Węzeł Łazowski - 35%

Online shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 188
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5144km
  • Trains Routed: 1496
Odp: Brak rozłączenia z scenerią mimo jej opuszczenia.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2017, 16:10:00 »
Znany blad, niestety do czasu wydania nowej wersji moga sie takie kwiatki pojawiac.