Autor Wątek: Problemy z nowym lapkiem - do zamknięcia  (Przeczytany 342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 99
  • Szycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezes
  • Distance Travelled: 1809km
  • Trains Routed: 1392
Problemy z nowym lapkiem - do zamknięcia
« dnia: 29 Kwiecień 2017, 13:48:51 »
Od jakiegoś czasu operuję oprócz komputera stacjonarnego na lapku MSI, Windows 7 spiracony. Instalowałem na różne sposoby td2, ale kiedy naciskam Graj! w Launcherze nie ma reakcji, nic się nie włącza, tylko sam Launcher się zamyka, o co może chodzić?
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2017, 17:19:54 wysłana przez Szycu »
autor scenerii: Cierpice i Przyłubie
Pozostałe stworzone przeze mnie stacje obecnie nie spełniają wymogów td2 i zostały wyłączone z eksploatacji, bądź też oddane pod zarząd innym użytkownikom

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 208
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 6322km
  • Trains Routed: 2293
Odp: Problemy z nowym lapkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2017, 16:34:19 »
Logi, konfiguracja systemu, wersja sterownika grafiki, cokolwiek? Trochę mało danych.
Mam nadzieję że pójdzie do kosza ze względu na nazwę, też nie miałeś co wymyślić tylko tego toruńskiego pedofila, nieroba i złodzieja. Na sam widok tego nazwiska otwiera mi się nóż w kieszeni.
@ICC jak zawsze w formie

Offline skorakora

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 22
  • skorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowy
  • Jak skończę robić pulpit to kontrolka się zapali.
    • nieudana strona...
  • Distance Travelled: 836km
  • Trains Routed: 282
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwiecień 2017, 21:12:34 »
głupie pytanie ale
Zaznaczyłeś uruchom jako administrator ?
Fizyka rigidbody - wstrzymany  Zgierz - 52% Łódź kaliska -12%    Łódź Widzew - 0%  Łódź Fabryczna - 3% Studzionki - 0% Projekt ŁKA 2.5%
Projekty idą... idą powoli ale idą (brak czasu)...

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Szycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezes
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Maj 2017, 14:57:43 »
Zaznaczałem uruchamianie jako admin. Logi załączam. Problem nie dotyczy tylko TD2, mam to samo z Freemake'iem Video Conventerem i z Teamspeakiem, wersje sprzed 0.9.0 mi działały
Pozostałe stworzone przeze mnie stacje obecnie nie spełniają wymogów td2 i zostały wyłączone z eksploatacji, bądź też oddane pod zarząd innym użytkownikom

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 189
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Maj 2017, 15:03:14 »
Byś zajrzał do logu prezes, to byś miał pierwszy trop:

d3d11: D3D_FEATURE_LEVEL_11_1 not-recognized

Czyli coś z DirectX'em.

Offline Szycu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Maj 2017, 20:45:58 »
Jest to jakiś trop, choć do niczego mnie nie zaprowadził, w każdym razie w dxdiag nie znalazłem problemów