Autor Wątek: Luźna rozmowa o wszystkim  (Przeczytany 141652 razy)

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 267
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 11177km
  • Trains Routed: 3465
Odp: Luźna rozmowa o wszystkim
« Odpowiedź #1050 dnia: 07 Luty 2018, 16:43:10 »
A tej hali nie robił @Lokol i tam jaja ze znikającą trakcją chyba były?
Wypadkowa TD2.

Offline Trepan

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 59
  • Trepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektor
  • Distance Travelled: 2562km
  • Trains Routed: 809
« Odpowiedź #1051 dnia: 07 Luty 2018, 16:45:05 »
Właśnie dlatego o nią pytałem czy znika. Prawdopodobnie może to mieć związek z trwającymi pracami poprawiającymi tę scenerię.

Offline Stefanulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • Stefanulek pracownik torowy
  • Distance Travelled: 966km
« Odpowiedź #1052 dnia: 08 Luty 2018, 07:59:26 »
Witam wszystkich. Jestem świerzakiem jeśli chodzi o działanie TD2. Trochę się przejechałem składami w trybie offline i nawet przelałem kwotę na rozwój programu, bo brakowało mi takiego. Z 10 lat temu szukałem podobnego, ale była tylko Maszyna EU07. Proszę powiedzcie od czego mam zacząć, jak jeździć innymi lokomotywami? Z góry przepraszam jeśli to głupie pytania.

Offline Trepan

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 59
  • Trepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektor
  • Distance Travelled: 2562km
  • Trains Routed: 809
« Odpowiedź #1053 dnia: 08 Luty 2018, 08:43:29 »
Jeśli masz pojęcie o przepisach to już jest dobrze. Najważniejsze to stosować się do sygnalizacji i wskaźników. Obsługa konkretnych składów w TD2 wiele się nie różni, prawie każdy lok jest zbudowany w podobny sposób do "siódemki" Różnią się EZT, sam w ogóle nie jestem ich fanem, więc nie polecam. Generalni wystarczy umieć podać prawidłową analizę składu, znać sygnały i wiedzieć jak to hamuje. Dalej kwestia doświadczenia.

Offline Aseru

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 46
  • Aseru dyspozytorAseru dyspozytorAseru dyspozytorAseru dyspozytorAseru dyspozytorAseru dyspozytorAseru dyspozytorAseru dyspozytorAseru dyspozytor
  • Byle do Piątku
  • Distance Travelled: 4176km
  • Trains Routed: 441
« Odpowiedź #1054 dnia: 08 Luty 2018, 09:27:47 »
Witam wszystkich. Jestem świerzakiem jeśli chodzi o działanie TD2. Trochę się przejechałem składami w trybie offline i nawet przelałem kwotę na rozwój programu, bo brakowało mi takiego. Z 10 lat temu szukałem podobnego, ale była tylko Maszyna EU07. Proszę powiedzcie od czego mam zacząć, jak jeździć innymi lokomotywami? Z góry przepraszam jeśli to głupie pytania.
Na online musisz znać podstawy sygnalizacji, przepisów. Dostosowywuj się do poleceń dyżurnego. I nie uprzykrzaj życia innym użytkownikom. Na początek zacznij impulsem i zbiegiem czasu wyznaczaj sobie coraz wyżej poprzeczkę.
Smutny los otoczeniowca

Offline Stefanulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • Stefanulek pracownik torowy
  • Distance Travelled: 966km
« Odpowiedź #1055 dnia: 08 Luty 2018, 09:58:35 »
OK czyli muszę poznać najpierw przepisy. Nie mam zamiaru nikomu przeszkadzać. :P

Offline Lokol

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 5
  • Lokol pracownik torowy
  • Distance Travelled: 911km
  • Trains Routed: 3
« Odpowiedź #1056 dnia: 08 Luty 2018, 19:14:23 »
Z tą halą, ona wypada z TD?

Chyba autorem tej hali był @deletet. Więc jeśli chodzi o odpowiedź to nie. Ale nie mam gwarancji na prawdę.

Hala pozostanie w nowej wersji TD2. Nie było jej widać w "Choince", ponieważ wkradł się błąd, który jest w trakcie naprawy. Autorem hali jest @dalbiev, co dla pewności sprawdziłem tutaj: https://td2.info.pl/index.php/topic,304.0.html