Autor Wątek: Luźna rozmowa o wszystkim  (Przeczytany 94368 razy)

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 167
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 10175km
  • Trains Routed: 1265
Odp: Luźna rozmowa o wszystkim
« Odpowiedź #915 dnia: 20 Czerwiec 2017, 16:56:56 »
Oj porysowali epoke ;)
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 63
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Dziękuję ;)
  • Distance Travelled: 1975km
  • Trains Routed: 554
« Odpowiedź #916 dnia: 20 Czerwiec 2017, 22:12:29 »
Jakim cudem ten wskaźnik znalazł się na torach, pojęcia nie mam  :o Bo wbrew pozorom betonowego słupa nie idzie tak łatwo z ziemii wyciągnąć. Wiem jedno. Słup zakończył swój żywot po rozjechaniu przez EN57AL-1786. Sama ALicja po tym zajściu ma się dobrze :D
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2017, 22:17:42 wysłana przez Ryszard »

Online gravition

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 37
  • gravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrz
  • Distance Travelled: 3038km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #917 dnia: 21 Czerwiec 2017, 07:42:58 »
Nie trzeba było toczyć zestawów? Obrzeża nie ucierpiały? :O Cud że z szyn nie wyskoczył po takim słupie..
KW Poznań

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 63
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Dziękuję ;)
  • Distance Travelled: 1975km
  • Trains Routed: 554
« Odpowiedź #918 dnia: 21 Czerwiec 2017, 10:40:53 »
Nic nie ucierpiało, ponieważ po kolizji odbyły się oględziny przez obsługę pociagu, po czym z 15min opóźnieniem ruszyła w dalszą drogę do Słupska. Wczoraj również widziałem ja na tej samej trasie :D Ciekawym zbiegiem okoliczności jest, że dzień wcześniej ta jednostka miała zamazany grafitti cały bok członu ra.