Autor Wątek: Info: Nasze stacje (download i problemy)  (Przeczytany 8084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 59
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Re: Nasze stacje (download i problemy)
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Sierpień 2015, 18:56:51 »
Witam w kolejnym dniu urlopu. Dziś prezentuję kolejną stację swojego autorstwa, niestety ta odrobinę chyba mnie przerasta. Stacja to obecnie nieczynna stacja w Jastrzębiu-Zdroju odwzorowana wg do niedawna jeszcze dostępnych pozostałości. Układ torowy jest w 100% zgodny (poza rozjazdami krzyżowymi) z tym co niegdyś tu funkcjonowało. A mój problem jest następujący. W środkowej części stacji od zachodu patrząc odgałęziają się tory boczne 4 i 6. Tu program generuje przebieg w tor boczny nr 4 zamiast w ciąg toru nr 2. Podobna sytuacja jest od strony wschodniej, gdzie od semafora A przebieg biegnie w tor 4 zamiast w tor 2. Próbowałem różnych kombinacji rail contactów i direction'ów, i za każdym razem otrzymywałem ten sam efekt.

PS.: Oczywiście semafory na terenie stacji w symulatorze są kształtowe.

Edit: Kilka prób poprawek z przenumerowaniem torów, zmianą ustawień semafora C, zmianą położeń railcontactów i directionów, i nic. Dalej wyjazd z C i wjazd z N lecą na tor boczny nr 4.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2015, 10:58:34 wysłana przez greg86 »
Projekt LCS Jastrzębie - 16%
Poprawki w toku...

Offline Pitek

• Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 79
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
  • Distance Travelled: 5006km
  • Trains Routed: 1665
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Sierpień 2015, 18:02:18 »
Jadąc u Ciebie, jak i u mnie EU07 z wagonami, mam crash. Więc to chyba musi być wina czegoś w programie.

Offline m4lymisiu

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 6
  • m4lymisiu pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1735km
  • Trains Routed: 310
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Sierpień 2015, 21:32:46 »
Po jakimś tworzeniu stacji nie działały zwrotnice. Po zkasowaniu tych null tracków mapa przy ładowaniu wywaliła crash  :'(. Po prostu nie wiem co już zrobić żeby stacja się uruchomiła.
P.S Wielkie dzięki dla użytkownika matek__9292 za udzielanie dużo rad :)
Lcs Laski 15%

Online greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 59
  • greg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektorgreg86 dyrektor
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Sierpień 2015, 11:30:23 »
Czy ktoś już wpadł na jakiś pomysł, jak sprawić, by przebiegi w JZ były dobre? Bo zaczynam się martwić, że ta stacja nawet wirtualnie nie ma prawa bytu.
Projekt LCS Jastrzębie - 16%
Poprawki w toku...

Offline MarcinW

• Special Guest
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 12
  • MarcinW dróżnik obchodowyMarcinW dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 281km
  • Trains Routed: 76
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Sierpień 2015, 02:27:15 »
Co do crashy eu07 z wagonami to podejrzewam tory bezierowe (czyli wszędzie tam, gdzie używałeś opcji 'connect' do łączenia torów), bo one są kiepsko zaimplementowane. Zanim tego nie rozwiążemy możesz spróbować postawić ograniczenia prędkości w miejscach, gdzie ludzie się crashują.

Offline MarcinW

• Special Guest
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 12
  • MarcinW dróżnik obchodowyMarcinW dróżnik obchodowy
  • Distance Travelled: 281km
  • Trains Routed: 76
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Sierpień 2015, 03:39:26 »
Zrobiłem osobny dział na scenerie, coby było wygodniej pisać, bo tutaj czasami trudno się połapać. http://eu07.kolej.org.pl/index.php/board,6.0.html

Ten temat zamykam, coby się nie myliło, niemniej jeśli ktoś z Was by chciał, aby coś z tego tematu przenieść do tematu o jego scenerii, niech da znać np. Tusikowi, to się przeniesie.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2015, 08:23:07 wysłana przez uetam »