Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Płazińce Zdrój  (Przeczytany 740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Ryszard

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 169
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Distance Travelled: 5350km
  • Trains Routed: 1241
Odp: Płazińce Zdrój
« Odpowiedź #15 dnia: Dzisiaj o 13:00:14 »
- wskaźniki W5 DODANE [Dodane przed semaforem wjazdowym, do tego w kierunku wjazdu na stację?!]
- zyg - zagowanie sieci na łukach POPRAWIONE [Nic się nie zmieniło, nadal jest źle]
- przechyłki na łukach POPRAWIONE [Nie wiem skąd wyczarowałeś wartość 2 stopni kątu przechyłki toru na łuku z promieniem 5000 i szlakowej 50. Mi wychodzi 0.236 stopni]
- brak wskaźnika w27 na wjazdach na scenerię, za to na wyjeździe ze stacji stoją w8. Jak nie zmienia się szlakowa w27 stawiamy tylko przy wjeździe z lasku POPRAWIONE [Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło]
- rezonatory SHP przy wyjazdowych BYŁY,POPRAWIONE [Skoro były, to czego ich nie usunąłęś?]
- generalnie sieć trakcyjna do zrobienia na nowo, na łukach są zbyt małe albo zbyt duże odległości wysięgników, na odcinku prostym tak samo są za małe odległości POPRAWIONE [Na łuku o promieniu 5000 odległość między słupami wynosi 80m, nie 72.]
- Na prostym odcinku sieci trakcyjnej zazwyczaj stosuje się odległość między słupami 60m.
- Na torach głównych dodatkowych stosuje się sieć 1:1, nie 1:2.
- Tak ciężko jest użyć wysięgniki teo-3k na prostym odcinku? Na prawdę tam jest tak ciasno, żeby aż wstawić teo-3kkk? Tak samo z teo-3d, a nie teo-3dk.
- Po kija tak daleko wjazdowe, aż 800m od pierwszej zwrotnicy?

Offline trainfun09

• User
  • Siła reputacji: 18
  • trainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczy
  • Otoczeniowiec
  • Distance Travelled: 2120km
  • Trains Routed: 112
Odp: Płazińce Zdrój
« Odpowiedź #16 dnia: Dzisiaj o 13:57:08 »
Otoczenie trochę boli, jeśli chcesz, to zapraszam do mnie, Wadowice są na ukończeniu.
Przyjmuje scenerie do zrobienia otoczenia.
Obecnie: -zajęty-  (Wadowice)